18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kozacka animacja
P................n • 2012-02-11, 5:09
Tak będą wyglądały gry na konsolach nowej generacji



Pokazowy filmik powstał na najnowszej wersji silnika Unreal stworzonym przez Epic Games
(goście od Gears of War, Unreal Tournament ).
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2012-02-11, 14:37 3
No fajna animacja. Tylko co z tego??
Po 1 będzie trzeba by mieć kosmiczny komputer żeby to odpalić.
Po 2 oni pokazali tylko wyrenderowaną animację na silniku i to nie ma nic wspólnego z grafiką w grze...
Po 3 nie tęsknię za tym co było kiedyś ale gry nie miały takiej grafiki a człowiek z przyjemnością spędzał czas grając w Fallouta, Jagged Alliance, Dooma, X-COM UFO: Enemy Unknown czy choćby mario czy contra. Teraz gra musi przypominać wzrokowo film ... A co z fabuła i klimatem a przede wszystkim grywalnością??
z takimi grami
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2012-02-11, 14:46 3
A ja mam PEGASUSa i mam wyjebane. Krata piwa, parę gier i gram z ludźmi, którzy siedzą obok a nie na drugim końcu świata. Nie dość, że się najebie, to jeszcze się pośmieję.
Zgłoś
Avatar
Lipo 2012-02-11, 15:27
jak tak mają gry wyglądać na konsolach, to sobie wyobraźcie jakie będą na 'peceta'
Zgłoś
Avatar
Mił 2012-02-11, 15:45 1
Panie Kapitanie bez stresu, haters gonna hate.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 15:48
Vukoś, wybacz za piwo, nie trafiłem w profil.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2012-02-11, 16:00
Cytat:

Vukoś, wybacz za piwo, nie trafiłem w profil.


a ja myslałem, że to doceniłeś...
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 16:05 2
Mama_Magdy napisał/a:

a ja myslałem, że to doceniłeś...



Nawet nie czytałem.
Zgłoś
Avatar
Sqrvol 2012-02-11, 16:31
Też tak będziecie wyglądac jak fajek nie rzucicie !
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-02-11, 19:54
Pan kapitan napisał/a:


Skoro nieudolnie próbujesz mnie pouczać lub zebrać kilka wirtualnych piw na hejtowaniu gier i pozowaniu na wielce poważnego i dorosłego to może pochwalisz się tym co sam w życiu robisz (zakładam, że niewiele lub nic).



Zapewniam Cię, że gdybym połowę swojego czasu kiedy nie ma mnie w szkole spędzał tutaj, lub ogólnie przed komputerem, nie komentowałbym w taki sposób marnowania czasu przy grach.

I bynajmniej nie sprawi mi radości i nie dopieszczę sobie ego pisząc Ci czym w życiu się zajmuję i do czego doszedłem, bo wystarczy mi satysfakcja z tego i uznanie u znajomych, nie koniecznie interesuje mnie uznanie o 23-letnich "opierdalam-się studentach".
Tsa - mass media
z dedykacją dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
ozon2000 2012-02-11, 20:25 5
mikel1994... Ledwo Ci się wąs się rzucił, a już zgrywasz brodacza...
Nie kozacz jak głupi, tylko przyjmij na klatę mocne słowo i zastanów się chwilę, czy faktycznie dobrze robisz.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-02-11, 21:10
@tapsik a jaki jest problem w podpięciu kompa pod tv igraniu wygodnie w fotelu?bezprzewodowa klawa i mysz plus jeden kabelek więcej. no i jeszcze taki fajny pierdolniczek do fotela pod myszkę trzeba mieć, ale to nie problem, a gra w FullHD to jednak FullHD.

Wracając do filmiku w diablo 2 tez były zajebiste filmiki

Szkoda, że rynek gier na PC cierpi z powodu konsol i mało która gra korzysta z dobrodziejstw shaderów 5.0. Najczęściej na kompa lądują konwersje z konsol, gdzie wymagania są zajebiście zawyżone z powodu lenistwa programistów i skąpienia wydawców. Wszak dzisiejsze konsole mają mniejszą moc obliczeniową niż dobre 5 letnie kompy.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-02-11, 21:31
Nie kozaczę i żadne to jest mocne słowo dla mnie.

A swoje rady zachowaj dla siebie, szczególnie to "zastanów się czy dobrze robisz", jak skończysz studia i nie będziesz mógł znaleźć roboty i do niczego nie dojdziesz z takim podejściem "W robocie się opierdalam, na chacie głównie przed kompem siedzę i pocinam w jakiegoś erpega."

Drugi post i druga żałosna odzywka dot. wieku. Nie zapominaj że 5 lat różnicy to nie tak dużo i widocznie 5 lat dłuższego stażu nie nauczyło Cię jeszcze że żeby do czegoś dojść trzeba zapierdalać, no ale jeżeli dobrze Ci z tym... To serdeczne powodzenia życzę w życiu. Nie zapomnij się później użalać w internecie, że potrzeba układów i bogatego tatusia żeby do czegoś dojść w "tym" kraju. I niech w moim kraju żyje się jak najgorzej ludziom z takim podejściem.

A teraz dopierdol jeszcze jedną odzywkę nt. mojego wieku, chętnie przeczytam. I najlepiej zaargumentuj ją w stylu "pójdziesz na studia/dorośniesz zrozumiesz".
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-02-11, 22:01
kurwa szkoda mi forsy na nowego peceta ten za chwilkę gg i yt nie uciągnie co dopiero jakiegoś cada do roboty wrzucić i maznąć coś ... wstyd przyznać mam białą obudowę i 1.5 giga ramu a zakupu dokonałem z 5- 6 lat temu !!
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-02-11, 22:12 1
Ja pierdole...mój komp zatrzymał się na poziomie Unreal Tournament 2004...
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2012-02-12, 0:36
Tuiq napisał/a:

Ja pierdole...mój komp zatrzymał się na poziomie Unreal Tournament 2004...


Mój też. Bo mam PEGASUSa i w chuj gier
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie