18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
nelbox 2015-12-29, 21:11 9
2:08-2:35 ale beka
Zgłoś
Avatar
papaj 2015-12-29, 21:15 4
"nit for spit, co ma być to bendzie" powiedział Janusz w swoim wyjebanym 1,9 TDIku...
Zgłoś
Avatar
b................r 2015-12-29, 21:28 2
Życze rozjebania się na drzewie
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2015-12-29, 21:29 13
Na powyższym filmie widzimy bandę kretynów którzy swym zachowaniem na drodze chcą przedłużyć sobie małe ptaszki. Też jeżdżę dynamicznie i wyprzedzam zawalidrogi tam gdzie można pod warunkiem że ma to sens i nie naraża zbyt mnie oraz innych.
Zgłoś
Avatar
Sol 2015-12-29, 21:33 2
@up, no wlaśnie, a ten to się akurat nawyprzedzał
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-12-29, 22:01 14
W filmie Młode Wilki dobrze takich określono - tak wygląda chamstwo, jak się dobierze do pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
danmaster 2015-12-29, 22:35
nawet wiem co ćpał
Zgłoś
Avatar
klucha121 2015-12-30, 0:05
swienie wiozł do weterynarza to i sie spieszył wieśniok jeden...
Zgłoś
Avatar
Sychu154 2015-12-30, 0:14 1
Poznań miasto doznań
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2015-12-30, 0:18 93
powiedzialbym, ze debil... ale poznalem troche swiata, pojezdzilem po roznych drogach i powiem jedno : ja sie nie dziwie...

no kurwa jak mozna inaczej ? wioska za wioską a miedzy nimi pola... ni chuja tylko pola... stoi 1 smierdzaca stodola i pojeby dali znak ograniczenia do 50 i "teren zabudowany"

chcesz dojechac do celu i trase masz okolo 3 godzin a tu kurwa tir za tirem, z naprzeciwka, na Twoim pasie... tiry wszedzie - brak porzadnych drog ekspresowych i autostrad.

jedzie przed Toba jakas babcia lub dziadzia... ewentualnie traktor... myslisz sobie - zaraz bedzie krotki odcinek 2 pasmowy, gdzie wolniejsze pojazdy zjada na wolny pas a przyblokowani ludzie smigna raz dwa bo "slimaki" sa na wolnym pasie... Taki chuj! Niema takich rzeczy w Polsce!

takich "wariatow" byloby o polowe mniej jakby te jebane drogi byly normalne...

ps. ciekawostka - zjazdy z autostrad. W innych krajach lagodne, ciagna sie jakis czas niczym dodatkowy pas i lagodnie odbijaja w prawo/lewo... w Polsce ? zaby zaoszczedzic - trzeba wychamowac prawie do 0 bo zjazd 45 stopni... :/

zaplacisz za autostrade - jeb... remont autostrady oddanej do uzytku 2 laa wczesniej :/

ja pierdole wiem, ze "szypcy i wsciekli" z audi, golfow i bmw to pojeby... ale gdyby za afery gospodarcze pakowano by ludzi do wiezien... skonczylyby sie przekrety i zaczeliby budowac normalne drogi...
Zgłoś
Avatar
lllll 2015-12-30, 0:20
Jak ja nie lubię takich gejów co sobie kutasa samochodem przedłużają
Zgłoś
Avatar
wojtek_zet 2015-12-30, 0:25 1
Dlaczego nakleił sobie znaczek AUDI na BMW ?
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2015-12-30, 0:25
Najgorsze, że takie osoby najczęściej jeżdżą bez prawa jazdy. Bo po pierwsze stać je na to, po drugie jazda bez prawka to wykroczenie, a nie przestępstwo - patrz punkt pierwszy.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2015-12-30, 0:30 7
@Dzisiaj

Poznałeś trochę świata, pojeździłeś po różnych drogach... naprawdę? Przecież gość nie może wyprzedzić nie dlatego, że jest ograniczenie prędkości, bo gdzieś stodoła stoi i jest teren zabudowany i gość przestrzega przepisów ale dlatego, że z naprzeciwka ciągle coś jedzie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie