18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
MrSiwy88 2012-09-26, 23:22 22
ale pajac ten na końcu. Przyjedzie taki do Warszawy z jakiegoś zadupia, słoma z buciorów sterczy
Zgłoś
Avatar
WielkiSzuM 2012-09-26, 23:38 1
Telefonu nie kupi bo kradziony, przecież od murzyna !!
Zgłoś
Avatar
aveyron 2012-09-27, 2:03 62
MrSiwy88 napisał/a:

ale pajac ten na końcu. Przyjedzie taki do Warszawy z jakiegoś zadupia, słoma z buciorów sterczy


Dobrze staremu chujowi powiedział, co chwila spotykają mnie sytuacje gdzie te stare zmarszczone pokraki chcą w jakiś sposób błysnąć/pokazać co to nie oni na swoich w chuj zaszczytnych stanowiskach - kioskarza, baby w warzywniaku, ciecia na parkingu... wielcy zakompleksieni władcy swojego piedolnika
Zgłoś
Avatar
Jazzek 2012-09-27, 3:45 4
MrSiwy88 napisał/a:

ale pajac ten na końcu. Przyjedzie taki do Warszawy z jakiegoś zadupia, słoma z buciorów sterczy


aveyron napisał/a:


Dobrze staremu chujowi powiedział, co chwila spotykają mnie sytuacje gdzie te stare zmarszczone pokraki chcą w jakiś sposób błysnąć/pokazać co to nie oni na swoich w chuj zaszczytnych stanowiskach - kioskarza, baby w warzywniaku, ciecia na parkingu... wielcy zakompleksieni władcy swojego piedolnika



Zjedliscie chuja!
Zgłoś
Avatar
kosciej 2012-09-27, 4:45
co za ciul walcuje się o 30 groszy ???? przy okazji dla mnie wieś to wszystko co po drugiej stronie Przemszy w kierunku na Bałtyk
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-09-27, 5:54 7
kosciej napisał/a:

co za ciul walcuje się o 30 groszy ???? przy okazji dla mnie wieś to wszystko co po drugiej stronie Przemszy w kierunku na Bałtyk



a dla mnie wieś to wszystko w kierunku stolicy
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-09-27, 7:31
danis008 napisał/a:

a dla mnie wieś to wszystko w kierunku stolicy



To jakiś kompleks?
Zgłoś
Avatar
jankol 2012-09-27, 7:48 7
Ogarnijcie się, nic takiego nie powiedział. Jego pieniądze i miał prawo przecież chcieć. Zabraknie mu kiedyś do "chleba" i będzie zapierdalał do kantoru, bo mu ktoś € wydał? Miał prawo o grosik się kłócić przecież. A każdy by nie był zadowolony z takiego pierdolenia, że w euro walutę wchodzimy, racje miał - w Polsce jesteśmy to mamy PLN Gościu przecież na luzie to gada, a nie na spinie jak Wy tu.
Zgłoś
Avatar
jaca2790 2012-09-27, 8:11 3
mnie interesuje czy murzyn w końcu dostał te pomarańcze.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-27, 8:25 2
kosciej napisał/a:

co za ciul walcuje się o 30 groszy ???? przy okazji dla mnie wieś to wszystko co po drugiej stronie Przemszy w kierunku na Bałtyk



Co to jest kurwa Przemsza
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2012-09-27, 9:13
Za to bardzo celnie Pan klient określił geograficzne położenie Polski względem strefy euro...
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-09-27, 9:45
Cytat:

Kryszak obsługuje czarnoskórego

Kogo kurwa ??? ;D PS Kryszak to POwska gnida, niech żre gruz żyd
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-09-27, 9:48 7
straatveger napisał/a:

Kogo kurwa ??? ;D PS Kryszak to POwska gnida, niech żre gruz żyd



Widać, że z rana lubisz obficie tryskać gównem spomiędzy swych opon mózgowych, zalewając nim swe padoły intelektualne niczym wylewką samopoziomującą.
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2012-09-27, 10:06
Sami kurwa jesteście wieśniaki, no ale ni ma co siedzieć przed komputrem jak Ursus stygnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie