18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
~Velture 2017-10-15, 8:39 70
Piękny przykład dlaczego nie warto się wpierdalać w cudze sprawy.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-10-15, 9:54 22
wniosek, jak bijesz dziewczynę noś ze sobą pistolet
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-10-15, 12:23 4
Facet jakiś postrzelony,
żeby robić takie bzdury-
łapać w dysce cudze żony?
Postrzelony po raz wtóry.
Zgłoś
Avatar
batmanx19 2017-10-15, 12:48 5
Haha myślał ze zarucha a tu chuja z jego bochaterstwa
Zgłoś
Avatar
Lucian201 2017-10-15, 13:45
No tak wygodniej jest być obojętnym na cudzą krzywdę , bo to nie moja sprawa
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-10-15, 13:51 28
Lucian201 napisał/a:

No tak wygodniej jest być obojętnym na cudzą krzywdę , bo to nie moja sprawa


Tak postępują ludzie myślący racjonalnie. Lepiej wpierdolić się w nieswoją sprawę, po czym dostać np. kosę w gardło - co nie? Ja szczerze mówiąc w dupie mam krzywdę ludzi, których nie znam - bo są mi całkowicie obojętni. Co innego rodzina, przyjaciele - tym pomogę bez problemu(niezależnie od tego, jaki by był problem).
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-15, 14:00 19
Lucian201 napisał/a:

No tak wygodniej jest być obojętnym na cudzą krzywdę , bo to nie moja sprawa


Znalazł się książę z bajki na białym rumaku co ratuje niewiasty z opresji.

Jakbyś coś zrobił to byś tego nie napisał tylko skończyłbyś na parkiecie w kałuży swojej krwi bo przeszkadzało ci jak jakiś zjeb krzyczy na panienkę.

Ileż tutaj było filmików jak ktoś chciał być rozjemcą i kończył z kosą w sercu, gardle, płucach, nerkach, wątrobie czy brzuchu i ginął na oczach przechodniów wiedząc, że zostały mu sekundy życia i zastanawiał się w ostatnich momentach życia na chuj mu to było aby dać się zabić za jakąś obcą pizdę.

No ale jak założysz rodzinę i spłodzisz potomka to może zrozumiesz, że rodzina > obcy ludzie.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-10-15, 14:17 8
Kolejny debil na strzelaninę przyszedł nawet bez noża.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-10-15, 16:03 2
Jednego białorycerza mniej na świecie, za to trzeba wypić! Tu się nawet nic nie działo a pajac się wpierdalał... nie twierdzę, że zasłużył, ale dobrze że z dech.
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2017-10-15, 16:17 2
przeciez nawet nie byl agresywny co do niej wiec na chuj typ udaje bialego rycerza
Zgłoś
Avatar
Strażnik_Miru_Domowego 2017-10-15, 17:04 7
TB303, ~Velture, zapewne unikacie miejsc i sytuacji niebezpiecznych. Ale gdyby czysto teoretycznie doszło do zagrażającej Wam sytuacji, nie oczekiwalibyście pomocy od nikogo innego ?
Sam kiedyś stanąłem w obronie obcej mi kobiety sprzedającej w spożywczaku, bo jakiś typ ją poniżał i wiecie co ?
Dostałem w ryja. I JEDYNE co od tamtego momentu zmieniłem w swoim życiu to zapisałem się na Krav Magę, aby następnym razem jakiś pojeb nie miał za lekko.

W filmie nie wiem o jaką sytuację chodziło, nie ma dźwięku nic nie słychać. Mimo to, sądzę, że typ w białej koszulce nie zrobił nic złego, po prostu wstawił się za kobietą. A ten drugi, zamiast się napić i przemyśleć sytuację, postanowił go zastrzelić.
Jak najbardziej jestem za prawem do posiadania broni, ale to prawo należy odpowiednio przedstawić i egzekwować. Może w sytuacji gdyby za tak bezpodstawne użycie broni z efektem śmiertelnym wysyłać oprawcę wraz z jego najbliższą rodziną do obozów pracy na długie lata ? Może to byłby czynnik który dałby do myślenia patoli nie mającej w życiu nic do stracenia.

Gdybym miał żyć ze świadomością, że przez moją bierność zgwałcono jakąś kobietę, niszcząc jej życie, albo zamordowano jakiegoś człowieka, to wolałbym uczucie kosy w żebrach... w duchu licząc że jednak przeżyję.
Zgłoś
Avatar
Dzikiżółw 2017-10-15, 17:11
"alias el Negro" i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-10-15, 17:22
@up

Porządna telewizja, nazywają rzeczy po imieniu.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-10-15, 17:52
Noniesondze napisał/a:

Facet jakiś postrzelony,
żeby robić takie bzdury-
łapać w dysce cudze żony?
Postrzelony po raz wtóry.



Bilans jest taki że na 10 postrzałów zalicza 4 mężatki i dwie ladacznice.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie