18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Hege 2024-06-27, 15:55 5
Ci co zwalają winę na poszkodowanego to weźcie przeczytajcie kurwa w źródle że nożownik potrącił ich psa jadąc rowerkiem i stąd wywiązała się pyskówka.
A ten co złapał kosę pod żeberko to też wykazał brak instynktu samozachowawczego, skoro przypuszczał że ten ma pale teleskopową (później okazał się to być nóż) to powinien odpuścić i oddalić się. Niestety ulica to nie ring gdzie obowiązują jakieś zasady.
Zgłoś
Avatar
mariadziewica 2024-06-27, 16:07 4
Love_is_Love napisał/a:

Kurwa, jak zobaczyłem gaz już wiedziałem że pedalarz to kurwa. Ale jak zobaczyłem kosę, to jednak się zreflektowałem i pedalarz stał się wszą do eksterminacji... Pojebany skurwiel...



Sebek w białym nie dostałby gazem i nożem, ale ego nie pozwoliło i popisanie się przed panną było ważniejsze
Zgłoś
Avatar
balon666 2024-06-27, 16:15 3
KomornikSądowy napisał/a:

Hahaha jaka pizda z bródką, najpierw skacze a potem się dziwi że dostaje gazem z nienacka, po czym napada na niego i jeszcze woła o pomoc bo mu kosę koleś ożenił, szacun dla ziomka w kasku, mógł go jeszcze dobić dla przykładu, i tą cipę nagrywającą również.



Dobrze jesteś odklejony, podejrzewam że razem ze starym sie po plecach klepiecie jak mu czytasz takie wypociny
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-06-27, 16:16 1
dobrze obrazuje, że gaz to gówno
Zgłoś
Avatar
Mikefox 2024-06-27, 16:17 1
dżonyłojlker napisał/a:

Zawsze się znajdzie jakiś opętany, który nie wytrzyma i wyskoczy z polityką... Jak już chcesz się na siłę doszukiwać jakichś powiązań, to opisałeś właśnie zachowanie brudasa z antify.



Gdzie ty tu widzisz jakąś politykę? Antifa to nie polityka, czysta anarchia.. Jak chcesz się już tak przyjebywać, to czemu nie dojebałeś się do tego głąba, który zaczął smęcić o konfie?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-27, 16:20
Mikefox napisał/a:

Gdzie ty tu widzisz jakąś politykę? Antifa to nie polityka, czysta anarchia.. Jak chcesz się już tak przyjebywać, to czemu nie dojebałeś się do tego głąba, który zaczął smęcić o konfie?



Przepraszam, najmocniej. Z tego upału całkiem mi się w bańce pomieszało i przeczytałem co innego. Dobrze napisałeś. Zacytowałem nie ten wpis, chodziło mi o tego dekla co pisał o konfederatach.
Zgłoś
Avatar
Odilla 2024-06-27, 16:25
BrianGriffin napisał/a:

dobrze obrazuje, że gaz to gówno



Miał okulary to trochę mu pomogło
Zgłoś
Avatar
Domwol3108 2024-06-27, 16:29 2
Z ryja ów nożownik wygląda na ukra. Takie info pojawią się w necie, wcześniej miał potrącić rodzinę na chodniku. Prawda to?
Zgłoś
Avatar
lusu 2024-06-27, 16:31 4
Nożownik wygląda jak wykapany Ukrainiec... Ciekawe dlaczego nikt nie podaje jak zatrzymany ma na imię?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-27, 16:38 9
lusu napisał/a:

Nożownik wygląda jak wykapany Ukrainiec... Ciekawe dlaczego nikt nie podaje jak zatrzymany ma na imię?



Jeśli to naprawdę jest UPAdliniec, to sprawa zostanie wyciszona, tak jak w przypadku bezimiennego zamachowca ze Szczecina.
Zgłoś
Avatar
tommitmx 2024-06-27, 16:40 3
Domwol3108 napisał/a:

Z ryja ów nożownik wygląda na ukra. Takie info pojawią się w necie, wcześniej miał potrącić rodzinę na chodniku. Prawda to?



Tak to jest jebany ukr. Wjechał rowerem w psa. Koleś mu zwrócił uwagę i się skończyło jak na filmie.
Zgłoś
Avatar
Antebot 2024-06-27, 16:40 1
Ilu tambyłona lajvie? Wincyj jak u piździelca z Białegostoku?
Zgłoś
Avatar
andr27 2024-06-27, 16:47 3
dobra pierdolona ciota, figo-fago, rozłożył łapy- bedzie samolotem, a potem zdziwko - kurwiarz rozjebał pizde na cały zycher że wyłapał kosę wkurwejebany kondon. Koleś powinien podbiec i kurwie łeb upierdolić jak kurczakowi
Zgłoś
Avatar
ziggy020 2024-06-27, 16:49
Co za ścierwa jedno i drugie ... żenada ,szkoda czasu na oglądanie takiego gówna ... Typ w kaski ewidentnie jakiś niepełno sprytny
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-06-27, 16:53
Love_is_Love napisał/a:

Kurwa, jak zobaczyłem gaz już wiedziałem że pedalarz to kurwa. Ale jak zobaczyłem kosę, to jednak się zreflektowałem i pedalarz stał się wszą do eksterminacji... Pojebany skurwiel...



Wez Ty kurwa avatar zmien...
Zgłoś