18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Kościół w ringu
ASAKKU • 2013-05-10, 19:29
To się obśmiałem

NAJMAN!!! Kolejny pretendent do spuszczenia Ci wpierdolu. Podobno płaci w walucie "Bóg zapłać". Nie znam kursu, ale mówił, że da Ci ile tylko zechcesz

Zgłoś
Avatar
Szerokikarq 2013-05-11, 12:08 3
Guzik napisał/a:

Nie ma dowodów na istnienie czegoś = to coś nie istnieje. Brak dowodów na nieistnienie czegoś =/= to coś istnieje.



Jesteś bardzo ograniczony umysłowo i myślisz kategoriami ludzi pierwotnych. Pomijając kwestię Boga w mojej wypowiedzi, napomnę tylko iż współczesna nauka (od 150 lat) nie jednokrotnie zakładała istnienie czegoś, na podstawie przekonania, iż jakby "to coś" istniało, to byłoby to logicznie usprawiedliwione. Często dopiero po latach możliwym było doświadczalne udowodnienie założonej tezy. "No patrz Pan, Panie Higgs, miałeś rację!".
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2013-05-11, 12:11
Akcja od 01:00
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-05-11, 12:25 1
Się obśmiałeś, a jak spotkasz dziewczyne co ci każe do kościoła chodzić to zobaczysz, eh harpagany
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-05-11, 12:28
@Uncle: Hahaha... Wiec wg. ciebie scientolodzy to nie sekta, a prawosławie już tak, bo to odłam? Tak naprawdę, jeżeli spojrzysz w definicje to jedno = drugie.
Zgłoś
Avatar
strzelec_ 2013-05-11, 12:28 2
Uncle - proponuję zapoznać się trochę z historią chrześcijaństwa i jego początkami;] "sekta" jest określeniem całkowicie na miejscu.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-11, 12:31 2
@Zly_wrecz_okropny. Dobrze dobrze prosze Ksiedza. Zamiast obrazac uzyj argumentow, pokaz mi gdzie sie myle, co Kosciol robi wspanialego dla Polski oprocz ciagniecia kasy. Pseudofundacje, hipokryzja, obnoszenie sie bogactwem? Moim zdaniem powinienes byc przerobiony na wibrator w ksztalcie Jezuska Pana Twojego Milosiernego i wsadzony w pizde Maryi jego Mateczki Niepokalanej.
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-05-11, 12:43 2
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa niech spierdala porypany zboczeniec udający kogoś pobożnego.
Zgłoś
Avatar
shimaizuro 2013-05-11, 13:02 2
Zgłoś
Avatar
Szalonooki 2013-05-11, 13:15 12


To Varys. Niby bez jaj, ale ulubieńcowi publiczności i tak by wpierdolił.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-11, 13:25 2
Niestety luka zawsze zostanie wypelniona, jak nie chrzescijanstwo to ateizm, jak nie ateizm to islam. Bylbym za ateistami gdyby ateizm reprezentowali bardziej godni ludzie (mam tu na mysl wiekszosc, a nie wybitne jednostki), a tak to mianem ateisty okresla sie wiekszosc ignorantow, ktorzym najlatwiej powiedziec ,,jebie mnie to". Co prowadzi do przeistoczenia sie w bardziej czerwony i teczowy kolor, jaki teraz widzimy coraz czesciej w tego typu ugrupowaniach... efekty mozemy zobaczyc po Angli, Francji czy Szwecji (najpierw bylo fajnie i kolorowo, potem polksiezyc rzucil na nie troche inny kolor, finalnie chyba kazdy sie domysla czym to sie skonczy).
Wg. mnie nalezy wymusic na KK wieksze posluszenstwo ludziom i narodowi, i zostawic go w roli dominujacej religi, ktora zostala by pozbawiona finansowej pomocy. Zostaliby tylko ci co naprawde chca cos zdzialac, a reszta zniknelaby w cieniu bezinteresownej pomocy.
Zgłoś
Avatar
McSzczery 2013-05-11, 13:34 2
Zarammoth
Jaka kurwa sekta? Kolejny debil... Chrześcijaństwo jest już częścią naszej Polskiej tradycji i amen. Nikt Ci nie mówi, że na kościół MASZ płacić, robisz to dobrowolnie. Dobrowolnie też do tego kościoła chodzisz. Więc w czym masz kurwa problem? Babcia Cię wysyłała za młodu do kościola i Ci jakiś uraz pozostał?

Masz wolną wole i sobie wierz, bądź też nie wierz, nikt Ci w tym kraju nie będzie mówił w co możesz wierzyć, a w co nie. Bierz przykład z Tatarów, którzy siedzą tutaj już tyle lat, ale szanują nasz kraj i naszych przodków, więc nie próbują tego kraju zmieniać, bo im Chrześcijaństwo nie po drodz.
Zgłoś
Avatar
DamianH 2013-05-11, 13:37
Guzik napisał/a:

@matrixpro Sam wypierdalaj, mam takie samo prawo do życia z tym kraju jak ty. Polska to podobno kraj świecki (sic!) a konstytucja zapewnia mi prawo do wiary w cokolwiek chcę.


Przykład sporu bez końca. Wierzący powie jakiemuś apostołującemu ateiście, żeby spadał. Inny ateista wyskoczy z argumentem, że ma prawo wierzyć w co chce, i ma prawo do godności z tym związanej. A za chwilę kolejny pociśnie po KK, nawrzuca, naubliża (często bezpodstawnie), pogada o ciemnogrodzie i łańcuszek leci od początku.
Zgłoś
Avatar
shimaizuro 2013-05-11, 13:56 1
Jak można oszukiwać samego siebie, że istnieje jakieś niewiadomoco? To co istnieje w prawdziwym świecie potrafimy w jakiś sposób zbadać, zobaczyć, dotknąć czy poczuć, ale po co sobie wkręcać do głowy jakieś pierdoły. Ponadto strasznie irytuje mnie hipokryzja ludzi "wierzących", weźcie np. do jakiegoś kumpla powiedzcie, że wierzycie we wróżki leśne czy inne nieistniejące stworzenia i zobaczcie jak się będzie śmiał idiota je*any.
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2013-05-11, 14:13 1
szymoniksto napisał/a:

jako ateista wole żyć w katolickim kraju niż w kraju opanowanym przez islam



jako ateista,dla muzułmanów jesteś gorszy od katolika
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2013-05-11, 15:21 2
szymoniksto napisał/a:

jako ateista wole żyć w katolickim kraju niż w kraju opanowanym przez islam



Przecież Polska nie jest krajem katolickim
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie