18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Avatar
GatecrasherKO 2012-12-18, 9:41 6
Niestety tutaj nie ma co hejtować narkomanie.
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2012-12-18, 9:43 14
GatecrasherKO napisał/a:

Niestety tutaj nie ma co hejtować narkomanie.


Idź wstrzykiwać sobie gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2012-12-18, 11:39
Aktualnie mieszkam w Holandii i powiem wam, że dużo ludzi przewija się przez coffiki, znajomy sprzedawca z jednego z nich mówił że Amsterdam przeżywa oblężenie każdego dnia. Klimat takiego pubo-coffiku jest niesamowity, wieczory są najlepsze ale napiszę też znacznie mocniejsze i lepsze ziółko można dostać w polsce i z własnych upraw, mają naprawdę fajną trawkę ale ta od nas jest bliższa memu sercu:)
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-18, 11:59 4
Blade ziele napisał/a:

znacznie mocniejsze i lepsze ziółko można dostać w polsce i z własnych upraw


Coś w tym jest. Dwóch znajomych wróciło z Holandii, spróbowali automata od kumpla i stwierdzili, że lepszy niż to, co tam było
Tylko że nasz ciemnogród uważa hodowlę za przestępstwo. No ale jak mamy tylu niedouczonych członów jak GatecrasherKO, który zioło od razu kojarzy z narkomanią, to nie ma szans żeby coś się zmieniło.
Zgłoś
Avatar
Go2Hell 2012-12-18, 12:00 2
bardzo spoko. A spór trawa vs. wóda jest bez sensu. jedno i drugie to używka. To tak samo jak byście się spierali który sport jest zdrowszy co nie zmienia faktu że sport to sport. Ha! taka metafora :]
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-12-18, 12:26 5
Cytat:


Klimat takiego pubo-coffiku jest niesamowity,



Ćpunom wszystko się podoba
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-12-18, 12:38 7
Nie paliłem, nie palę i jakoś mnie nie ciągnie ku temu, jednakże nie mam nic przeciwko zniesieniu delegalizacji marihuany, użytkownicy znają zapewne skutki pozytywne jak i te negatywne(?) więc niech se palą. O!
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2012-12-18, 12:41 2
Moreq napisał/a:

Cytat:

Klimat takiego pubo-coffiku jest niesamowity,

Ćpunom wszystko się podoba



Bierz kolegę GatecrasherKO i w słoneczko się pobawcie
Jesteście siebie warci

Cytat:

Nie paliłem, nie palę i jakoś mnie nie ciągnie ku temu, jednakże nie mam nic przeciwko zniesieniu delegalizacji marihuany, użytkownicy znają zapewne skutki pozytywne jak i te negatywne(?) więc niech se palą. O!



Prawda.

Nie, no lepiej jest się najebać o szóstej rano pod sklepem, drzeć mordę, zaczepiać przechodniów.
Albo napić się, napierdalać żonę, dzieci i sąsiadów.
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2012-12-18, 12:41
Tez bylem w hol 1,5 miesiaca i wg mnie lepiej odwiedzać coffiki w mniejszych miastach nie tak obleganych przez turystów.
Zupełnie inny klimat,ludzie siedza graja w szachy paląc jointy
Trudno by w polsce palacze mieli dobrą opinie skoro wiekszość kojarzy nas z bandą rozwcieczonych gimbazjalistów lub łysymi dresami spod bloku. A tak naprawde zdziwilibyście sie ilu waszych znajomych pali regularnie lub okazjonalnie
Zgłoś
Avatar
Pierkaczyn 2012-12-18, 12:44
Oczywiście browarek leci, aby ten filmik wyszedł z tej smutnej jak pizda poczekalni.
Zgłoś
Avatar
markedone 2012-12-18, 12:48 2
YMCA, a nie jakieś kofiki
Zgłoś
Avatar
Darson666 2012-12-18, 13:03 3
Co to za luzacy, którzy muszą zajarać żeby wyluzować?
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2012-12-18, 13:36 10
A co to za imprezowicze skoro muszą się najebać żeby imprezować :/ na jeden chuj wychodzi z twojej gadki
Zgłoś
Avatar
Lechu66 2012-12-18, 13:43 9
Kurwa! wchodzę na sadistica i widzę coraz więcej tych tępych tematów o ziole. Chcecie palić, palcie ale mi dupy tym nie zawracać! Spinacie się niesamowicie... jedni piją drudzy palą, wasza sprawa! chuj mnie to obchodzi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie