18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Księża...
Gibsztyl • 2013-04-24, 20:15
Dziś zmarła moja babcia i pojechałem na plebanię w sprawie pogrzebu. Kiedy doszło do zapłacenia "co łaska" położyłem 100 zł na biurku, na co ksiądz: "ja to za pogrzeby biorę od 300 zł".
Skrzywiła mi się trochę mimika, na co dodał: "pan i tak jeszcze swoje dostanie od ZUSu". Te kurwy trzeba po prostu eliminować.
Zgłoś
Avatar
Revolver 2013-04-24, 21:59 1
Bolek1993 napisał/a:

rozstrzelał bym ksieżulkow zasranych


Jeśli tego posta nie usuniesz składam doniesienie do prokuratury.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-24, 22:02 9
@up

Ja złożę doniesienie do prokuratory na twoją głupotę.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-04-24, 22:04
Bolek1993 napisał/a:

Jeśli tego posta nie usuniesz składam doniesienie do prokuratury.


Och, nie! Czyżby napisał "rozstrzelałbym" osobno? Toż to najokropniejsza zbrodnia! Co najmniej 10 lat w zawieszeniu. I to na drzewie, żeby nie czuł się specjalnie wyróżniony szubienicą stawianą na zamówienie.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-04-24, 22:05 1
Proletariusze i ich problemy.
Zgłoś
Avatar
emdegie 2013-04-24, 22:05 9
takie pierdolenie, ksiądz na msze zamawia organistę- musi mu zapłacić, za prąd podczas mszy musi zapłacić, dojazd opłacić itd. jeżeli komuś się nie podoba to niech sobie zamówi menelka z trąbką i wrzuci zwłoki do rowu, takie pociski na księży, nikt nie karze Ci chować babki na cmentarzu, równie dobrze możesz ja spalić i wrzucić do urny, miałem przyjemnośc w liceum co roku mieć innego księdza na religii i byli w chuj spoko z jednym nawet dawałem nocki w Lineage 2, drugi był metalem i gadaliśmy o muzyce, a trzeci dawał sprośne dowcipy i był rugbistą, ale jeśli trzeba było poważnie pogadać to każdy okazywał się naprawdę inteligentny, więc nie wiem skąd to wasze przypierdolenie i historyjki z kosmosu
Zgłoś
Avatar
Animaru 2013-04-24, 22:09
Jak moja babcia umarła to w zakładzie pogrzebowym powiedzieli, że dla księdza i organisty 800 złotych się należy więc postanowiliśmy sami się z księdzem umówić. Babcia była jakąś ich świecką siostrą (jakaś forma fan clubu, nie wiem dokładnie), udzielała się aktywnie, robiła za skarbnika, latała po kwiaty dla księży, robiła ciasta na imieninki czarnym i takie tam.
Ksiądz-ach tak, oddana, wierna parafianka, dużo zrobiła, wiele zasług... 550 dla mnie, 250 dla organisty.

Nad grobem tylko modlitwa, nawet nic od siebie nie powiedział.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-04-24, 22:30
Pamiętajcie chrześcijanie! Zgodnie ze słowami Boga waszego bodajże w chwili śmierci Jezusa rozdarta została kotara oddzielająca Boga od jego ludu (za którą mógł wchodzić tylko najwyższy kapłan). Przeto tym samym Bóg nie chce już żadnych kapłanów pośredniczących między nim a jego ludem albowiem każdy z jego ludu jest jego kapłanem. Do czego zmierzam. Olejcie kapłanów i odprowadzajcie duszę umarłych w ich ostatnią podróż samodzielnie. W końcu wszystko jest w Biblii.
Serio, to nie szydera.
PS. Nie pamiętam kto to dokładnie powiedział, czy Jezus po zmartwychwstaniu czy kto ale ponoć wszystko co w Biblii to słowo Boże więc...
Zgłoś
Avatar
lucamopulos 2013-04-24, 22:42
A co babka na to?
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-04-24, 22:44
Paragon dostałeś?
Zgłoś
Avatar
Gibsztyl 2013-04-24, 22:52
Widzę, że niedostatecznie rozwinąłem temat. Kiedy chowałem ojca czy dziadka (z drugiej strony drzewa genealogicznego) to ksiądz powiedział, że to jest jego obowiązek i nie ma na to ceny. Po prostu ile dam tyle będzie. Poza tym ja nie wrzucam wszystkich do jednego wora, bo pomimo że sam nie praktykuję to wiem z autopsji, że jest wielu spoko księży. Miałem na myśli tylko takich cwanych hujków.

@edit:
Aha. Co do tamtego to nie zamawiałem mszy, ani nawet ceremonii pogrzebowej, bo na pogrzebie prawdopodobnie będę tylko ja i moja matka. Babuszka raczej omijała kościół łukiem, a woda święcona wypalała jej dziury w ubraniach.
Zgłoś
Avatar
ifiwereu 2013-04-24, 22:53
@Grusiasiusia
Kuria płaci za pogrzeby, ale jeśli w ciągu dnia ksiądz odprawia więcej niż jeden pogrzeb, to z pozostałych większość (albo prawie całość) i tak idzie do kurii. Swoją drogą 300 zł to i tak tanio...Większość żąda nawet po 1000 zł i więcej. I do licha, nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka, bo zdarzają się zajebiści księża jak i totalne chamy. Jak wszędzie. A też nie wiadomo, czy pogrzeb babki autora jest w mniejszej wsi czy z wielkiego miasta. To też ma duże znaczenie, jeśli chodzi o cenę.
Zgłoś
Avatar
g................o 2013-04-24, 23:06
Mojej mamie ksiądz kazał donieść 300 zł bo ludzie po 400 dają i on za marne grosze pogrzebu nie bedzie robił i on sobie to zapisze żeby pamiętać że mamy dopłacić
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-04-24, 23:24
Zajebani biznesmeni ....
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-04-24, 23:24
@gabro, donieś na niego kurii. Może coś to da.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-04-24, 23:38
Boli was dupa, że kościół to dobry biznes i że są ziomeczki co w porę to ogarnęli i poszli do seminarium
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie