18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mygyry 2021-01-30, 23:58 18
BLM (tak murzyny wandale) mogą mieć konkurencję do pokojowego nobla (jeżeli nie wiecie to jakiś lewicowy pedał że Skandynawii zgłosił ich do nagrody i mają spore szanse na moje oko)
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-01-31, 0:01 1
Patrząc na posture tego co rzuca kamieniem to sądze że na mocniejszych od tej szyby się nie postawi.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-01-31, 0:01 15
I dobrze ze niszczą chujowe plakaty
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-01-31, 0:06 50
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą chujowe plakaty



Masz racje, to bardzo dobrze że później warszawiacy muszą płacić za zniszczenia tego typu zamiast np inwestować w nowe elementy infrastruktury miasta.



czekam kiedy zaczną tam palic samochody

Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-01-31, 0:06 1
***** ***

To juz polityczna przesada!
Zgłoś
Avatar
Stockshark 2021-01-31, 0:07 72
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą chujowe plakaty



Jesteś debil. Oni niszczą mienie prywatne pojebancy. Plakaty niech sobie zrywają ale dlaczego Juszczak czyjąś własność? Następnym krokiem będzie rozjebanie sklepu bo wystawa była nie taka jak być powinna?
Zgłoś
Avatar
Rudgardh 2021-01-31, 0:07 2
kurka wona,debil!
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-01-31, 0:10 11
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą chujowe plakaty



Tak tak pasza dla frajerów, niszczą nie plakat a infrastrukturę reklamową, którą ktoś wynajął i płaci za to co jest wewnątrz, biorąc pod uwagę, że to na przystanku w Warszawie to pewnie jest to jeszcze jakaś spółka miejska, w skrócie jutro don Rafał wyrazi poparcie dla strajków i tego samego dnia sprawdzi saldo w banku czy od prolifów wpłynęła kasa za miejsce reklamowe. Im więcej larma tym lepiej się biznes kręci.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-01-31, 0:14 17
Jak widać rząd ma w dupie obywateli, gospodarka leci na łeb, tysiące firm pada a PiS sobie robi zabawy aborcja żeby odwrócić uwagę, może czas na poważniejsze kroki niż tylko pokojowe marsze, chociaż fakt że agresję powinni kierować na rząd.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-01-31, 0:14 2
Upośledzone ścierwa które powinny skończyć w łagrze.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-01-31, 0:22 7
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą chujowe plakaty



Poleci z podatków, wiec i ty zapłacisz. No chyba że jesteś nierobem,to zapłacimy my wszyscy za ciebie i tą resztę hołoty
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-01-31, 0:33 6
McQurwa napisał/a:

Poleci z podatków, wiec i ty zapłacisz. No chyba że jesteś nierobem,to zapłacimy my wszyscy za ciebie i tą resztę hołoty



Akurat tak sie składa że z moich podatków place na ok 10 bąbelków 500+ i co mam z tego że place takie podatki? Chuj nic nie mam, państwo ma mnie głęboko w pizdzie, nic od niego nie dostaje
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-01-31, 0:54 10
Up Up Up

Przestańcie się wreszcie kłócić!
Z polityką WON z Sadistic.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2021-01-31, 1:12 33
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą chujowe plakaty


Nienarodzone dziecko w sercu to chujowy plakat? A co ty masz ból dupy bo cie matka nie kochała i próbowała wyskrobać?
Kurwa to tak jakby napierdalać przystanki bo relkama z sercem WOŚPu. Poziom debilizmu to już kolejny zenit przekroczył.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie