18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Szczędźbambosze. Przybywam z dobrą nowiną.

Kobiety obeszły zakaz rządu - receptę na pigułkę "dzień po” zamawiają przez internet. Ale jak to tak zapytacie? Czytajcie dalej.



Cytat:


Za pośrednictwem strony www.womenonweb.org kobiety z Polski mogą otrzymać całkowicie darmową (jak podkreślają twórcy), internetową receptę na dwa preparaty - ellaOne i Lavonorgestrel.



Cytat:


Na stronie wystarczy wypełnić kwestionariusz, w którym podajemy dane potrzebne do wystawienia recepty. W ciągu kilku godzin recepta pojawi się na naszym mailu. Od 1 sierpnia 2016 roku recepta internetowa jest tak samo ważna i wiążąca jak ta w wydaniu papierowym. Oznacza to, że apteki mają obowiązek ją przyjąć i wydać nam wypisany na niej specyfik.



Katospierdolenie wyjebanę w dupę tak mocno

Pislamizm ośmieszony

Technologia znów rozwiązuje problemy, które stwarzają zabobony i gusła

ukryta treść

Bonus. Pod art. jest sonda. Oto wyniki.



Jeszcze jest nadzieja dla tego kraju


link
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-05-27, 12:36 40
Za ból dupy katolstwa, prawactwa i lewactwa zawsze dam piwo. A zatem ten...

Lecimy
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-05-27, 12:47 31
Czekam na petycję w sprawie ekskomuniki internetu.
Za to, że morduje polskie dzieci.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2017-05-27, 12:53 2
Teraz sie beda pierdolic na potęge
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-05-27, 12:53 18
Jaka szkoda, że na tobie, autorze, matka nie zastosowała tej pigułki. Hehehe.
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2017-05-27, 12:58 144
@Zadi_
Mamy pierwszego oburzonego moralistę, czekamy na następnych.
Zgłoś
Avatar
Kag3 2017-05-27, 13:18 3
Moja mówi, że uratowales jej dupsko. Niestety...
Zgłoś
Avatar
neced 2017-05-27, 13:22 8
Bez katolstwa i lewactwa byłoby w chuj normalniej
Zgłoś
Avatar
krzyks 2017-05-27, 13:24 29
Zadi_ napisał/a:

Jaka szkoda, że na tobie, autorze, matka nie zastosowała tej pigułki.



Czytałeś o działaniu pigułki "dzień po"? Osobiście jestem przeciwko aborcji, ale taka pigułka jest skuteczna tylko do pięciu dni, więc w zasadzie trudno tu mówić choćby o aborcji medycznej. Strona, która jest podana w temacie tak naprawdę promuje faktyczną aborcję medyczną, która jest możliwa do 12 tygodnia ciąży. Powiem wprost, generalnie na tej stronie jest poparcie dla jakiejkolwiek formy aborcji. Ja nie ukrywam, że dopuszczam aborcję w przypadkach, które są obecnie przewidziane w prawie. Przypadki aborcji poza prawem, to też często łamanie praw ojca, który takiej aborcji nie chce, a przecież też ma prawo do dziecka. Brzmi absurdalnie? Jeśli to nie był gwałt, to była to wspólna decyzja o współżyciu. Dlaczego kobieta potem ma sama decydować? Kolejny przykład ograniczania praw mężczyzn/ojców? Gdzie to równouprawnienie?
Jeśli chodzi o sam temat, to tak z zapytam: Na sadolu nie można zamieszczać materiałów, na których kot dostał kopniaka, bo to jest promowanie znęcania się nad zwierzętami, ale wolno promować aborcję? Może Czy się wypowie?
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2017-05-27, 13:42 4
No ale ta piguła to raczej dla karyn które zalane na dyskotece zostaną w kiblu ( wiekszość stwierdzi że została upita i zgwałcona). Innego zastosowania ta pigułka to nie ma. Teraz jebanie na potęge po dziurach się zaostrzy.
Zgłoś
Avatar
slig01 2017-05-27, 14:00 10
Mogą "otrzymać całkowicie darmową (jak podkreślają twórcy)" - czyli za swoje kompletne dane osobowe.
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-05-27, 14:05 6
Powinni dojebać na to gówno jakąś cenę zaporową a nie jakieś recepty modzić wtedy kurwy nie nadużywały by leku
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2017-05-27, 14:11 10
A wystarczy kupić uszczelki w kiosku za 5zł - i ciąży nie będzie, i ryzyko złapania syfa drastycznie spada ... ale nie, lepiej walić się po kątach na oklep i liczyć że facet "zdąży wyciągnąć". Tępota ludzi mnie przeraża.

(a co do tabletki - powinna być ogólnodostępna w zakupie przez osoby, które ukończyły 18 lat)
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2017-05-27, 14:59 9
@up
Nie wiem czy ci juz koledzy powiedzieli wiec dopowien, bez gumki jest fajniej.
Zgłoś
Avatar
DziamgajacyCzolg 2017-05-27, 15:02 22
TytanowyRosomak napisał/a:

Powinni dojebać na to gówno jakąś cenę zaporową a nie jakieś recepty modzić wtedy kurwy nie nadużywały by leku



DmNQ napisał/a:

No ale ta piguła to raczej dla karyn które zalane na dyskotece zostaną w kiblu ( wiekszość stwierdzi że została upita i zgwałcona). Innego zastosowania ta pigułka to nie ma. Teraz jebanie na potęge po dziurach się zaostrzy.



Oho, widzę znawcy tematu. Pozwólcie, że wam coś wyjaśnie moi kochani koniobijcy. KAŻDEMU może zdażyć się wpadka - ktoś za późno wyciągnie, komuś pęknie guma. Sam dwa razy kupowałem tabletkę po, dwa razy prezerwatywa zawiodła. Gdyby nie ta tabletka, już był bym tatą. Więc skończcie pierdolić.
Zgłoś