18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Klienci castoramy.
tasiorrek • 2013-07-28, 3:23
Ziomek pracuje w castoramie jako doradca. Taki stan rzeczy zmusza go do kontaktów z pojebańcami, wieśniakami i innym marginesem umysłowym.

1. Wpada starszy dziadek po płyty osb, chce żeby były pocięte, chujemuje. Okazało się że nie stać go na tyle płyt ile chciał kupić. Postanowił więc zrobić awanturę, zwołał w pizdy gapiów, kierownika, dyrektora, 15 doradców i 3 ochroniarzy. Tak darł mordę że w pewnym momencie sztuczna szczęka wyleciała mu z ryja i wleciała pod regał. Wszystkie osoby które stały obok wybuchły śmiechem. Dziadek dalej swoje, napierdala w najlepsze. Gdy skończył, stał 2h przy regale żeby ktoś mu wyciągnął szczękę. Nie doczekał się.



2. W pracy pojawił się nowy pracownik. Miał się uczyć doradztwa i pomagać magazynierom. Miał go szkolić inny pracownik. Jednak na krótką chwilę "młody" został sam. Sklep ledwo się otworzył, wchodzi 40 letnia pizda która to jest najlepsza, najważniejsza itp.
Podchodzi do "młodego" i bez żadnego "dzień dobry" ani nawet "e, ty cho no tutaj" odezwała się "Poproszę do papy"
Młody nie ogarnął i odpowiedział "O tej porze nie daję... Po za tym nie mogę, przerwę mam o 11, jak Pani poczeka to czemu nie."
Sprawa skończyła się małą aferą, młody pracował tylko przez 45 minut.



3. Kolejka do cięcia płyt. Pewnej pannie nie chciało się stać więc wrypała się w kolejkę z głupim pytaniem
"Przepraszam, czy tu się rżnie?"
Gościu co stał w kolejce od dłuższej odpowiedział:
"Tak, ale Pani już nie ma szans."



Tyle.
Zgłoś
Avatar
voyteckz 2013-07-28, 13:53 2
Przychodzi klient do kumpla i zaczyna gadkę:
- Są może te elektryczne szczoteczki oral b czy jakoś tak?
- Nie, ale mamy najnowszy model anal c.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-07-28, 14:18 4
@up
Oral B
Anal cacy
Zgłoś
Avatar
ChiefQuality 2013-07-28, 15:59 4
Niestety pracuję w tym gównie, ludzie faktycznie z roku na rok coraz bardziej domagają się nie wiadomo czego, wiecznie jest źle i niedobrze, bo za duże kolejki, bo czeka 5 minut, bo ja nie wiem co on chce kupić, bo czegoś nie ma, a powinno być wszystko. Niekiedy mam wrażenie że powinienem mu zanieść towar do kasy, zapłacić za niego i jeszcze mu w domu glazurkę ułożyć..
Zgłoś
Avatar
thoruus 2013-07-28, 16:42 1
Mój osobisty ranking marketów budowlanych po generalce mieszkania:

1. casto - profeska, mili i konkretni ludzie, wiedzą o czym mówią, wszystko od ręki
2. obi - trochę pracowniczej olewki ale różnie bywa, może miałem pecha, faktury, dowóz - ok
3. praktiker - też bez bólu choć obsługi na sklepie malutko i ze świecą szukać
10. leroy - dno, obsługi nie ma albo nie wie albo wie ale nie powie, bałagan w magazynie (czekanie godzinę na zakup "bo się zgubiło"), awantura na kasach ("pan zamówił wczoraj ale dziś już cena z gazetki nie obowiązuje, co z tego, że wydrukowane?")

A człowiekiem jestem spokojny, mówię dzień dobry i dziękuję bo pracę znam i szanuję i wiem, że można mieć gorszy dzień czy czegoś nie wiedzieć. Kumpel pracuje w obi i też czasem po piwku opowiada o piekielnych klientach, można się pośmiać
Zgłoś
Avatar
kicombo 2013-07-28, 19:35 13
Sam pracuję w Castoramie więc opiszę najśmieszniejszą sytuację jaką miałem.
Przyjechał gościu Mercedesem M z dwoma kolegami widać od razu, że dziany, gruba złota keta na szyi drogi zegarek itd. Potrzebował projektor halogenowy z czujnikiem ruchu przed garaż. Mieliśmy w ofercie albo chiński model za ok 30zł oraz niemiecki za ok. 200zł. Pokazałem mu oba i wytłumaczyłem dlaczego ten drugi taki drogi (gwarancja 5 lat porządne wykonanie itd). Zastanawiał się chwilę. W międzyczasie koledzy mu doradzali i stwierdzili, że to i tak z tyłu domu i go widać nie będzie oraz praktycznie nie będzie używany. Facet patrzy na projektor a potem na mnie i mówi:
-Jak na k***y wydaje po 200zł to na lampę też wydam.
Wziął do ręki niemiecki i poszedł.
Kilkanaście minut nie mogłem się ze śmiechu pozbierać
Zgłoś
Avatar
nie weszlo 2013-07-28, 23:06
Kurwa nie końskie włosie tylko len!
Zgłoś
Avatar
blysk88 2013-07-29, 9:46
Ant1984 napisał/a:


Naszemu szefowi dostało się za tę akcję, ale w oczach zwykłych pracowników sklepu został bohaterem


Naprawde zazdroszcze kierownika. Jak ja robilem na drzewnym w Leroyu to raczej rozmowy wygladaly w stylu.
Klient: Chcialem zwrocic te drzwi (wykonane w technologi plastra miodu - znaczy papierowe).
Ja: Niestety nie mozemy przyjac - na dole sa cale opuchniete od wody.
K: No i co z tego. Chce je zwrocic.
Dyzurny: Przyjmijmy.
J: I co mam z nimi pozniej zrobic.
D: A co mnie to obchodzi?
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-07-29, 11:15
@up
Takich kierowników też mieliśmy. A ten nasz fajny po jakimś czasie odszedł, bo miał dość stresów i niesprawiedliwego traktowania ze strony jego przełożonych.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2013-07-29, 11:39
O kurwa
ale jesteście fajni, bo macie pracę, do której można by psa przyuczyć i jeszcze każdy może wami pomiatać jak chce za całe oszałamiające 1400 netto xD
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-07-29, 20:36 1
@ R41NM4N: komentarz na poziomie taboretu, a w dzisiejszych czasach mimo wszystko oszałamiającym jest mieć w ogóle pracę.

Nie wykonywałem co prawda nigdy pracy fizycznej, ale za to zawsze jestem pełen szacunku do samej pracy i do ludzi pracy. Zdarza się czasem popełnić gafę, jak ktoś się spieszy, błądzić jest rzeczą ludzką. Ponadto, szanuje się człowieka, która stara się dobrze, ciężko i uczciwie pracować właśnie za te 1400 zł netto na miesiąc - nie jest sztuką kraść.

Proszę również wsadź sobie swoje 'xD' w ciemne miejsce i zapomnij o używaniu tej emoty.

A teraz, jak zeszło ze mnie napięcie, pragnę przeprosić i poinformować, że czas najwyższy dla mnie aby zaaplikować sobie maść na ból dupy.

Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Kapitan Zombek 2013-07-30, 22:50
Ja kiedyś leroy merlin kupowałem farbę akrylową do malowania drzwi i potrzebowałem także jakiś wałek do tego. Podchodzę więc do doradcy i pytam:
"Czy lepszy do tej farby będzie wałek z gąbki czy taki z włosiem" a on na to mi odpowiada:
"Tak, myślę że tak" ;] Popatrzałem jak na debila i musiałem sam sobie poszukać ;]
Zgłoś
Avatar
boberm 2013-07-31, 9:13
Tyle w castoramie ludzi pracuje, że można by było zrobić nowy sklep i przenieść tam samych sadoli.
Zgłoś