18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
longlong7 2017-02-21, 23:11 2
a po kościele szliśmy na...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-22, 8:27 9
Głupie baby. Nie zdają sobie sprawy, że te automaty nie służą do grania i wygrywania tylko do prania hajsu. Tak bandziory piorą siano.
Jeśli ktoś myśli inaczej to jest dla mnie kretynem.

Wiele razy byłem świadkiem jak w paru knajpach (pizzerie i skośne żarcie) stały automaty a przy nich karki w zbroi z ortalionu pijąc piwko, paląc fajeczki i wrzucając stosy banknotów 200zł siedzieli przy automatach i nawet nie patrzyli na to co się dzieje.
Wrzucali 200zł i napierdalali w jeden guzik aby przegrać. Jak przegrywali to wrzucali kolejny banknot i tak aż im się nie skończył cały plik dwusetek. W ogóle nie patrzyli na same automaty bo siedzieli bokiem do nich a przodem do siebie i gadali ze sobą w najlepsze.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2017-02-22, 12:09 2
@Velture - dlatego właśnie PiS tak się wziął za legalizacje tych automatów żeby choć nikły procent mieć z tych miliardów jakie oni piorą w tych automatach. Z drugiej strony - 1 na 10 się wygrywa, jak się gra raz czy dwa na tydzien to szansa na wygraną życia jest nikła ale jak się wpierdoli 10 czy 20 koła papieru na raz to można naprawdę się "odkuć", miałem znajomego co bawił się w hazard (STSy i piłkarski poker) i wygrał po roku koło 20k, miał tą kasę na rozjebanie bo musiał wydać żeby się US nie tłumaczyć, pojechał do okolicznego baru, wsadził te 20k i wyjął 30k bo miał 4 wygrane niemal pod rząd. Ale to oczywiście przypadek, w 9 przypadkach na 10 ładowanie kasy w automaty kończy się przegraną oszczędności życia i koniecznością wyjazdu za granicę żeby przed komornikiem się chować
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-02-22, 15:59 4
Up

No i co z tymi 30k zrobił? Ułożył sobie życie? Pewnie rozjebał w następnym barze, bo przecież kupno paru drobiazgów do domu za gotówkę, to w chuj wielkie ryzyko przypału przed US. Każdy uzależniony tak się będzie tłumaczył. Bo bardziej niż wizja przegranej przeraża go koniec tej zabawy. Zrozum, że w hazardzie nie wygrywa nawet ten 1 z 10. Chwilową wygraną chwali się każdy, ale tygodniami lub miesiącami przegrywania nikt. Ostatecznie do przodu jest tylko buk, który od początku do końca obraca TWOIMI pieniędzmi.
Zgłoś
Avatar
P................m 2017-02-22, 18:56
@józekdeluxe
Przecież gotówka to najbezpieczniejszy sposób na zakup czegokolwiek, US nawet się nie dowie że coś kupiłeś (bo i skąd)?
Z resztą się zgadzam.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-02-22, 19:45 1
Up

No właśnie celowo użyłem ironii, żeby to samo stwierdzić.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-02-22, 20:44
Pewnie niedziela, wzięły bufa od kapłana, to pewnie zbija gruby hajs.
Zgłoś
Avatar
Exias 2017-02-22, 20:48
US się dowie od uprzejmych sąsiadów. Skurwysyństwo w tym kraju jest na najwyższym poziomie. Jak ktoś zobaczy, że masz lepiej niż on to bez mrugnięcia wjebie Cię w czarną dupę.
Zgłoś
Avatar
PanPrezesWładca 2017-02-22, 21:24 1
A może kółko różańcowe wzięło się za pranie pieniędzy biskupa?
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2017-02-22, 21:33
Trzeba mieć na Ojca dyrektora, a renciny nie starcza
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2017-02-22, 22:18
@józekdeluxe - a jak myślisz? Znasz jakiegoś nałogowego hazardziste który powiedział sobie "ok, wygralem 30k więcej niż miałem na początku, miałem farta ale to sie nie powtórzy , odpuszczam i kupuje sobie coś przydatnego do domu"? Wiśniewski w latach swojej popularności przejebał prawdopodobnie kilkanaście milionów złotych na pokera (i do tej pory upiera się, że to nie jest gra losowa tylko trzeba mieć skilla , pewnie większośc tych co pod mostem śpią i raczą sie tanim winem miało w swoim życiorysie przygodę z "jednorękimi bandytami"

@Prosiłem - wbrew pozorom czasami łatwiej się wytłumaczyć i zbudować bajeczkę dla US wokół dużej kasy przelanej z konta na konto niż pojawiającego się "z nikąd" domu czy dobrego samochodu kupionego za lewą gotówkę (na które to nagłe pojawienie się uprzejmie doniesie czujny sąsiad "żeby się temu skurwielowi za dobrze nie powodzilo").
Zgłoś
Avatar
vass 2017-02-22, 23:00 1
Zaoszczędziły na cukrze w Cerfurze, to teraz mogą pograć
Zgłoś
Avatar
kenzol 2017-02-22, 23:17
no i?
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2017-02-22, 23:26
Mieszkam w małym miasteczku. Jest tu taki żul - Marian; taki jak każdy, zbiera puszki wali winko itd. Mimo, że jak jest najebany i prowadzi składaka ze skarbami to drze przy tym ryja (aawlelelfefe), to przeczytał ponoć całą miejscową bibliotekę. Historia jego jest taka: zawsze grał w karty, w pokera, głównie w brydża. Jak już przejebał samochód i dom, i został menelem, to mimo wszystko często ktoś z miejscowej elity biznesu brał go do pary w brydżu, bo ma do tego łeb. Kiedyś przyszedł na taką rozgrywkę w gumofilcach i waciaku, a potem w tych gumiakach wynosił hajs bo mu się po kieszeniach nie mieścił. I co dalej? Dalej łazi ze składakiem najebany i piłuje mordę, bo wszystko co miał przegrał albo przepił.
Zgłoś