18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Kościół w ringu
ASAKKU • 2013-05-10, 19:29
To się obśmiałem

NAJMAN!!! Kolejny pretendent do spuszczenia Ci wpierdolu. Podobno płaci w walucie "Bóg zapłać". Nie znam kursu, ale mówił, że da Ci ile tylko zechcesz

Zgłoś
Avatar
bo77 2013-05-11, 15:41 1
Nauczcie się oddzielać chrześcijaństwo od kościoła katolickiego. Chrześcijaństwo to wiara, KK to organizacja stworzona przez ludzi dla ludzi. Jeśli komuś przeszkadza KK, niech nie bierze udziału w jego działalności ( zrezygnuje ze sakramentów, itd). Mnie jest zwyczajnie obojętny, nie biorę udziału w jego działaniach, nie wspomagam go finansowo. Ateiści, bądźcie konsekwentni, nie wypowiadajcie się na temat Boga, gdyż jest to nielogiczne. Jak można dyskutować na temat czegoś, co według Was nie istnieje. To tak, jakbym ciągle zaprzeczał istnieniu samochodu podróżującego z prędkością światła. Póki co, każdy ma wolny wybór i nie jest zmuszany do wyznawania jakiejkolwiek wiary oraz uczestniczenia w życiu jakiejkolwiek społeczności religijnej. Ponadto nauczcie się właściwie definiować, czy jesteście ateistami, czy antyklerykałami.

btw. brak prawidłowego ustawienia nóg, lewy prosty z łokciem w górze... sorry brak podstawowej szkoły bokserskiej
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-05-11, 17:03 1
Kurwa nie wiedziałem, że taki chaos będzie po tym filmiku...

Jednak darujcie sobie te kłótnie, bo nie mają sensu. Wierzący (katolicy) nie rozumieją podstawowej rzeczy. To czy ja wierzę czy nie, czy chodzę do kościoła, czy mam go w dupie, to i tak z mojej kieszeni jest opłacany czy tego chcę czy nie. COMPRENDE???

Dla mnie możecie sobie wierzyć i czcić nawet kurwa i Potwora Spaghetti, ale kurwa za własne pieniądze i bez wpierdalania się w mój sposób życia jako obywatela "rzekomo" wolnego kraju.

Wielcy kurwa katolicy a Starego Testamentu pewnie żaden nie czytał. Ciekawe czy wówczas byście byli takimi zagorzałymi katolami, jak byście się dowiedzieli na czym opiera się ta wasza pojebana religia...

Mało tego, w latach 90. miałem okazję poczytać sobie fragmenty tzw. "Czarnej Biblii" i troszkę mnie jej treść zaskoczyła w porównaniu do wszystkim znanej biblii. A mianowicie, poza jakimiś śmiesznymi rytuałami i ofiarami z baranków i chuj wie z czego (nie pamiętam już niestety), to obiektywnie można stwierdzić, że "przykazania" zawarte w biblii satanistycznej są o wiele, wiele bardziej "ludzkie" i nie nawołują tak do nienawiści jak "standardowa" biblia. Nawet więcej, generalny przekaz w "czarnej biblii", to "rób wszystko co sprawia Ci przyjemność, bo na to zasługujesz"... Jak sobie to poczytałem i popatrzyłem na polskie społeczeństwo, to kurwa uzmysłowiłem sobie, że jakieś 85% katoli jest nieświadomymi satanistami

Ale chuj tam z wywodami, bo każda próba rozmowy merytorycznej z osobami wierzącymi jest kompletną stratą czasu...
Jak to mówią " Józef, to dopiero miał przejebane... Miał kurwę z dzieckiem na utrzymaniu a nawet sobie nie poruchał..."

Aha katole, polecam zapoznać się bliżej z faktami dotyczącymi "katolickiej" historii, zwyczajów i tradycji, chociażby:
1. Skąd się wzięła choinka a nie kurwa np: kosodrzewina oraz jak pierwotnie była "lokowana/umiejscawiana".
2. Skąd się wziął wianek i biel panny młodej.
3. Jakie zwyczaje panowały 2000 lat temu odnośnie długich włosów (tak piję do tego hipisa na krzyżu).
4. Właśnie - Jak byli przybijani ludzie do krzyża (stygmaty).
5. Kiedy tak naprawdę hipis się narodził (podpowiedź: na pewno nie w grudniu...)
i wiele innych...

Aha, ten chuj co to każe wszystkim "niekatolikom" wypierdalać z Polski powinien dostać bana i niech wypierdala do Watykanu
Zgłoś
Avatar
CiasnyJanusz 2013-05-11, 17:12
wyobraźcie sobie teraz cos takiego islam w ringu , tam wszystko byłoby na odwrot : "to ty jesteś tym workiem , a my ciebie napierdalamy" itd.
Zgłoś
Avatar
glebon22 2013-05-11, 17:54
szymoniksto napisał/a:

jako ateista wole żyć w katolickim kraju niż w kraju opanowanym przez islam



Pod powyższym filmikiem, jest pełno słów "ateista" itp. Dlaczego używacie słów których nawet nie znacie, wyszukacie w jakiejś wikipedii i myślicie, ze macie racje, nie. Ateista jest to osoba która nie wieży kompletnie w nic, próbuje skrywać uczucia nie chodzi tutaj o sam kościół.
Zgłoś
Avatar
z................z 2013-05-11, 17:59
Właśnie matriix - wypierdalaj prosty pisowcu
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-05-11, 18:10 1
1:18
Kim jest Bóg? Bytem, który stworzył Wszechświat i przy okazji ludzkość.
Czym jest kościół? Bandą debili, którzy myślą, że tego Boga obchodzą.
Zgłoś
Avatar
Cased 2013-05-11, 20:31
-Udowodnij mi, że Bóg istnieje.
-Kochasz swoich rodziców?
-Tak
-Udowodnij.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-05-11, 23:20
Zarammoth napisał/a:

@up: A ja nie chcę, żeby mój kraj był w ogóle opanowany. Czemu niby jakakolwiek sekta ma rządzić państwem, obywatelami, ich umysłami i portfelami, ja się pytam?

@Skoll: facebook.com/NaPrawoBezReligii / facebook.com/PrawicaLaicka



Bo jest demokracja? A w demokracji większość decyduje, nawet jeśli ta większość jest "ciemnogrodem". Dlatego dla ateisty lepiej żyć w zgodzie z katolikami, niż cierpieć pod islamskim butem. Wolę mniejsze zło. Z muzułmaninem nie ma targowania się jak z katolikami. Większość muzułmanów mówi tego nie wolno, albo tracisz głowę. Ostatecznie ukamienują Cię w akcie linczu.
Zgłoś