18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

"Kler"
nowynick • 2019-05-21, 11:57
Przypadek? Nie sądzę :mrgreen:



2019-05-21, 12:11
Z jednej strony ciemnogród, z drugiej KE chce we wrzesniowych wyborach jako główny postulat mieć: nadanie przywilejów zboczeńcom.

2019-05-21, 12:16
poligon6 napisał/a:

Z jednej strony ciemnogród, z drugiej KE chce we wrzesniowych wyborach jako główny postulat mieć: nadanie przywilejów zboczeńcom.



Dlatego trzeba głosować na KONFEDERACJE, bo Polska znajduje się obecnie w takich kleszczach że głowa boli. Nie chcesz Kościoła to wpakują Ci chvja do dupy.

2019-05-21, 12:18
2 komentarze, 2 idiotów ^^

2019-05-21, 12:26
najgorsze w demokracji jest to ze jesika i sebix maja 50 %wiecej do powiedzenia przy urnie niz profesor politologii
z tego pierwszych sa miliony a drugich tylko setki

2019-05-21, 12:26
Hahahah jak mnie bawią Ci internetowi napinacze od Konfederacji... wyborcy błazna Korwina nigdy nie zawodzą...
… i ich wynik zapewne 4,99999999% hahahahah

2019-05-21, 12:28
miki660 napisał/a:

Dlatego trzeba głosować na KONFEDERACJE, bo Polska znajduje się obecnie w takich kleszczach że głowa boli. Nie chcesz Kościoła to wpakują Ci chvja do dupy.



Na ruską agenturę? To juz wole niemiecka agenturę.

r061071 napisał/a:

najgorsze w demokracji jest to ze jesika i sebix maja 50 %wiecej do powiedzenia przy urnie niz profesor politologii
z tego pierwszych sa miliony a drugich tylko setki




Sebixy maja gdzies wybory, a jak widze co wypisuje taki profesor Sadurski odnosnie trybunałów ludowych to juz lepiej zeby pijany seba zakreslał na chybił trafił.

2019-05-21, 12:52
to mowcie sadole na kogo glosowac bo sie nie znam tylko nie na pis i pedalow

2019-05-21, 12:53
Za dużo jest idiotów w tym kraju żeby było lepiej. :(

2019-05-21, 12:53
Widze wysyp lewaków już w komentarzach wystaryczy ich posty poczytać i tematy...
Ja osobiście jestem przeciwny jakiejkolwiek agenturze czy to Niemieckiej czy Rosyjskiej, ale pora coś zmienić.
Koalicja Europejska to złodzieje jakich w historii polski jeszcze nie widziano, siedząc w branży elektronicznej i widząc co sie dzieje i że bylo to wielokrotnie przez ludzi zgłaszane - ktoś na tym rękę trzymał. Na 2 tygodnie przed wyborami Komorowski zaczął sypać ustawami blokującymi wyłudzenia, po 8 latach...
Przychodzą po nich komuniści (tak to lewica, a nie prawica jak się nazywają są jedynie konserwatywni) i dają nierobom ile wlezie w komunistyczny sposob wyrownując granice i podziały między klasami, taki upośledzony Robin Hood zabiera bogatym i oddaje biednym,
Jedna swołocz jest pro europejska nie działająca w interesie polskim, a drudzy najchętniej rozj***li by pół swiata (z wyłączeniem USA, bo stany to wyznacznik państwa idealnego ktore nas dyma od pokoleń).
Zobaczmy co zostaje do wyboru....
Wiosna - zero pomysłu na gospodarke, ale najlepiej to zalegalizujmy pedofilie, związku, adopcje, zoofilie i zamieńmy flage polski na tęczową, a no i zapomniałem wszytkiemu winien jest kościół.
Konfederacja - spółkują z antyszczepionkowcami (wtf ?!!?!?!) negują istnienie smogu, ale mają coś - tą jedną rzecz, która mnie interesuje - mają odpowiednie pojęcie na gospodarkę i tutaj wygrywają mimo, że nie są idiotami, ale nie idziemy na wyboru wybrać kogoś super, tylko mniejsze zło, a oni się w to wpasowywują.

TADAM

2019-05-21, 13:07
madufo napisał/a:

Konfederacja - spółkują z antyszczepionkowcami (wtf ?!!?!?!) negują istnienie smogu, ale mają coś - tą jedną rzecz, która mnie interesuje - mają odpowiednie pojęcie na gospodarkę i tutaj wygrywają mimo, że nie są idiotami, ale nie idziemy na wyboru wybrać kogoś super, tylko mniejsze zło, a oni się w to wpasowywują.



Program narodowców to jeszcze wiekszy socjalizm niz PiS, obok bełkoczący korwin o "wolnej rece rynku" co jest podobna utopia jak komunizm. Ale nawet jakby byli tam sami ogarnieci ludzie od ekonomi jak np Rybiński, to deklasuje ich lizanie sobie mordy z Putlerem i wystawianie na swojej liscie Donieckiej szkiebry. To V kolumna, która jeżeli jeszcze by chciała rozjeba EU to pół biedy, ale chce rozjebac Polske gorzej niz PO i PiS razem zebrane.

2019-05-21, 13:10
Jarosław Kaczyński się myli,bo w Irlandii kościół upadł,a kraj ma się wspaniale i drugi przykład Czechy też mają się lepiej od Polski.Takie osoby jak JK niszczą w Polsce kościół i pewnie o tym wiedzą,ale dla doraźnych chwilowych korzyści robi to cynicznie.Jak ktoś walczy z kościołem to przegrywa,tylko że kościół dziś walczy z własnymi demonami,wymyślili taki system bezkarności,że to będzie wracać bez końca j***nie dzieci.Do tego są jeszcze inne przestępstwa,takie jak molestowanie,gwałcenie zakonnic,zmuszanie ich do tak potępianej aborcji lub oddawania dzieci do domów dziecka,żeby mogły pełnić dalej posługę dla Boga.JK kieruje swoje słowa do bigotów,którzy uważają że trzeba stawiać dobro kościelnej instytucji urzędników wyżej,niż dobro dzieci,tylko dobro dzieci jest najwyższym priorytetem.Dawanie kar 30 lat wiezienia jest spoko,tylko za mało,jak już kara powinna być od minimum 15 lat do dożywocia,tylko że księża się z tego śmieją,bo 95% z nich nigdy na ławie oskarżonej nie siądzie.Księży przenoszonych z kontynentu nawet na kontynent powinien,za mordę przywozić z powrotem Interpol,dlaczego tego nie robi?Mówienie że np w innych zawodach jest pedofilia jest prawdą,tylko szajkę np kominiarzy pedofilów z każdej dziury wyciągnie prędzej czy później służby,nie ukryje się.Księża siedzą sobie wygodnie,piją herbatkę,jedzą jabłuszko,pie**olą dzieci na oczach wszystkich i się śmieją,chodzą normalnie do ludzi stare k***y całują ich w rączkę.Listonosz pedofil trafia do więzienia na kilkanaście lat,jest j***ny w dupę,a jak klawisz coś by przeoczył to by został zaj***ny i słusznie.Kaczynski jest wstanie poświecić dobro i bezpieczeństwo naszych Polskich dzieci,żeby być przy korycie,które pozwoli mu się uwłaszczyć.To jest człowiek,który potrafi zamknąć mały ruch przy graniczny z Kaliningradem,co jest na rękę Putinowi,bo zwykli Rosjanie,nie mogą zobaczyć,że tu jest lepiej w demokracji,więc wygodniej ich sczuc propagandą zachodu i ludzie tam teraz mniej sprzedają,zarabiają.Zakazać sprzedawania jabłek zwykłym Rosjanom przez biednych rolników,ale kupować najwięcej węgla od Putina,niż robił to ktokolwiek inny wcześniej,ża grube miliardy,potężne pieniądze które idą prosto to kieszeni człowieka według Pisowskiego środowiska,wydał polecenia zabicia przecież Leszka,no jak to tak można?Jezusie Maryjo zlituj się na nimi ojcze nasz.....

2019-05-21, 13:28
@up, czyli kaczor chce pograzyc kościół. Cholera mzoe na niego zagłosuje, nie wiedziałem.

No i nie wiedziałem że Pis zakazał sprzedarzy jabłek Rosjanom, albo że kupuje od Putina wegiel. Lepsze pie**olenie niż KOD-omitów

2019-05-21, 13:37
poligon6 napisał/a:

Program narodowców to jeszcze wiekszy socjalizm niz PiS, obok bełkoczący korwin o "wolnej rece rynku" co jest podobna utopia jak komunizm. Ale nawet jakby byli tam sami ogarnieci ludzie od ekonomi jak np Rybiński, to deklasuje ich lizanie sobie mordy z Putlerem i wystawianie na swojej liscie Donieckiej szkiebry. To V kolumna, która jeżeli jeszcze by chciała rozjeba EU to pół biedy, ale chce rozjebac Polske gorzej niz PO i PiS razem zebrane.



30 lat już żyjemy tej komunistyczno esbeckiej skorupie, i ciągle mielimy to samo. Jakim trzeba być kretynem żeby w kółko robić to samo i wciąż jęczeć, że jest niedobrze lub po cichutku egzystować na jako takim stołku i mówić żeby tylko nie byłóo gorzej. Powtarzam 30 lat żyjemy w gnoju, warto dać szanse świeżości i spróbować czegoś innego, mam na myśli KONFEDERACJE. Jak będzie wam źle to przemęczycie się te 4 lata i znów wejdziecie w to samo gówno, a może to będzie oddech który pokaże, że w Polsce może być normalnie bez homo chorób ze srrowym podejściemy do życia, jesteś leniem, nie szanujesz mojej kultury, to do widzenia.

2019-05-21, 13:46
miki660 napisał/a:

30 lat już żyjemy tej komunistyczno esbeckiej skorupie, i ciągle mielimy to samo. Jakim trzeba być kretynem żeby w kółko robić to samo i wciąż jęczeć, że jest niedobrze lub po cichutku egzystować na jako takim stołku i mówić żeby tylko nie byłóo gorzej. Powtarzam 30 lat żyjemy w gnoju, warto dać szanse świeżości i spróbować czegoś innego, mam na myśli KONFEDERACJE. Jak będzie wam źle to przemęczycie się te 4 lata i znów wejdziecie w to samo gówno, a może to będzie oddech który pokaże, że w Polsce może być normalnie bez homo chorób ze srrowym podejściemy do życia, jesteś leniem, nie szanujesz mojej kultury, to do widzenia.



Program liberałów od Korwina, skupmy sie na nim bo niby to liberał.

Wyjscie z UE i skupienie sie na handlu z Rosja. Zerwanie sojuszy z USA. Czyli totalna rozp***ucha w gospodarce i wystawienie sie na ciosy. Nie wiem kim trzeba byc by popierać samodestrukcje, tak moze twierdzic ktos kto nie ma nic wspólnego z gospodarka, nie prowadzi firmy albo ma zerowa wyobraźnie. To że od 30 lat jest jak jest nie znaczy że trzeba popierac jeszcze wieksze pierdoły!