18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
i................y 2013-05-13, 13:29
@up: zabieg był celowy. Pierwotnie napisałem "popłaczcie się", po ok. 2 minutach stwierdziłem, że brzmi to po prostu chujowo i zmieniłem na wersję niepoprawną językowo. Często tak zmieniam treść posta. Czekałem, aż jakiś gimb się przyczepi tego "błędu" nie mając nic innego do powiedzenia, a koniecznie chcąc się popisać postem. Po twoim piwie od zoofila widzę, że nie dała sobie po jednym warnie spokoju. Cóż, zjebów się nie naprawia. Bardziej opłaca się robić nowych ludzi.

PS
Właśnie czytam Nie-Boską Komedię (do pracy maturalnej). W części III, zaraz po śmierci Rzemieślnika (dociekliwy znajdzie ten fragment), Mąż używa neologizmu "pokrwawa" zamiast np. wyrażenia "krwawy odblask" czy "odbicie światła w krwi". Krasiński nie znał języka polskiego?
Zgłoś
Avatar
Pan Kot 2013-05-13, 13:39 2
mateusz1923 napisał/a:



Ja to jak widzę kota to zapierdalam mu takiego kopa ,że w powietrzu się rozkłada. Koty to są pojebane zwierzęta najchętniej bym je zutylizował ,bo do tego się tylko nadają.


uważaj paciuloku żeby tobie jakiś kot nie zapierdolił kopa a jedynym pojebanym stworzeniem jesteś ty w imieniu wszystkich składam kondolencje twoim rodzicom.
a żeby ci stara kota urodziła...
Zgłoś
Avatar
tysonic 2013-05-13, 14:39 3
isitsaturday napisał/a:

@up: zabieg był celowy. Pierwotnie napisałem "popłaczcie się", po ok. 2 minutach stwierdziłem, że brzmi to po prostu chujowo i zmieniłem na wersję niepoprawną językowo. Często tak zmieniam treść posta. Czekałem, aż jakiś gimb się przyczepi tego "błędu" nie mając nic innego do powiedzenia, a koniecznie chcąc się popisać postem. Po twoim piwie od zoofila widzę, że nie dała sobie po jednym warnie spokoju. Cóż, zjebów się nie naprawia. Bardziej opłaca się robić nowych ludzi.

PS
Właśnie czytam Nie-Boską Komedię (do pracy maturalnej). W części III, zaraz po śmierci Rzemieślnika (dociekliwy znajdzie ten fragment), Mąż używa neologizmu "pokrwawa" zamiast np. wyrażenia "krwawy odblask" czy "odbicie światła w krwi". Krasiński nie znał języka polskiego?



No więc jeśli jesteś taki bystry i oczytany a lubisz dręczenie zwierząt, to najwyrazniej wskazuje na to, że jesteś po prostu zwykłym skurwysynem.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-13, 16:05
isitsaturday jebał cie pies kurwo nie myta drzew tez szkoda przynajmniej wnoszą coś pożytecznego do świata w przeciwieństwie do ciebie jebany w dupe pedale
Zgłoś
Avatar
knsad 2013-05-13, 18:19
no kurwa dobrego kota na śmietnik wyrzucać marnotrastwo
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-13, 21:51
dobze wiem za co dostałem warna sorry generalnie nie chciałem tak ostro pojechać nie bierz tego do siebie
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-13, 22:27
Pan Kot napisał/a:


uważaj paciuloku żeby tobie jakiś kot nie zapierdolił kopa a jedynym pojebanym stworzeniem jesteś ty w imieniu wszystkich składam kondolencje twoim rodzicom.
a żeby ci stara kota urodziła...



zdychaj pchlorzu
Zgłoś
Avatar
Pan Kot 2013-05-27, 10:23
@up tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-08, 15:33
rusofil napisał/a:


Oby tobie, chuju, tak kiedyś ktoś zrobił. A żeby cię w ciemnym zaułku zaatakowała banda napalonych Murzynów z wielkimi pałami. Mam nadzieję, że cię szybko zutylizują po tym. W jakiejś spalarni śmieci, gdzie należysz.


W 100% się zgadzam i popieram.

Drodzy moderatorzy - użytkowniczka dostała ostrzeżenie. Ok, bo regulamin. Ale...

Ji^HaD napisał/a:


Ty tepa glupia cipo ......


To jest "wykroczenie" z tego samego "paragrafu", a autor nie dostał ostrzeżenia. Cóż to? Do tego kutasem w mordę, za takie słowa do kobiety. I to do kobiety, która jest inteligentna i ma rację, co rzadko się im zdarza

isitsaturday napisał/a:

No jak można życzyć śmierci i cierpienia ludziom tylko dla tego, że bawi ich śmierć/cierpienie zwierząt.


Można. Wielu seryjnych morderców i psychopatów od tego zaczynało. Na przykład Karol Kot. Skoro jakiegoś małego, zakompleksionego chujka bawi śmierć i cierpienie zwierząt, to w każdej chwili od oglądania tego, może przejść do czynów, a potem od zwierząt do ludzi (właśnie tak jak Karol Kot). Poza tym znęcanie się nad słabszą i niewinną istotą to skurwysyństwo poniżej ludzkiej godności. Zapierdolić prewencyjnie i dla dobra ogółu.
Zgłoś