18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Halman 2021-01-13, 13:24 8
mógł szybciej zapierdalać na tym łuku...
Zgłoś
Avatar
pieldolnik 2021-01-13, 13:33 3
Ten słynny zakręt znajduje się na południu Polski. Nie pierwszy i podejrzewam nie ostatni wypadek w tamtym miejscu.

Dla ciekawych link do artykułu KLIK
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-01-13, 13:34 10
Tak dostawcza zjechał na jego pas, zasada jest prosta nie możesz komuś za jechać drogę przy zmianie pasa.
To że jechał za szybko to inna sprawa ale być może bez tego manewru dostawczaka przejechał by bez wpadania w poślizg
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-01-13, 14:03 8
pieldolnik napisał/a:

Ten słynny zakręt znajduje się na południu Polski. Nie pierwszy i podejrzewam nie ostatni wypadek w tamtym miejscu.
Dla ciekawych link do artykułu



Coś Ci się popierdoliło, bo to nie jest "Zakręt idiotów" w Bielsku-Białej, tylko "Zakręt mistrzów" w Rudzie Śląskiej.
Zgłoś
Avatar
pieldolnik 2021-01-13, 14:44 8
Gmork napisał/a:

Coś Ci się popierdoliło, bo to nie jest "Zakręt idiotów" w Bielsku-Białej, tylko "Zakręt mistrzów" w Rudzie Śląskiej.



Mylić się jest rzeczą ludzką, ale twoje wypociny w komentarzach to już kwestia wychowania.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-01-13, 15:32 8
pieldolnik napisał/a:

Mylić się jest rzeczą ludzką, ale twoje wypociny w komentarzach to już kwestia wychowania.



Chyba za bardzo się tym przejąłeś, żeby wchodzić w profil i szukać haków Akurat post który wygrzebałeś, dowodzi dobrego wychowania, zwróć uwagę jak ja jestem nazywany - np. motocyklistanamberłan nazwał mnie "synem kurwy i psa" , a ja do niego grzecznie bez wyzwisk.
Można by też dodać, że ja zwróciłem się do Ciebie z wielkiej litery, a Ty do mnie z małej. Wychodzi na to, że to jednak Ty jesteś niewychowany.
Zgłoś
Avatar
klaszczebrwiami 2021-01-13, 16:00 2
Z drugiej strony to strażacy nie mogli stanąć całkowicie na poboczu? Przecież jest utwardzone, nie zakopaliby się. No ale jasne, w dupie wszystko, odpalą bomby i stoją na zakręcie, bo przecież na sygnale. A wystarczyłaby zwykła ludzka kultura, jakieś przewidywanie. W mojej ocenie w jakiejś mierze winni są też i strażacy bo była możliwość całkowitego ustawienia wozu na poboczu.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-01-13, 16:17
ten zakręt jest non stop w kolizjach ... urzędnik który odbierał i inspekcje przeprowadzał tego bubla powinien odpowiedzieć karnie i zlicytować mu wszystko ... ewidentnie widać że nie ma tam skosu ... asfalt jest chujowej jakości trochę mokry i latasz po bandach
Zgłoś
Avatar
żmij 2021-01-13, 16:24
Zakręt na Drogowej Trasie Średnicowej, mniej-więcej na pograniczu Rudy Śląskiej i Zabrza. Od początku dostarcza rozrywki, zwany jest "Zakrętem Mistrzów".
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2021-01-13, 17:38
Ten koleś pod wiaduktem to chyba z sadola. Zostawił popsute auto a sam bezpiecznie poszedł za barierki.
Zgłoś
Avatar
ruskiarbuz 2021-01-13, 17:44 5
Niech mi ktoś wyjaśni gdzie niby dostawczak jest czemus winien? Przecież jedzie cały czas swoim pasem, a przynajmniej z tego wideo nie jest się w stanie ocenić jego winy...
Zgłoś
Avatar
milanixxx3 2021-01-13, 17:46 2
Ja tu widzę ucieczkę sprawcy z miejsca wypadku. Biały bus.
Zgłoś
Avatar
projektwojownik 2021-01-13, 17:50 2
ruskiarbuz napisał/a:

Niech mi ktoś wyjaśni gdzie niby dostawczak jest czemus winien? Przecież jedzie cały czas swoim pasem, a przynajmniej z tego wideo nie jest się w stanie ocenić jego winy...



W 1sekundzie zmienia ze skrajnego prawego na środkowy
Zgłoś
Avatar
psarnack 2021-01-13, 18:24 1
ruskiarbuz napisał/a:

Niech mi ktoś wyjaśni gdzie niby dostawczak jest czemus winien? Przecież jedzie cały czas swoim pasem, a przynajmniej z tego wideo nie jest się w stanie ocenić jego winy...



1 sekunda filmu , widac jak dostawczak zmienia pas
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie