18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Cypisek_ 2012-12-18, 13:46 3
Kakutniaczek napisał/a:


Nie, no lepiej jest się najebać o szóstej rano pod sklepem, drzeć mordę, zaczepiać przechodniów.
Albo napić się, napierdalać żonę, dzieci i sąsiadów.



Jeśli tak się zachowujesz po alkoholu to może lepiej w ogóle odstaw używki.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-12-18, 13:47 105
Nie jestem przeciwnikiem marihuany, ba, jestem okazjonalnym użytkownikiem, ale nie rozumiem jednego, czemu z tym się tak obnosicie? To podchodzi pod lanserstwo, a wręcz pozerkę. To tak jak gimbus który przechwala się ile to nie wypił. Czy widzicie na sadolu dużo filmików z alkoholami? No niezbyt, a co chwilę wrzucacie materiały o marihuanie. Chcecie na siłę udowodnić wszystkim wokół jacy to z was jaracze? I darujcie sobie te teksty o "przepitych alkoholikach", jak ktoś woli spożywać alkohol, to jego sprawa, a skoro wyrażacie pogardę wobec osób które ubliżają Wam, nazywając narkomanami (no niestety, ale to jest fakt, prawo Polskie uznaje marihuanę za narkotyk, a okazjonalne spożywanie alkoholu to nie alkoholizm), to tylko udowadniacie swóje gimbusiarskie pochodzenie zniżaniem się do czyjegoś poziomu, a nawet sięgania niżej. Trochę więcej ogłady, bo wygląda to jak użeranie się dwóch szczyli co żaden ani nie zajarał, ani porządnie nie skuł się.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2012-12-18, 13:49 10
@adresikpuma

Mam takich znajomych, wsrod ktorych nie jest tajemnica kto pali kto nie. I na kazdej imprezie jest palenie, przychodzi 23, jestem tam z godzine, a 90% siedzi spizganych i nie ma z nimi zadnego kontaktu. Pierdole takie imprezy, ale nie o tym.

Palacze sa kojarzeni z gimnazjalistami przez smieszna propagande w internecie nakrecana glowie przez 16 latkow. Czy widzisz na necie zdjecia flaszki zachwalajace jaka to wodka nie jest zajebista? Nie, bo bylo by to zalosne, widac natomiast podobne zdjecia z ziolem, z ktorych smiac mi sie chce. Palicie to palcie, ale nie siejcie zalosnej propagandy, bo chuj to kogo obchodzi czy ty palisz czy nie. Jestem za legalizacja, ale nie po to byscie jarali i sadzili ile chcecie, tylko zeby skonczyl sie ten wkurwiajacy trend wsrod gimbomlodziezy, mowiacy jaka to marihuana nie jest "cool" i jak nie leczy raka i prostaty, kurwa.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-12-18, 13:49 5
Między alkoholem a jaraniem zielska jest taka różnica, że alkoholicy nie próbują na siłę wciskać jaka wóda jest fajna, natomiast ćpuny co chwilę wrzucają jakie to gówno jest super. A to zwykłe ścierwo tak jak ćpuny. Do hejtu ! Gotowi ! Start !
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-12-18, 13:50 4
Przy temacie Amnezji nie może zabraknąc tego

Zgłoś
Avatar
Darson666 2012-12-18, 13:58 1
xXDoggXx napisał/a:

A co to za imprezowicze skoro muszą się najebać żeby imprezować :/ na jeden chuj wychodzi z twojej gadki


Dokładnie. Takie jest moje zdanie. Wielu jest takich, jak piszesz, szkoda mi ich .
Zgłoś
Avatar
Mr.Bungle 2012-12-18, 14:15 3
Hehehe wiedziałem, że odbędzie się żenująca pseudo debata na temat jarania, chlania, srania - LUDZIE ! wszystko jest ok zarówno alkohol jak i jaranie, ale nie dla debili i idiotów ! Można pić alkohol (lubię!) ale nie upijać się jak świnia i robić bardachę, chociaż czasem lubię się upierdolić jak jestem w sprzyjających warunkach np. u przyjaciela w domu na imprezce. Można kopcić (sam kopciłem multum przez wiele lat) ALE nie wszyscy traktują temat normalnie - jeśli komuś nie "podaje" pozytywnie, albo robi się niekomunikatywny (warzywo) lepiej niech nie pali i tak samo z piciem, jeśli komuś wali na dekiel i odpierdala maniane to chuj nie powinien pić - proste jak jebanie !!
P.S. wqrwia mnie jak ktoś nie ma pojęcia a się wypowiada - typu matoł który pyta czy marichuana jest z konopii, czy inna łachudra "nie znam się, ale zdecydowanie jestem przeciw" takim matołom chuj bardzo głęboko w dupsko + szkło
Zgłoś
Avatar
coztg 2012-12-18, 14:29 2
SQT napisał/a:

Między alkoholem a jaraniem zielska jest taka różnica, że alkoholicy nie próbują na siłę wciskać jaka wóda jest fajna, natomiast ćpuny co chwilę wrzucają jakie to gówno jest super. A to zwykłe ścierwo tak jak ćpuny. Do hejtu ! Gotowi ! Start !



Bo w alkoholu nie ma nic fajnego oprócz kilkugodzinnej bomby- reszta to niestety minusy. A w przypadku "zielska" jest troszkę inaczej, ponieważ daje więcej dobrego niż zabiera, lecz Polska ciemnota nie do końca potrafi tego pojąć i przyjąc...
Oczywiście nie uważam, że powinno się jarać na potęgę i palenie jest takie super zajebiste, kolorowe i bez wad...

Jak tu pokazywać superlatywy alkoholu ? - "rozjebałem przystanek po tej zajebistej żołądkowej " " zarzygałem dwa pokoje, ile ja to nie wypiłem " " Aśka miała stosunek z Arkiem, Darkiem i Tomkiem- tak sie najebała ! "

I nie można też powiedzieć, że alkoholu się tak nie propaguje... Ile to w internecie obrazków "JAck daniels" " Piątek-chodźmy się najebać !" Tak samo jak w przypadku trawy. ( ale to raczej sprawka gimbusiarni)

Lubie wypić i zapalić więc wydaje mi się, że jestem w miare subiektywny - bez spiny !
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-12-18, 14:37 1
Amnezja.. miałem ostatnio i polecam Nie rozumiem waszej spiny. Są klimaty, że można się najebać i idzie się na imprezę, są klimaty, że lepiej spalić jointa z ziomeczkami. Po chuj wy to w ogóle porównujecie ? Pewnie te osoby które tu najwięcej hejtują i tak z domu nie wychodzą, bo nie mają się z kim napić, ani zapalić
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-12-18, 14:44 1
Na samym sadolu ilu palaczy jest. A ci co kurwa się spinają i napierdalają teksty o ćpunach... ludzie walicie te swoje chore poglądy, a nawet nie zdajecie sobie sprawy ile osób z waszego otoczenia jara. Przyjaciele, kumple, rodzina... Ale wy tego kurwa nie wiecie, bo nikt takim debilom się nie ujawni, bo zapewne gdyby okazało się, że wasz najlepszy friend jara zioło, to zajebalibyście focha i po cichu na policje donieśli. Więc wolę być ćpunem, niż zamkniętym na świat hejterem z internetu, co to zanim usiadł przy kompie, był jebanym Tonym Halikiem, więc nic nie jest mu obce.
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-12-18, 15:04
Lansujecie zioło jak Jacyków pedalstwo. Czyli sztucznie na siłę. Gardzę wami.
Zgłoś
Avatar
JebocTenKraj 2012-12-18, 15:17
@up

twoje życie to nie życie bez tych paru komentarzy
35lat a nadal dziecko neo
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-12-18, 15:25 2
Kolo od 1:13 po lewej - jaki zapierdolony

A tak na marginesie. Ta żenująca debata powinna się już zakończyć. Zarówno ze strony zwolenników jak i przeciwników. I jedni i drudzy pierdolą takie bzdury, że aż się płakać chce. Pośród wypowiedzi znalazłem tutaj tylko kilka z którymi się zgadzam i są one rozsądne. Reszta, to pierdolenie gimbusów i ich przeciwników (czyli mentalnych gimbusów).

Do tej pory byłem orędownikiem na sadolu "legalizacji" ale im więcej czytam, tym mi się kurwa bardziej odechciewa w ogóle utożsamiać z tymi pojebanymi matołami.. Jak będę chciał - zapalę. W takim towarzystwie, które to rozumie i akceptuje. Nie potrzeba mi do tego 'oświeconych' (w żadną stronę) żeby mi mówić co mam robić...
Zgłoś
Avatar
ooip 2012-12-18, 15:50
w tych coffe-shopach jest konkretny klimat.nie am co hejtowac bo kto chce to sobie zapali i juz.
Zgłoś
Avatar
glodnymaciek 2012-12-18, 16:21
Czy ktoś mi powie, czy ja dobrze słyszę jak gościu w 2:56 woła "Malina" ? Jakiś spizgany koleś Z POLSKI, wszedł do kofika i już nie wyszedł ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie