18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Pretek 2014-12-21, 11:04
o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
PilaLancuchowa 2014-12-21, 11:05 1
w korei nic nie zrobisz bez zezwolenia
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-12-21, 13:25 8
dla tych co nie wiedza o co chodzi.

"Hakerzy triumfują. Komedia o Kim Dzong Unie "Wywiad ze Słońcem Narodu" nie trafi do kin

Naj­więk­sze ame­ry­kań­skie sieci ki­no­we zre­zy­gno­wa­ły z po­ka­zy­wa­nia "Wy­wia­du ze Słoń­cem Na­ro­du", ugi­na­jąc się pod groź­ba­mi grupy ha­ke­rów, na­zy­wa­ją­cych sie­bie Gu­ar­dians of Peace. Do­pro­wa­dzi­ło to do de­cy­zji Sony o od­wo­ła­niu pre­mie­ry filmu w USA. Teraz FBI po­twier­dzi­ło, że za ata­kiem ha­ker­skim na wy­twór­nię stoi Korea Pół­noc­na."
Zgłoś
Avatar
buer2008 2014-12-21, 15:22 13
Wielkie amerykańskie elity zesrały się na widok maleńkiej Korei.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2014-12-21, 15:58
Ciekawe z czego zadzwoni
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-21, 17:37 5
Ale to smutne... Takie gówno jak Korea Północna, obrazili ich i od razu reakcja. A na Polskę każdy sra i szcza, wyśmiewa i opluwa, a pizdy z MSZ nawet nie mrukną...
Zgłoś
Avatar
Gollum 2014-12-21, 17:49 3
Bongman, a gdzie widzisz film o zabijaniu Bronka czy Tusełka? Bardzo chętnie bym obejrzał, ale najwidoczniej USA nie ma jaj, żeby obrazić wielką Polonię XD
Zgłoś
Avatar
zeus6 2014-12-21, 17:50
Od kiedy w korei pn maja tv?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-21, 18:07
Gollum, ostatnio nawet Pepiki gnoją nasz kraj, a MSZ ich... przeprasza.
Zgłoś
Avatar
Filogyna 2014-12-21, 18:15 1
BongMan napisał/a:

Ale to smutne... Takie gówno jak Korea Północna, obrazili ich i od razu reakcja. A na Polskę każdy sra i szcza, wyśmiewa i opluwa, a pizdy z MSZ nawet nie mrukną...



Przecież sam, ćwierćinteligencie, obrażasz Polskę .
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-21, 18:33 5
Ooo! Moja ulubiona debilka wróciła
No dobra, pokaż mi gdzie obraziłem Polskę.

Już abstrahując od tego, że jest ogromna różnica między krytyką kraju przez pojedynczego człowieka i jego obywatela, a obrażaniem jednego kraju przez drugi na arenie międzynarodowej. No ale jesteś debilką, więc masz prawo tego nie wiedzieć. Nie masz za to jednak prawa głosu.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-12-21, 18:52
krecio1983 -masz juz przejebane u Kim Dzong Una
Zgłoś
Avatar
emptypants 2014-12-21, 19:20 3
BongMan napisał/a:

Ooo! Moja ulubiona debilka wróciła
No dobra, pokaż mi gdzie obraziłem Polskę.

Już abstrahując od tego, że jest ogromna różnica między krytyką kraju przez pojedynczego człowieka i jego obywatela, a obrażaniem jednego kraju przez drugi na arenie międzynarodowej. No ale jesteś debilką, więc masz prawo tego nie wiedzieć. Nie masz za to jednak prawa głosu.



Przecież po nicku widać, że to lesbijka.
γυνή, gyne – kobieta
φίλος, philos = miłujący
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-21, 23:34
No jak ma twarz goryla i figurę morsa, to pozostaje jej się tylko łudzić, że inna kobieta ją zechce - z litości lub w ramach żeńskiej solidarności Stąd zapewne też w niej tyle jadu i nienawiści wobec innych ludzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie