18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Kościół w ringu
ASAKKU • 2013-05-10, 19:29
To się obśmiałem

NAJMAN!!! Kolejny pretendent do spuszczenia Ci wpierdolu. Podobno płaci w walucie "Bóg zapłać". Nie znam kursu, ale mówił, że da Ci ile tylko zechcesz

Zgłoś
Avatar
K................� 2013-05-10, 21:22 7
XasakkuX napisał/a:

NAJMAN!!! Kolejny pretendent do spuszczenia Ci wpierdolu.



Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-10, 22:51 5
Wrzod na polskiej dupie, pieprzony Kosciol Kat. Polska moim zdaniem powinna byc prawicowa, nietolerancyjna, ale swiecka.
Zgłoś
Avatar
szymoniksto 2013-05-11, 1:52 103
jako ateista wole żyć w katolickim kraju niż w kraju opanowanym przez islam
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-05-11, 3:34 11
@up: A ja nie chcę, żeby mój kraj był w ogóle opanowany. Czemu niby jakakolwiek sekta ma rządzić państwem, obywatelami, ich umysłami i portfelami, ja się pytam?

@Skoll: facebook.com/NaPrawoBezReligii / facebook.com/PrawicaLaicka
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-05-11, 11:27 42
Hah, wy wszyscy u góry bojkotujący. Kościół Katolicki to nie jest organizacja przymusowa, nie podoba Ci się, że większość do niej należy? Wypierdalaj z kraju! Proste! Jednego cwela mniej.
Zgłoś
Avatar
Suub 2013-05-11, 11:34 34
Wszystko jest dla ludzi.

Chodzisz do kościoła i ciśniesz różańce w domu? Luz. Dopóki nie zaczynasz nawoływać do nienawiści i nie narzucasz siłą swoich przekonań.
Napierdalasz z ręcznikiem na łbie i ubierasz swoją babę w czarne prześcieradło? Spoko. Dopóki nie zaczynasz gwałcić dzieci i wszczynać świętej wojny.
Wierzysz w potwora spaghetti i lubisz sobie włożyć słoik w dupala? Chuj mi do tego. Dopóki nie robisz tego na ulicy na oczach dzieci.

Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna moja i vice versa.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-05-11, 11:35 5
Mówią, że Boga nie ma, chociaż sami nie znają odpowiedzi na pytanie czy Bóg istnieje. Tęgie umysły takie jak Einstein miały wątpliwości co do tej kwestii a tutaj jakieś ludki po liceum oczywiście mówią 'Boga nie ma!'.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-11, 11:40 4
@up Nie twierdze ze Boga nie ma, nie podoba mi sie ze moj kraj rocznie wyklada miliony zlotych po to zeby ksieza wozili sie swoimi wypasionymi furami, mieszkali w luksusowych plebaniach i placili zryczaltowany podatek, ktory jest po prostu smieszny. Wierz w co chcesz, i rob co chcesz, tylko niech pieniadze na Kosciol zostana przeznaczone na cos sensownego, drogi, szpitale, przedszkola.
Zgłoś
Avatar
Uncle 2013-05-11, 11:44 3
Zarammoth napisał/a:

@up: A ja nie chcę, żeby mój kraj był w ogóle opanowany. Czemu niby jakakolwiek sekta ma rządzić państwem, obywatelami, ich umysłami i portfelami, ja się pytam?

@Skoll: facebook.com/NaPrawoBezReligii / facebook.com/PrawicaLaicka



A ja chciałbym żyć w kraju gdzie ludzie znają przynajmniej normalne pojęcia.
Ty możesz w nic nie wierzyć ale religia dalej będzie jakimś pojęciem, mimo że ty w żadną nie wierzysz, a sekta, jest właśnie odłamem jakiejś tam religii, learn it.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-05-11, 11:45 1
za malo na tace daja to sobie dorabiaja na porsche
Zgłoś
Avatar
Guzik 2013-05-11, 11:47 2
@matrixpro Sam wypierdalaj, mam takie samo prawo do życia z tym kraju jak ty. Polska to podobno kraj świecki (sic!) a konstytucja zapewnia mi prawo do wiary w cokolwiek chcę.

@Numernabis Ostatni raz jak sprawdzałem to jeśli ktoś twierdzi, że coś istnieje to musi mieć na to dowód a nie odwrotnie. Tak więc jeżeli już ktoś ma coś udowadniać to mają to robić wierzący.
Rozumując w ten sposób mogę powiedzieć, że ja sam jestem bogiem a na tobie spoczywałby obowiązek udowodnienia, że jest innaczej.
Nie ma dowodów na istnienie czegoś = to coś nie istnieje. Brak dowodów na nieistnienie czegoś =/= to coś istnieje.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-11, 12:02 1
Polska zawsze była państwem katolickim, co wy teraz odpierdalacie...
To, że teraz kościół to banda pieprzonych grubasów i ludzi, którzy nigdy w życiu nie pracowali to co innego.
Zawód ksiądz to dobra opcja dla kogoś, kto lubi sie tylko opierdalać i masturbować do końca swoich dni. A, co ja mówie, naprawde wierzycie w celibat? Bo oni raczej nie
Zgłoś
Avatar
beephe 2013-05-11, 12:03
Product Placement Adidas.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-05-11, 12:06 3
Skoll napisał/a:

Wrzod na polskiej dupie, pieprzony Kosciol Kat. Polska moim zdaniem powinna byc prawicowa, nietolerancyjna, ale swiecka.



A moim zdaniem tacy jak Ty powinni zostać zutylizowani i przerobieni na papier toaletowy, dwie osoby dwie różne opinie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie