18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
mieszko234 2014-06-14, 15:17 13
Zajebisty moment , piwko się należy
Zgłoś
Avatar
dsk4rav 2014-06-14, 15:48 2
Cóż to za film ?
Zgłoś
Avatar
j................1 2014-06-14, 15:54 91
KudłatyJDM napisał/a:

Cóż to za film ?



no co Ty? nie poznajesz? Król Lew
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2014-06-14, 15:54
Gra o tron
Zgłoś
Avatar
floojd 2014-06-14, 16:39 13
To nie jest forum zjebanych seriali. Rozumiem raz czy dwa coś wrzucić. Ale żeby napierdalać tymi fragmentami jak z pepeszy ? Opanujcie się do kurwy nędzy!
Zgłoś
Avatar
SirWilly 2014-06-14, 17:19 14
1. Jon, a nie John
2. Był to Edd Cierpiętnik
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-06-14, 17:23 3
SirWilly napisał/a:

1. Jon, a nie John
2. Był to Edd Cierpiętnik



1. Jeden chuj... W sumie mogłem nawet napisać Dżon... kurwa...
2. Ale kurwa pomysł "Dżona"...
Zgłoś
Avatar
saves 2014-06-14, 18:15 3
To już wiem dlaczego mur nie odpłynął. Był zakotwiczony.
Zgłoś
Avatar
Qwertyliusz 2014-06-14, 20:37 1
Kurwa! Więcej nie zagram w Call of Duty! Oo
Zgłoś
Avatar
zuku73 2014-06-14, 20:51 22
floojd napisał/a:

To nie jest forum zjebanych seriali. Rozumiem raz czy dwa coś wrzucić. Ale żeby napierdalać tymi fragmentami jak z pepeszy ? Opanujcie się do kurwy nędzy!



A co wolisz konie w basenie, nudne ''komplikacje'' stłuczek i kwejkowskie gówno? Chuj z tym, że sceny z GoT często się tu znajdują, ale są wystarczająco dobre żeby się tu znaleźć. Poza tym masz 0 tematów więc japa i wrzuć coś sadolowego.
Zgłoś
Avatar
Calatin 2014-06-14, 21:29 1
No tak tylko zauważ że jak kogoś to interesuje to ogląda ten serial i te sceny zna więc nie ma powodu żeby je wpierdalać na każdy możliwy portal gdzie można je wpierdolić bo fani lubią do tego fapać chyba po 20 razy.
Zgłoś
Avatar
mietnet 2014-06-14, 21:30
zawsze znajdzie sie jakas wsza ktora bawi sie w detektywa i sprawdza ile tematow maja poszczegolni komentujacy, zalosne...
Zgłoś
Avatar
l................s 2014-06-14, 22:51 7
ASAKKU napisał/a:


2. Ale kurwa pomysł "Dżona"...



Pomysłem Jona było jedynie wydanie rozkazu użycia 'kosy' która zdobi mur już od dawna tak jak wiele innych sposobów obrony. Jedyna osoba która wpadła i wykonała coś podobnego to Tyrion i jego jebitny łańcuch w królewskiej przystani. Pisze tylko taką ciekawostkę a nie żeby cie poprawiać jakby co

Cały odcinek był naprawdę świetny i o ile musieli zmienić sporo rzeczy żeby pasowało pod format TV to dobrze się to im udało. Jedynie razi mnie ubicie Grenna i Pypa którzy w książkach żyją, okazuje się że prócz grubasa Samowi nikt znajomy nie zostanie - tutaj widać oczywiste eliminowanie kolejnych ryjów przychodzących po wypłaty
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-06-14, 23:01
lordtorus napisał/a:



Pomysłem Jona było jedynie wydanie rozkazu użycia 'kosy' która zdobi mur już od dawna tak jak wiele innych sposobów obrony. Jedyna osoba która wpadła i wykonała coś podobnego to Tyrion i jego jebitny łańcuch w królewskiej przystani. Pisze tylko taką ciekawostkę a nie żeby cie poprawiać jakby co

Cały odcinek był naprawdę świetny i o ile musieli zmienić sporo rzeczy żeby pasowało pod format TV to dobrze się to im udało. Jedynie razi mnie ubicie Grenna i Pypa którzy w książkach żyją, okazuje się że prócz grubasa Samowi nikt znajomy nie zostanie - tutaj widać oczywiste eliminowanie kolejnych ryjów przychodzących po wypłaty



Bardzo ci współczuję, że jeszcze nie ruchałeś, ale daj już spokój no....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie