18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
misiowydom 2024-06-27, 13:59 3
Do wszystkich co tak wychwalają gościa z nożem jaki to bohater, proponuję zróbcie to samo a populacja konfederatów zmniejszy się a o tym co na sadisticu słychać, opowie wam matka na widzeniu😁 bo przecież nie dziewczyna czy żona bo kto by chciał być z konfederatom 😁
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-06-27, 14:00 7
Tylko życiowa ofiara porusza się na co dzień z nożem i gazem pieprzowym.
Zgłoś
Avatar
dgfdfg 2024-06-27, 14:00 10
gość dobrze wyposażony jest, noże, gaz, to mi się podoba, te kocie ruchy
Zgłoś
Avatar
Kohei 2024-06-27, 14:02 7
Veni_Vidi napisał/a:

Przykro mi bardzo ale w Polsce nie ma służb, które mogłyby się tym zająć. Służy zareagują tylko wtedy, kiedy sprawcą będzie Polak i nie będzie uciekał.



a co to dopiero bedzie jak w policji beda ukraincy?
Zgłoś
Avatar
Pavulon2137 2024-06-27, 14:05 10
Bodata puzdeczka została wyjaśniona brakowało jeszcze tatuażu. Piwniczak się nie pierdoli w robocie. Jeszcze tej cysternie co nagrywała powinien zaprezentować sztuczki.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2024-06-27, 14:10 24
Brodaty chciał przy kozaczyć przy swoim szalufie ale koniec końcem wyszedł na pizdę. Trafił na pojeba i wyłapał kosę.
A ta laska co nagrywa to taka wisienka n torcie. Tak pusta że wstyd byłoby mi wyjść z nią na miasto.
Zgłoś
Avatar
PiotrusCinek88 2024-06-27, 14:16 2
Pojeb nizle musi byc pierdolnięty jak jezdzi z gazem i nożem.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-06-27, 14:37 10
Kurwa debil jebany szukał tego gazu w saszecie dłużej niż moja grażyna kluczy w torebce
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-06-27, 14:45
O kurwa to koło mnie.
Zgłoś
Avatar
Pedalski_Wlamywacz_2 2024-06-27, 15:00 2
Veni_Vidi napisał/a:

Przykro mi bardzo ale w Polsce nie ma służb, które mogłyby się tym zająć. Służy zareagują tylko wtedy, kiedy sprawcą będzie Polak i nie będzie uciekał.



Dokładnie. Przykaz idzie z góry to debile robią co im mowią. Szkodę że niedługo sami poczują na swoim konsekwencje takich działań ale niestety nic się nie naucza co widać po niemcach.

Zobaczycie co się zacznie dziać jak wezmą ukraincow do policji tacy to uśmiechem na ustach będą gnębić miejscowość ludność.

Ale co się dziwić jak kiedyś kapo dostawiał dodatkowa porcje jedzenia i rypał wszystkich równo.

Teraz trochę władzy wcześniejszą emerytura i też można dojeżdżać Polaków. XD
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-06-27, 15:05 22
tarcer123 napisał/a:

Brodaty chciał przy kozaczyć przy swoim szalufie ale koniec końcem wyszedł na pizdę. Trafił na pojeba i wyłapał kosę.
A ta laska co nagrywa to taka wisienka n torcie. Tak pusta że wstyd byłoby mi wyjść z nią na miasto.



W tv podali że brodaty stanął w obronie psa który biegał luzem i szarpał pedalarza. Co za.pojebane towarzstwo - uzbrojony pedalarz, psiarz którego piesek przecież nie gryzie i jego szlauf. Wszyscy do odstrzału włącznie z psem.
Zgłoś
Avatar
slec21 2024-06-27, 15:37 3
Klasyczne FAFO -> fuck around and find out. Głupich nie sieją.
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-06-27, 15:44 6
Taki kozak. A póżniej płakał jak dziecko
Zgłoś
Avatar
Mikefox 2024-06-27, 15:45 12
Przecież ten pedalarz to jakiś popier.. neonazista z antify, to ich sposób atakowania, najpierw gazem, a potem przywalić ciężkim lub ostrym przedmiotem. Kwalifikuje się tylko do odstrzału. A policjanci i prokurator do zawieszenia bez prawa do premii, puścili debila luźno , po tym jak zaatakował kierowcę autobusu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-27, 15:53 4
Mikefox napisał/a:

Przecież ten pedalarz to jakiś popier.. neonazista z antify, to ich sposób atakowania, najpierw gazem, a potem przywalić ciężkim lub ostrym przedmiotem.



Zawsze się znajdzie jakiś opętany, który nie wytrzyma i wyskoczy z polityką... Jak już chcesz się na siłę doszukiwać jakichś powiązań, to opisałeś właśnie zachowanie brudasa z antify.
Zgłoś