18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
KWINTAL 2015-12-30, 0:35 2
Ostatni manewr zasługuje na nagrodę DARWINA!
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-12-30, 0:36
wieśniak z poznania
Zgłoś
Avatar
thehck 2015-12-30, 0:36 6
Co jak co ale Dzisiaj ma 100% racji. Nie wszystko to wina chujowych dróg itp ale też nie raz jak śpieszę się do roboty a jakiś pojeb leci lewym pasem jebane 80 i za chuja Pan Władca nie zjedzie na prawy nawet gdybyś jebał długimi cały czas... i później musisz zapierdalać slalomem pomiędzy innymi pojazdami aby zdążyć na czas. do was wszystkich jebani kutasiarze którzy narzekają na innych gdy sami siedzą na lewym blokując go gdy do zjazdu mają (sic!) 5km - się kurwa nie dziwcie że ludzie was wyprzedzają prawym pasem czy tak jak koleś na filmiku na skrzyżowaniu gdy na czerwonym stoicie. weźcie nie bądźcie kutasami na drogach bo pała wam od tego nie urośnie, a skurwysyństwo na drodze wraca do nas z podojoną siła (sprawdzone info!)
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2015-12-30, 0:41
Nie, Dzisiaj nie ma racji, bo widać że ścigał się z tym drugim Audi i tym sposobem srebrny wygrał.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-12-30, 0:47 4
wojtek_zet napisał/a:

Dlaczego nakleił sobie znaczek AUDI na BMW ?



Dlaczego jesteś mało dowcipnym bezmózgiem?
Zgłoś
Avatar
~Beniu_Beniu 2015-12-30, 0:52
wyłączcie głośniki, Ja pierdolę jaki sadyzm
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-12-30, 1:04
Ostry popierdol bez dwóch zdań.
Zgłoś
Avatar
AllanAkbar 2015-12-30, 1:15
niezła nutka :| kobieta mi zasnęła w tle... a miałem zaruchać.

dzięki kurwa.
Zgłoś
Avatar
bjl 2015-12-30, 1:44
Może mu sie srać zachciało
Zgłoś
Avatar
Guzik 2015-12-30, 2:00 7
thehck, Tak, tak kurwa. Właśnie widzę po jakiej chujowej drodze jadą. Jeszcze kurwa jakieś pojebańce śmią w naprzeciwka jechać i król nie może kurwa wyprzedzić. Albo kurwa wysepkę jebną za pasem do skrętu i król nie może wyprzedzić frajerów. Na rower wypierdalaj jak nie potrafisz szanować przepisów albo kurwa zarządzaj swoim czasem i wyjedź do roboty, na święta czy wakacje z odpowiednim zapasem czasu a nie potem musisz zapierdalać jak pojebany żeby zdążyć. Autostrad Ci brakuje? Trochę km ostatnio powstało i mistrzowie pokazują klasę. Polacy nawet z autostrad nie potrafią korzystać więc mamy obleganie lewego pasa i jazdy pod prąd.

Nie mówię oczywiście, że kwestia słabej infrastruktury w Polsce nie występuje ale proponuję zacząć od siebie i swoich umiejętności/odpowiedzialności za kółkiem. Na zachodzie takich akcji nie ma i to nie dlatego, że mają tam autostrady tylko dlatego, że każdy taki "spieszący się" delikwent jest zaraz zgłaszany na policję i traci prawo jazdy (często wraz z pojazdem).
Zgłoś
Avatar
fantastico 2015-12-30, 2:02 1
tranzystor napisał/a:



Dlaczego jesteś mało dowcipnym bezmózgiem?



Dlaczego jeździsz BWM??
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2015-12-30, 2:16
typowa jebana kurwa drogowa z niedojebaniem mózgowym
Zgłoś
Avatar
TORnadziejaNETA 2015-12-30, 2:45
Ja pierdole, następny ormowiec z jebaną kamerką... trzeba było go zatrzymać i dojebać mu garści a nie płakać na sadolu... :idzpanwchuj:
Zgłoś
Avatar
strangelove 2015-12-30, 3:25
Najgorsze jest to, że jak się w końcu rozpierdoli, zabijając przy tym rodzinkę w samochodzie jadącym z przeciwnej strony to pewnie nikogo z kamerką w pobliżu nie będzie bo zostanie na światłach wcześniej
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2015-12-30, 4:43 3
wkurwil sie,ze zadna z pizd nie wziela sie za wyprzedzenia tego dostawczaka SAm mam czasem zajebiste nerwy jak korek na 100m, a jedynie blokujacym ruch jest DOSTAWCZAK, zadnej chuj go nie wyprzewdzi bo sra po gadziach przekraczajac magiczne 70kmh, przez co ty do wyprzedzania masz juz klumne aut.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie