18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Kobieta i auto
dawid40 • 2013-10-02, 20:08
Historia autentyczna, miała miejsce dzisiaj w mojej okolicy.

"Dobrą i złą wiadomość mieli policjanci dla 31-latki z Koprzywnicy, która zgłosiła im, że skradziono jej samochód.
Dobrą - bo auto się odnalazło, złą – bo to właścicielkę ukarali mandatem.
Około godziny 8 w środę 31-latka zawiadomiła policjantów z Koprzywnicy, że skradziono jej fiata punto.

- Kobieta przyjechała autem do apteki na wzniesieniu, wysiadła nie zamykając wozu i nie zabezpieczając go, po czym weszła do budynku. Gdy wyszła, fiata nie było – opowiadają policjanci.
Samochód znaleźli 150 metrów dalej – mówią, że wóz sam zjechał ze wzniesienia, uderzył w murek, a potem w drzewo. Kobieta została ukarana stuzłotowym mandatem."

źródło:echodnia

Mogła nie wychodzić z kuchni
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2013-10-02, 21:15 5
I tutaj jest właśnie problem polskiej policji (a w zasadzie wszystkich urzędników w dym kraju). Bo zamiast pouczyć, pomóc kobiecie, którą już kara za głupotę spotkała (zniszczone auto + koszty naprawy płotu), ci dobijają ją mandatem.

Ot taka przyszła mi do głowy różnica między cywilizacją, a postkomuną.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-10-02, 22:15
@up widocznie jeszcze nie wyrobili normy. a w tym jebanym kraju okazja czyni ... złodzieja
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-10-02, 22:55
Fiat... Całe szczęście że nie Dacia...
Zgłoś
Avatar
asdf~ 2013-10-03, 0:41 38
Za coś takiego powinni jej prawo jazdy odebrać... przecież nawet jak się staje na prostej drodze to się zaciąga ręczny czy chociażby wrzuca bieg, (przy wyłączonym silniku rzecz jasna) żeby wiadome było, że auto się nie poruszy.

Mandat? Stuzłotowy? Dobrze chociaż, że to auto nie wjechało w kogoś tylko w jakiś płot i drzewo. Jak się nie umie posługiwać samochodem, którym może wyrządzić bardzo dużą krzywdę, to niech wraca do pralki - tam krzywdy nikomu nie zrobi...
Zgłoś
Avatar
adekniejadek89 2013-10-03, 10:45 2
@up

do tego skręca się kołami tak żeby ewentualnie przy zjeździe zablokowały się o krawężnik. Głupia baba i tyle
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-03, 10:47
powinni jej dopierdolic taki mandat zeby jej po sprzedazy samochodu nie starczylo na jego oplacenie, jebana cipa. babanawet po wyjsciu z samochodu stwarza realne zagrozenie na drodze a tu sie ktos nad nia lituje ze biedna
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-10-03, 10:58
80% kobiet nie powinno mieć uprawnień do kierowania pojazdami.
Zgłoś
Avatar
GummyDuck 2013-10-03, 11:07
Aż dziwne jak się czyta o swojej małej miejscowości na portalu, który się codziennie odwiedza.
Nie słyszałem o tym, ciekawe.
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2013-10-03, 11:10
Kaprzywnicy?jak to w ogóle kurwa brzmi?
Zgłoś
Avatar
GummyDuck 2013-10-03, 11:13
@up Koprzywnicy* W miarę normalnie, lepiej niż Bącza Kunina czy Cyców.
Zgłoś
Avatar
lis1122 2013-10-03, 12:01
Samochód ? - fiat punto - taki żarcik chyba !!!
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-10-03, 12:16
Cyców brzmi zajebiście i miło się kojarzy
Zgłoś
Avatar
ska 2013-10-03, 14:36 8
wojniz2 napisał/a:

I tutaj jest właśnie problem polskiej policji (a w zasadzie wszystkich urzędników w dym kraju). Bo zamiast pouczyć, pomóc kobiecie, którą już kara za głupotę spotkała (zniszczone auto + koszty naprawy płotu), ci dobijają ją mandatem.

Ot taka przyszła mi do głowy różnica między cywilizacją, a postkomuną.



Nie chcę tutaj ponownie wkładać kija w mrowisko ale mam pewną myśl która jest bardzo związana z mentalnością polskiego społeczeństwa. Proszę zwrócić uwagę, że zdając egzamin na prawo jazdy jesteśmy teoretycznie przygotowani do obslugi pojazdów wielośladowych i przepisów z tym związanych a także koniecznością wykonana pewnych czynności by bezpiecznie poruszać się po jezdni jak i pozostawiając pojazd na parkingu by zapewnić bezpieczeństwo innym. Dałbym sobie nogę obciąć, że zacząłbyś pierdolić inaczej, gdyby zjeżdżający pojazd ze wzniesienia rozjechał twoją dziesięcioletnią córkę pozostawiając ślad niczym frytka z keczupem rozmazana na stole. Ja osobiście byłem świadkiem takiej sytuacji w której brak przede wszystkim wyobraźni i konsekwencji swoich czynów.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2013-10-03, 14:56
100 ziko aby co za kurefki ja to bym jo tam przekopał i wyruchał za to i pincet złoty co najmniej i zakaz kierowania
no kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie