18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
.................. 2012-03-07, 1:17
Starsi Polacy przyzwyczajeni do kolejek, nic dziwnego. Młode pokolenie nie wie co to czekanie, kartki...
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-03-07, 1:24 10
bo to Polska nie elegancja Francja...najgorsze jest to że będzie coraz gorzej coraz większa bieda...aż się obudzimy w klatkach i wszyscy będziemy wydzierać mordę wolność honor ojczyzna a będzie już po ptokach...więc polecam kupienie z 10litrów benzyny kupić krate browarów wypić z kolegą i porobić z tego koktajle i udać się na wiejską...jeśli mamy być zniewoleni to niech chociaż skurwiele widzą że będziemy walczyć albo zapamiętają że walczyliśmy
Zgłoś
Avatar
vass 2012-03-07, 2:46 7
Wdr napisał/a:

bo to Polska nie elegancja Francja...najgorsze jest to że będzie coraz gorzej coraz większa bieda..


Jak by ludzie nie mieli kasy, to by nie stali w tej kolejce, na parkingu przed marketem nie stały by same wypasione fury i tyle ich, że trudno znaleźć miejsce.
Radzę Ci kolego zabrać się do pracy, w wieku 24 lat ja też nie miałem siana. Manna z nieba nie leci, trzeba się napracować, żeby do czegoś dojść.
Jak będziesz myślał tylko o rzucaniu butelkami i chlaniu piwa, to nigdy do niczego nie dojdziesz, a polityk czy z prawej, czy z lewej nigdy ci nic nie da, bo niby z jakiej racji ?
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-03-07, 3:19 6
człowieku a zastanowiłeś się że może Ci ludzie mają troche tych pieniędzy i stoją w kolejce bo karp jest za 5złkg? zastanowiłeś się że te wypasione fury należą do jebanych kombinatorów jak np tych od soli? a zastanowiłeś się że jebiąc ciężko w tym kraju zarobisz jedynie na chlanie? nie muszę już pracować nachapałem się odpowiednio na misjach"pokojowych" dla naszego kochanego kraju teraz mogę pić piwko
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-03-07, 7:21 6
Hahaha Wdr kolejny obrońca pokrzywdzonych. Ale tego kurwa się teraz naplęgło, pseudo patriotów, niedouczonych blokersów bez żadnego wykształcenia oprócz zawodówki wieczorowej, mędrców, którzy poznali tajemnice i spiski świata, oburzonych nastolatków chcących brać udział w referendum i ograniczonych kiboli obalających państwo. Pierdolona patologia się szerzy i nikt z tym nic nie robi.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-03-07, 10:35 31
@up a Ty kurwa kim jesteś aby mówić o mnie patologia niedouczony co? a Ty szmato co kurwa zrobiłeś dla kraju co? ja w wieku 19 lat poszedłem do wojska i skończyłem tam szkołę pierdolony matole następny pierdolony kurwa wielki znawca takich jak Ty w wojsku i na misjach nazywaliśmy wały bo chuja potraficie oprócz napierdalania ryjem! te blokersy mają więcej honoru niż Ty parówo jebana a może jesteś z tej fajnej grupy studentów a zaraz magistrów którzy poszli na jakiś zjebany kierunek i będą biadolić że nie ma pracy po studiach z magistrem zapewne również jeszcze siedzisz na granuszku rodziców a że już po stylu wypowiedzi stwierdzam że jesteś typowym bananowym dzieckiem które na widok flaków zesrało by się w portki i wołało że chce do domu...
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-03-07, 10:42
Spokojniej panowie
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-03-07, 11:33 14
Wdr napisał/a:

nie muszę już pracować nachapałem się odpowiednio na misjach"pokojowych" dla naszego kochanego kraju teraz mogę pić piwko



A to za granie w Call of duty płacą...?
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-03-07, 13:09 1
ulthart napisał/a:

A to za granie w Call of duty płacą...?



kolejny 33 letni typas który posiada gównianą wiedzę o życiu więc pierdoli że ktoś gra w cod'a... coda to ja miałem na żywo przez 1rok więc nie pierdol...zarobiłem bo tam jednak trochę płacą+to co można zarobić za specjalne wyjazdy konwoje itp ale o tym się nie mówi bo po chuj ludzie mają wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-03-07, 13:49 11
Wdr napisał/a:

zarobiłem bo tam jednak trochę płacą+to co można zarobić za specjalne wyjazdy konwoje itp ale o tym się nie mówi bo po chuj ludzie mają wiedzieć.


No to po co o tym mówisz
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-03-07, 14:24 1
Anonymous~ napisał/a:

No to po co o tym mówisz


bo mam dosyć tego że normalni ludzie nie mają pojęcia co tam się dzieje i to czego są wykorzystywani Polscy żołnierze
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-03-07, 15:02
;D Wy wszyscy jestescie POJEBANI !
Zgłoś
Avatar
Qbuniu 2012-03-07, 15:09
@WDR
schów się frajerze.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-03-07, 15:27
@up pierdol się jak nie podoba się prawda to masz jebany problem sam się schow jebany kasztanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie