18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
Ksiądz-księgowy w Parafii Dziesięcu Tysięcy Męczenników.
Z................z • 2011-12-05, 16:32
Dość przykre zachowanie księdza rozliczającego wiernych z danych na tacę ofiar. Zamiast liczyć tak co niedzielę ten każdy grosik na tacy, jak i każdego wiernego przychodzącego do kościoła, mógłby udzielać się w pracach społecznych lub samemu zarobić, na przykład na budowie. Ale cóż, więcej zyska jak będzie wręcz wymuszał na parafianach danie na tacę na remont jego mieszkania, przedstawiając ile to dali inni, a przede wszystkim dlatego że: Bo przecież o wartości ofiary, decyduje wiara i miłość do Pana Boga

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-12-05, 16:40 1
Tym którym się nie chce oglądać służę skrótem: "Dajcie kasę, kasę, kasę, więcej kasy!"
Zgłoś
Avatar
vass 2011-12-05, 16:46 14
Ja jestem nie wierzący i mam to w dupie, ale ten ksiądz akurat mi się podoba, podaje konkretnie ile dostał ile potrzebuje i ile wydał. Przynajmniej wiadomo, że nie defrauduje kasy i na co przeznacza.
Przejrzystość w finansach, to podstawa
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-12-05, 16:58 18
vass napisał/a:

Ja jestem nie wierzący i mam to w dupie, ale ten ksiądz akurat mi się podoba, podaje konkretnie ile dostał ile potrzebuje i ile wydał. Przynajmniej wiadomo, że nie defrauduje kasy i na co przeznacza.
Przejrzystość w finansach, to podstawa



Tylko niepotrzebnie dorabia do tej działalności zarobkowej otoczkę wiary w Boga.
Zgłoś
Avatar
Rozmiar666 2011-12-05, 17:03
vass Tylko mu chodzi bardziej o to żeby reszta ludzi dała najlepiej po 5 dyszek. ciekawe że biedny kościół nie ma na remonty.. Na szczęście tak jak ty mam to w dupie
Zgłoś
Avatar
a................t 2011-12-05, 17:47
Remonty zabytków idą z kasy państwa, tak samo z budżetu kościół sam rozdziela kasę parafiom na remonty tam gdzie są potrzebne, na wypłaty i na emerytury dla księży, skoro nie stać ich na pałace to dlaczego nie zrobią jak protestanci ? - skromne kościoły, czy nawet wynajmowane miejsca na spotkań z wiernymi. Po kiego bogu takie wyjebane w kosmos kościoły.
Rozumiem zbierać się na jakiegoś chorego dzieciaka etc, ale to co na filmiku to woła o pomstę. 10 kafli co tydzień to nawet prezydent nie wydaje na swoją świtę, rodzinę, mieszkanie i wygody.
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2011-12-05, 17:58
japierdole złamanego centa bym nie dał jeszcze księdzu wpierdolił
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-12-05, 18:07 5
Ostrovsky napisał/a:

japierdole złamanego centa bym nie dał jeszcze księdzu wpierdolił


Chuja byś zrobił.
Zgłoś
Avatar
kapyk 2011-12-05, 23:21 2
ma 20 tyś. miesięcznie + opłaty za chrzty, pogrzeby, komunie, śluby itd..... i go KURWA nie stać na remont....
Zgłoś
Avatar
qwerty312 2011-12-05, 23:51
"Bo przecież o wartości ofiary, decyduje wiara i miłość do Pana Boga" autor chyba w tvnie robi z kontekstu wyłapuje i w złym świetle przedstawia, obejrzyj i posłuchaj jeszcze raz może przypomni Ci się tzw. "wdowi grosz". No ale ksiądz okrutnik jeden wręcz wymusza pieniądze mówiąc "proszę", "o ile możecie" skandal !!
Zgłoś
Avatar
albineek 2011-12-05, 23:58 1
jebac ksiezy!! faszysci spierdalac! a politykow rzucic ludziom na pozarcie
Zgłoś
Avatar
Sil79 2011-12-06, 9:20
Ksiądz czy polityk, kościół czy państwo, ja tam nie widzę specjalnej różnicy...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-12-06, 10:34 29
Hahaha, pierdolone czarne liczydło
Zgłoś
Avatar
M................f 2011-12-06, 10:46
Bo przecież o wartości ofiary, decyduje wiara i miłość do Pana Boga - jeżeli to prawda to wybiorę się po dłuższej przerwie do tego przybytku omamiania i zajebe z tacy z 500 zł.
Zgłoś
Avatar
SzekspirTP 2011-12-06, 10:47 1
Jaki ham, kobiety dla dzieci pieprzonego lizaka odmawiaja zeby miec na ten chleb czy zupe a pozniej taki o wstydu narobi ludziom taka gadka, podchwali kasiastych ktorzy daja w kopertach i rzucaja co maja na tace zamiast dzieciakom przeznaczyc. Nie wiem dlaczego odrazu sie w takich przypadkach nie interweniuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie