18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Smutas 2013-01-28, 15:16 108
O, kolejny, którego za pedalstwo do seminarium nie przyjęli i teraz odreagowuje.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-01-28, 17:34
A jakie to niby ich święto dzisiaj?
Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2013-01-28, 17:34 44
@Smutas

A ja myślałem, że tam za pedalstwo się dodatkowe noty dostaje. Co to jakiś parafialny agent na sadolu, czy jaki chuj, pewno snikersów masz w bród.
Zgłoś
Avatar
P................n 2013-01-28, 17:38 1
Ode mnie już grubych parę lat nie dostali grosza, podatków też nie płacę, bo oficjalnie bez pracy... Dzięki za uświadomienie mnie, że bezrobocie ma plusy!
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-01-28, 17:38 34
Voorhees napisał/a:

Co to jakiś parafialny agent na sadolu, czy jaki chuj, pewno snikersów masz w bród.



A może to Ty jesteś agentem ty zmanipulowana przez TVN lewacka kurwo? Ssaj Grodzkiemu i się nie odzywaj!
Zgłoś
Avatar
cycek01 2013-01-28, 17:39 3
Zrobić plakat z błędem w jednym zdaniu. Brawo.
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-01-28, 17:43 11
sinjids napisał/a:



A może to Ty jesteś agentem ty zmanipulowana przez TVN lewacka kurwo? Ssaj Grodzkiemu i się nie odzywaj!



Damn chłopie, jaki z ciebie twardziel!

Zgłoś
Avatar
kruca 2013-01-28, 17:44
Up nie drzyj łacha tubylcy!
Zgłoś
Avatar
szyszak77 2013-01-28, 17:44
nie przypominam sobie żeby w dzisiejszy poniedziałek był Wielki Czwartek...
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2013-01-28, 18:03 1
Jak czarni chcą to niech sobie zyją z tacy. Państwo nie powino dawać im pieniędzy. Tak jak innym. Niestey nic z tego nie wyjdzie bo socjalizm idzie w parze z chrześcijaństwem - pomaganie biednym, opieka nad chorymi, zakazy i nakazy moralne. Chrześcijaństwo = socjalizm + bóg. Dlatego politycy z czarnymi tak chętnie obywateli okradają.
Zgłoś
Avatar
Turiin 2013-01-28, 18:06 7
Wkurwia mnie ta wielka nagonka na księży. Nie podoba Ci się że dostają kasę siedząc na dupsku, nic nie robiąc i jeszcze do tego mają laskę do ruchania na boku. To idź kurwa też na księdza będziesz miał to samo. Kto powiedział, że musisz być wierzący, zresztą po takim nastawieniu do kleru wnioskować można, że sam uważasz iż postepują niezgodnie z zasadami swojej wiary. A zresztą kasę dostają od ludzi, skoro ludzie uważają, że im się należy to niech dają i chuj komu do tego żyjemy w wolnym kraju, ale oczywiście lepiej nic nie robić tylko narzekać, że ktoś ma lepiej a nie powinien byle hejtnąć taki kurwa naród.
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-01-28, 18:12 5
a może te wieprze z wiejskiej ??
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-01-28, 18:17 10
Przecież księża nie mają nic z tego co idzie na tace, ofiara nie jest obowiązkowa. Po drugie pracują tak samo jak inni nauczyciele to mają z tego pensje plus muszą dodatkowo odprawiać msze, różne inne obrzędy itp. Oprócz rydzyka nie znam żadnego duchownego który byłby bogaty, więc o co tu w ogóle chodzi, na kimś się musicie wyrzyć czy co. Z tą pedofilią to to samo, było kilka przypadków, na ileś tam w pizdu tysięcy duchownych i od razu po tym oceniać wszystkich.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-01-28, 18:18 3
Za pedalstwo do seminarium właśnie przyjmują. Zresztą co oni innego robią? Niewyżyci chłopcy w sukienkach w dupę się zapychają...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie