18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Critic4ll 2023-09-17, 10:39 7
żeby ich jeszcze bardziej upokorzyć? no już bez przesady
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2023-09-17, 10:46 2
Jazgot jakby opalony z trzydziestoma centymetrami wleciał na murawę.
Zgłoś
Avatar
rafal_1199 2023-09-17, 10:48 10
Nasze orły by i tak przegrały
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-09-17, 10:51 20
Wyobraźcie mecz piłki kobiecej i pełny stadion tylko bab, od wisku wyjebałoby wszystkie szyby w mieście.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-17, 10:55 4
mesjans napisał/a:

Wyobraźcie mecz piłki kobiecej i pełny stadion tylko bab, od wisku wyjebałoby wszystkie szyby w mieście.



Baby nie oglądają kobiecych sportów.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-17, 11:01
Tak, nagrywający też debil.
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2023-09-17, 12:04 5
Critic4ll napisał/a:

żeby ich jeszcze bardziej upokorzyć? no już bez przesady



No chyba nie. Widać, że tak tylko pierdolisz, bo wszyscy jadą po reprezentacji, to ty tez musisz, niestety nie znając faktów.

Podpowiem - kobiecy futbol jest tak chujowy w porównaniu z męskim, że nawet najlepsze drużyny kobiece dostają wpierdol od młodzieżowców. Nasza „chujowa” reprezentacja by je rozjebała jakieś 70-0.

Dla potwierdzenia moich słów pare linków:

polsatsport.pl/wiadomosc/2016-05-28/pilkarki-australii-przegraly-07-z-...

meczyki.pl/newsy/mistrzynie-swiata-kobiet-rozbite-0-12-przez-zespol-z-...

junior.weszlo.com/2020/01/14/dorosle-pilkarki-przegraly-z-juniorami-06/

sport.tvp.pl/29795103/mistrzynie-swiata-przegraly-z-pietnastolatkami/amp

Mam nadzieje, ze od tego momentu przestaniesz rzucać na lewo i prawo takie głupie hasła
Zgłoś
Avatar
turor 2023-09-17, 12:06 2
Batman_ napisał/a:

No chyba nie. Widać, że tak tylko pierdolisz, bo wszyscy jadą po reprezentacji, to ty tez musisz, niestety nie znając faktów.
Podpowiem - kobiecy futbol jest tak chujowy w porównaniu z męskim, że nawet najlepsze drużyny kobiece dostają wpierdol od młodzieżowców. Nasza „chujowa” reprezentacja by je rozjebała jakieś 70-0.
Dla potwierdzenia moich słów pare linków:
Mam nadzieje, ze od tego momentu przestaniesz rzucać na lewo i prawo takie głupie hasła



I tak by pozamiatały naszą reprezentację
Zgłoś
Avatar
Critic4ll 2023-09-17, 12:18 1
Batman_ napisał/a:

No chyba nie. Widać, że tak tylko pierdolisz, bo wszyscy jadą po reprezentacji, to ty tez musisz, niestety nie znając faktów.
Podpowiem - kobiecy futbol jest tak chujowy w porównaniu z męskim, że nawet najlepsze drużyny kobiece dostają wpierdol od młodzieżowców. Nasza „chujowa” reprezentacja by je rozjebała jakieś 70-0.
Dla potwierdzenia moich słów pare linków:
Mam nadzieje, ze od tego momentu przestaniesz rzucać na lewo i prawo takie głupie hasła



tak się naprodukowałeś a mi to tak lata koło pióra

powiem jedno na ten Twój wywód: doszło nawet do tego że Krychu zaczął faulować sam siebie
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-09-17, 12:44 1
VeIture napisał/a:

Śmiało mogą z naszą narodową kadrą rywalizować



Nie bądź takim optymistą ...
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-09-17, 13:06
Batman_ napisał/a:

No chyba nie. Widać, że tak tylko pierdolisz, bo wszyscy jadą po reprezentacji, to ty tez musisz, niestety nie znając faktów.
Podpowiem - kobiecy futbol jest tak chujowy w porównaniu z męskim, że nawet najlepsze drużyny kobiece dostają wpierdol od młodzieżowców. Nasza „chujowa” reprezentacja by je rozjebała jakieś 70-0.
Dla potwierdzenia moich słów pare linków:
Mam nadzieje, ze od tego momentu przestaniesz rzucać na lewo i prawo takie głupie hasła



pobudka! zesrałeś się!
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2023-09-17, 13:19
Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ze macie wyjebane, ale to nie uprawnia was do pierdolenia takich głupot w internecie. No chyba że chcecie wyjść na głupków
Zgłoś
Avatar
ErwinR 2023-09-17, 13:35
Batman_ napisał/a:

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ze macie wyjebane, ale to nie uprawnia was do pierdolenia takich głupot w internecie. No chyba że chcecie wyjść na głupków



kurwa gosciu twoich starych zajebal zul na polecenie klauna... tul i zniknij
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2023-09-17, 14:10
Dojebales mi tak, ze się popłakałem i nie mogę dojść do siebie. A teraz czekam, aż weekend się skończy i wykurwisz tam gdzie twoje miejsce - do szkoły podstawowej.
Zgłoś