18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kojot
T3RMINATOR • 2022-12-06, 15:23
Kojot złapał i zranił dwuletnią dziewczynkę przed jej domem w Los Angeles.

Zgłoś
Avatar
SierżantJackson 2022-12-06, 15:29 71
Ale ten kojot darł japę
Zgłoś
Avatar
htp 2022-12-06, 15:43 4
Ludzie zabrali mu jego tereny, to gdzie ma polować, jak jest głodny?
Zgłoś
Avatar
Pietruchm 2022-12-06, 15:46 42
Kojot jak kojot ale tego drącego jape orangutana powinni odjebać...
Zgłoś
Avatar
skarpet_starego 2022-12-06, 16:09 13
ja pierdolę, ta kobita drze pizdę jakby ją gwałcili
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-12-06, 16:10 2
Pies ogrodnika ... nie podzieli się i sam nie pożre - pomyślał kojot.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2022-12-06, 16:11 5
ku przestrodze kochających wilki.. w polsce są szakale (coś podobnego do kojota) ubiegłej zimy widziałem jednego tego lata dwa. coraz więcej zwierząt będzie wchodziło do miast za pożywieniem (śmietniki). drapieżnik, jeśli nie będzie miał pożywienia, bo ludzie pozamykają i odgrodzą śmietniki będzie szukał jedzenia gdzie indziej w okolicy śmietnika, na pierwszy ogień pójdą pewnie pieski i kotki a potem małe dzieci.
.. i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie.. (sprawdzić czy nie ksiądz)
Zgłoś
Avatar
ALIGATORt1000 2022-12-06, 17:29 1
fuse_beyond napisał/a:

ja pie**olę, ta kobita drze p*zdę jakby ją gwałcili



A Ty co byś zrobił?
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-12-06, 17:35
lysymisio6969 napisał/a:

w polsce są szakale (coś podobnego do kojota) ubiegłej zimy widziałem jednego tego lata dwa. coraz więcej zwierząt będzie wchodziło do miast za pożywieniem (śmietniki). drapieżnik, jeśli nie będzie miał pożywienia, bo ludzie pozamykają i odgrodzą śmietniki będzie szukał jedzenia gdzie indziej w okolicy śmietnika, na pierwszy ogień pójdą pewnie pieski i kotki a potem małe dzieci.
.. i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie.. (sprawdzić czy nie ksiądz)



To trzeba je odstrzelić.
Zgłoś
Avatar
smc 2022-12-06, 17:39
Chciał dziewczynkę rzucić kojotowi jeszcze raz...
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-12-06, 18:05 4
ALIGATORt1000 napisał/a:

A Ty co byś zrobił?



Gwałcił i gwałcił. (Najpierw było tylko "gwałcił" ale moderator z dodatkowym chromosomem usunął bo nie może być jeden wyraz.) Teraz dobrze?
Zgłoś
Avatar
skarpet_starego 2022-12-06, 18:38 1
szejset66 napisał/a:

Gwałcił i gwałcił. (Najpierw było tylko "gwałcił" ale moderator z dodatkowym chromosomem usunął bo nie może być jeden wyraz.) Teraz dobrze?



dobźe dobzie właśnie to bym zrobił
Zgłoś
Avatar
Huherko 2022-12-06, 18:58 4
Szary_Jeleń napisał/a:

To trzeba je odstrzelić.



No dobra, dzieci można odstrzelić, ale po co odstrzeliwać małe kotki skoro są takie urocze?
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-12-06, 18:59
fuse_beyond napisał/a:

dobźe dobzie właśnie to bym zrobił



Piwo piwo.
Zgłoś
Avatar
Szczurosaw 2022-12-06, 20:21 1
lysymisio6969 napisał/a:

w polsce są szakale (coś podobnego do kojota) ubiegłej zimy widziałem jednego tego lata dwa. coraz więcej zwierząt będzie wchodziło do miast za pożywieniem (śmietniki). drapieżnik, jeśli nie będzie miał pożywienia, bo ludzie pozamykają i odgrodzą śmietniki będzie szukał jedzenia gdzie indziej w okolicy śmietnika, na pierwszy ogień pójdą pewnie pieski i kotki a potem małe dzieci.
.. i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie.. (sprawdzić czy nie ksiądz)



Ostatnio na TT widzialem jak ekoterrorysci sie wkurwiaja ze w polsce robia polowania na dziki i wilki i ze tak nie mozna ze to zwierzeta xDDD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie