18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Jeśli cygan wraca z żebrów na koczowisko, niosąc kulę pod pachą - wyjeb mu.
Jeśli cygan gra na akordeonie w tramwaju, co jest sprzeczne z regulaminem i wkurwiające zarazem - wyjeb mu.
Jeśli cygan patrzy na Ciebie pogardliwie, obraża Cię lub nie przepuszcza w drzwiach mpk - wyjeb mu.
Jeśli cygan zajmuje nielegalnie polską ziemię, dokucza, błaga o pieniądze a potem uważa się za lepszego - wyjeb mu.
Jeśli zobaczysz cygana plującego do talerza w restauracji na rynku lub ubliżającego z powodu odmowy daniny - złap go i wyjeb mu.

Cyganie dzień po dniu mają nas za nic, nadużywają "gościny".
Wracam po pracy i muszę słyszeć kolejną historię o wrocławianach bojących się reakcji na cygańskie chamstwo. Chamstwo zwyczajne, za które Polak dostałby w zęby.
Albo jesteśmy na swojej ziemi, albo spakujmy manatki i oddajmy im Wrocław oraz inne zasyfione przez nich miasta.

Znam prawdziwą kulturę cyganów, jest ciekawa, na Węgrzech widziałem naocznie jak prawdziwy cygan zarabia na życie. Tańcem, zabawą, muzyką i gospodą.
Ten burdel m.in. na Kamieńskiego to zwykły kibel a nie cygańska kultura i żadna opłacona przez garniturki lewacka inicjatywa tego nie zmieni.

Albo zobaczę w końcu reakcję Polaka na opluwanie, albo rozwieszę ten mini zestaw porad w każdym jebanym tramwaju. A jeśli jakiś Polak będzie miał pretensje, że wyjebałem cyganowi, to ten głupi lach dostanie drugą porcję za cygana.

Bo Polakom dziś tak trzeba, albo kazać wyjebać albo czekać aż sam straci zęby i będzie mądry po szkodzie.
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-02-08, 7:17 97
Cytat:

Jeśli cygan wraca z żebrów na koczowisko, niosąc kulę pod pachą - wyjeb mu.
Jeśli cygan gra na akordeonie w tramwaju, co jest sprzeczne z regulaminem i wkurwiające zarazem - wyjeb mu.
Jeśli cygan patrzy na Ciebie pogardliwie, obraża Cię lub nie przepuszcza w drzwiach mpk - wyjeb mu.
Jeśli cygan zajmuje nielegalnie polską ziemię, dokucza, błaga o pieniądze a potem uważa się za lepszego - wyjeb mu.
Jeśli zobaczysz cygana plującego do talerza w restauracji na rynku lub ubliżającego z powodu odmowy daniny - złap go i wyjeb mu.



Poprawnie to powinno wyglądać tak
Jeśli cygan - wyjeb mu
Zgłoś
Avatar
F................6 2014-02-08, 8:19 3
Na Grunwaldzkim łazi taki cygan, który udaje jakiegoś Alzheimera czy chuj wie co, tj. klęczy, brudne łapsa podkurczone pod siebie i się cały telepie, jak pojeb. Widziałem parę starszych osób, które mu sypnęły groszem, a ta chciwa kurwa od razu nad tą miską się pochyla i patrzy ile wpadło. Najlepsze, że pewnego razu nad ranem widziałem, jak ten brudas normalnie idzie, jak do miejsca pracy. Oczywiście dostatecznie wcześnie, by nikt nie widział, że to jebany oszust.
Zgłoś
Avatar
crackit 2014-02-08, 8:47 4
Polak mądry po szkodzie? Kochanowski już kiedyś napisał o tym:

Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

Więc propozycja kmils21: "Jeśli cygan - wyjeb mu" jest w 100% słuszna
Zgłoś
Avatar
Zanzazaar 2014-02-08, 9:28 2
Piwo dałem za końcówkę, bo każdy Polak, który broni cyganów też zasługuje by mu wyjebać. I to dwa razy, bo że cygan szkodzi, to norma, wróg szkodzi, a jak swój szkodzi, to jak zdrada.
Zgłoś
Avatar
lipiak123 2014-02-08, 9:35 3
Chłopie dobrze mówisz !!! Ale prócz tego, może i Ty byś tym brudasom wyjebał ? A nie narzekasz, że Polacy tego nie robią, a sam wracasz do domu z roboty i bezczynnie się przyglądasz jak te kawałki gówna szpecą nasz kraj i wywyższają się nad nami. Pewnie mi powiesz czy ja wyjebałem cyganowi skoro taki cwany jestem ? Tak właśnie wyjebałem i wcale nie tak słabo i nie raz Niedaleko mojego miejsca zamieszkania grasuje kilka cyganów ze swoimi ,,kobitkami,, kradną na potęgę a nawet napadają. Raz te kurwy w sensie cyganki, próbowały okraść 14 latka. Nerwy mi puściły a cygance skóra na łuku brwiowym. Tempie te bakterie jak się tylko da, bo porządny obywatel prócz pierdolenia powinien jeszcze COŚ ROBIĆ !
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-08, 9:37 3
Problem jest taki że jak wyjebiesz cyganowi, za rogu wybiegnie jego 10 kolegów.
Zgłoś
Avatar
W3sT1992 2014-02-08, 9:45
To gówno tak dobrze trzyma się u nas w kraju, bo w przeciwieństwie do Polaków potrafią się zjednoczyć, stać murem jeden za drugim. I jest dokładnie tak, jak napisał przedmówca - wyjebiesz jednemu, zaraz zlecą się jego kompani. Dopóki Polacy będą tak podzieleni i skłóceni, ten syf sam się nie sprzątnie z naszego kraju, tylko dalej będzie się panoszyć..
Zgłoś
Avatar
adam1c 2014-02-08, 9:45
Wszystko fajnie, ale pobijesz gówno a bedziesz odpowiadał jak za człowieka.
Zgłoś
Avatar
lipiak123 2014-02-08, 9:50 2
Okej więc nie ruszajmy ich bo wszystkich nas zamkną w więzieniu albo wyleci ich zza rogu dziesięciu Po prostu jeszcze sobie troszkę ponarzekajmy skoro nic nie można z gównem zrobić - Ironia Dopisze jeszcze, ze pierdole tych co narzekają a nic nie robią. Oby wasze córki dały dupy cyganom ! A ja cyganów nienawidziłem , nienawidzę i nienawidzić będę . A prócz tego będę to tępił w każdym możliwym przypadku. Tak jak to robię do dziś dnia i jak napisałem parę komentarzy wyżej. Amen chore skurwysyny
Zgłoś
Avatar
Gotti 2014-02-08, 10:00
Zacznij wieszać ...
Zgłoś
Avatar
lokoroko 2014-02-08, 10:27
Jeśli jakiś POLACZEK pomaga cyganowi okradać polaka, to wyjeb cyganowi, a potem POLACZKOWI!
Zgłoś
Avatar
vassili 2014-02-08, 10:46
Prawie codziennie w godzinach południowych mijam u siebie na rynku cyganiątko, które gra na akordeonie. Oczywiście sraż miejska jak i policja nawet nie raczą kiwnąć palcem. Normalnemu człowiekowi już dawno to dziecko zostałoby zabrane, a rodzice musieliby płacić kary za nie wykonywanie nakazu posyłania dziecka do szkoły.
Zgłoś
Avatar
Tazz 2014-02-08, 10:54
Lipiak123... prawdziwy z ciebie wojownik, pobiłeś cyganke.. łoł,gratulacje,szacun nauczaj nas

a tak serio to idź powalczyć serio np. z 5 wielkimi kuzynami cygańskimi i wtedy pogadamy
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-02-08, 11:52
Cytat:

Znam prawdziwą kulturę cyganów,

toś dojebał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie