18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
t3tsu 2017-04-23, 10:45 6
hehe racja...warszafka to stan umysłu
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-23, 10:49 11
No i znów słoik robiący filmik dla innych słoików.
One man one jar.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2017-04-23, 10:53 1
t3tsu napisał/a:

hehe racja...warszafka to stan umysłu



Nie ! stan umysłu to kierowcy BMW !!!! to co ten debil odpierdolił to nawet nie wiem jak wytłumaczyć... obrońcy BMW dawać! tłumaczyć zioma!
Zgłoś
Avatar
uszatok 2017-04-23, 10:56 14
wpswps napisał/a:

Nie ma takiego miasta "Warszafka". Na miasto Warszawa mówi się Warszawa.
Czytaj naszą nazwę ze zrozumieniem.



Jak chodziłem do podstawówki to mieliśmy tam takiego grubego kolegę, który strasznie się wkurwiał jak się do niego mówiło "Kurwoń" zamiast "Kuroń". Zgadnij jaki efekt na częstotliwość używania jego nowej ksywki miały jego wkurwy i prośby o zaprzestanie

Nie mam dobrych wieści dla Ciebie, przyjacielu...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2017-04-23, 10:59 4
Warszawa, Łomża, Katowice, debile za kierownica są wszędzie podobni.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-23, 10:59 8
Cytat:

obrońcy BMW dawać! tłumaczyć zioma!


Po licznych konsultacjach społecznych oraz medycznych mogę śmiało i z całą stanowczością stwierdzić, iż kierowca tej zacnej limuzyny cierpiał na bardzo poważne schorzenie. Według najnowszych badań wynika, że jest to choroba genetyczna i pacjent nie ma wpływu na nią a nazywa się niedojebanie mózgowe.
Zgłoś
Avatar
Volfodzio 2017-04-23, 11:00 2
Kupno/zrobienie prawa jazdy w (nazwa dowolnej mieściny z jednym skrzyżowaniem i WORDEM) bo w wojewódzkim już 5 razy się ujebało, nie zawsze się opyla...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-04-23, 11:17 2
Cytat:

Nie ma takiego miasta "Warszafka".


Przecież to się odnosi do tych co jeżdżą czyli mieszkańców a nie do miasta, więc nie wiem co ty kurwa chcesz tłumaczyć...
Zgłoś
Avatar
Taz 2017-04-23, 11:35 11
Szkoda, ze nie ma obowiązku oznaczania miasta pochodzenia na samochodach. Szybciutko okazałoby sie, ze znakomita większość tych durnych sytuacji powodują ludzie, którzy jeździć nauczyli sie traktorem na polu gdzieś w lubelskim, a doświadczenie zdobywali golfem pod remiza...
ciekawe jest to rownież, ze najgłośniej o jeździe w Warszawie wypowiadają sie jebane słoje, które przyjechały tu 4 miechy temu. Komentują ze w Warszawie jeździ sie agresywnie, zderzak w zderzak. No cóż, jak sie jest pizda bez umiejętności i sie tak nie potrafi, to żal dupę ściska
najlepsze jak z żona jeżdzę po Warszawie i żona nigdy nie może ogarnac, jakim cudem z daleka widzę, ze jedzie lubelak, nawet nie widząc blaszek. to po prostu ten niepowtarzalny wiejski styl jazdy... LLU, LRY, LUB i tego podobne pomioty...
No i taka dziwna zależność im starszy trup, tym większa masakra na drodze ale jest moment, w którym wartość, stan i marka fury sie nie liczy - to gnój z panna w aucie - tu wiadomo, ze bedzie sie działo
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-04-23, 11:59 1
Cytat:

Nie ! stan umysłu to kierowcy BMW !!!! to co ten debil odpierdolił to nawet nie wiem jak wytłumaczyć... obrońcy BMW dawać! tłumaczyć zioma!


następny kmiot wrzucający wszystkich do jednego worka, to chuj wrzucam Ciebie do innych sadolowych zjebów
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-04-23, 12:07 2
ahh ci warszawiacy z warszawy tylu ich jest. Jak ktoś uważa, że w wawie są sami warszawiacy to trzeba by całą Polskę uznać za warszawę
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-04-23, 12:37 4
Jeżeli widzimy wymuszenie i przeszkodę: krzyczymy: co jest, hamujemy w ostatnim momencie tak aby przyjebać, zasłaniamy oczy, nie próbujemy ominąć przeszkody tylko w nią nakurwiamy. Mamy w rodzinie blacharza mietka a chłop z czegoś też musi żyć. 500+ nie starcza na wszystko.

Jeżeli jesteśmy osobą wymuszającą: wpierdalamy się pod nadjeżdżający samochód, stajemy na środku pasa/drogi aby doprowadzić do kolizji, bo nie lubimy mieć zniżek OC. Zniżki te są dla frajerów.

Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2017-04-23, 12:57 2
pakicito napisał/a:


następny kmiot wrzucający wszystkich do jednego worka, to chuj wrzucam Ciebie do innych sadolowych zjebów



Już miałem Ci pocisnąć ale....

RKS HUWDU szanuje
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-04-23, 14:14 3
ilu buraków jeździ po tej Warszawie

Rosolsky- przecież rejestracja mówi czy ktoś jest z miasta czy z powiatu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie