18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Krowa obrońca ludzkości
Vesso1989 • 2016-06-02, 13:50
Krowa zaatakowała dwóch mężczyzn, którzy właśnie dźgali kobietę nożem. Krowa jej broniła ? hymm



zajebane z twarzo książki.
Zgłoś
Avatar
Biniu90 2016-06-02, 13:58
Już niedługo każdy wegezjeb będzie miał ten film wrzucony na fb
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2016-06-02, 14:05 3
Ło Panie, jak ją tam krowa obroniła, to ona ma tam teraz wszelkie możliwe immunitety, zniżki, rozgrzeszenia etc.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-06-02, 14:14 4
HAL-9000 napisał/a:

Ło Panie, jak ją tam krowa obroniła, to ona ma tam teraz wszelkie możliwe immunitety, zniżki, rozgrzeszenia etc.



Panie o świętych krowach w Indiach nie słyszał?

Ta wołowinka i tak ma tam jak w raju...
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-06-02, 14:45 201
O krowach mógłbym godzinami opowiadać, mam z nimi styczność od zawsze. Każda krowa ma inny charakter, są krowy wredne którym trzeba obcinać rogi bo inaczej poprzebijają inne, oraz są też krowy spokojne jak baranki. U krów jest hierarchia, zawsze idą w odpowiedniej kolejności, pierwsza idzie szefowa stada, za nią kolejno coraz słabsze, na końcu idą jałówki, a na szarym końcu cielaczki, co ciekawe z cielakami bądź z jałówkami zazwyczaj chodzi byk, byk nigdy nie idzie na czele. Mam już od 10 lat taką krowę której nie chcę sprzedać z sentymentu, jakieś 10 lat temu jak miałem 16lat zacząłem bardzo oswajać cielaczka, ale nie tak zwyczajnie, ostro ją oswajałem, dałem jej imię (ruda) jak krzyknąłem ruda to obrazu biegła. Jak trochę podrosła to zacząłem jeździć na niej jak na koniu. Ale do sedna, Pewnego razu idę sobie z 2 kolegami przez pole, ona podbiegła do nas, oczywiście wepchała się między mnie a kolegę, pogłaskaliśmy ją, idziemy i kumpel tak dla jaj zajebał mi w plecy, reakcja była natychmiastowa, ruda zajebała mu rogiem w żebra, a potem zaczęła skakać jak pojebana wokół nas, trochę to trwało ale ją uspokoiłem. Krowy to bardzo specyficzne zwierzęta, nie dziwi mnie to wcale że broniła swoją właścicielkę.

Ps. Właściwie to krowę powinno się sprzedać po jakiś 6latach użytkowania, ale tak ją lubię że ma u mnie dożywocie.
Zgłoś
Avatar
IOI 2016-06-02, 14:56 63
nerusss napisał/a:

...Właściwie to krowę powinno się sprzedać po jakiś 6latach użytkowania, ale tak ją lubię że ma u mnie dożywocie.



użytkowania powiadasz...
Zgłoś
Avatar
SlawiZiooM 2016-06-02, 15:23 33
Wypierdalam psa z chaty, bo mnie nie broni. Kupuje krowe
Zgłoś
Avatar
eligurf 2016-06-02, 15:23 4
Dobrze jej obciągała dydki to jej broniła.
Zgłoś
Avatar
garota 2016-06-02, 15:41 3
Dobrze jej? Ojciec z wujkiem zabijają dziewczynę a ten pisze że dobrze jej. Tych brudasów trzeba bez wyjątku dźgać do śmierci a nie jarać się ich pojebanego systemu wartości.
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2016-06-02, 17:28 13
@garota, słuchaj no baranie, widzisz tam przecinek po "Dobrze jej"? Nie, więc kurwa zastanów się co @eligurf napisał.

Kurwa, żeby jednego zdania ze zrozumieniem nie potrafić przeczytać. A potem lezie taki za komuchami w marszach kodowców.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2016-06-02, 17:50
raczej broniła cielaka który stał obok całej sytuacji
Zgłoś
Avatar
Hazio 2016-06-02, 18:01 1
Coś w tym jest, że to krowy są obrońcami praw kobiet ;D
Zgłoś
Avatar
kryzmys 2016-06-02, 18:33
przezyla? bo jako wegezjeb nie wiem czy warto na fejsfaka wrzucac
Zgłoś
Avatar
de_marco 2016-06-02, 19:03
Tak mi się skojarzyło:

vignette4.wikia.nocookie.net/nicktoons-united/images/c/cc/Supercow.png...
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2016-06-02, 19:13
Krowy w Indiach są święte, tana filmie ratuje życie kobiety przed nożowikami.

Miliard razy lepszy dowód na "prawdziwość" ich religii niż buzie w tęczu czy wafelki zmieniające kolor
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie