18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
stery_srh 2014-04-26, 18:05 5
Gość sporo wiedział o tym, co się odpierdala w naszym kraju, za naszymi plecami. Próbował o tym mówić, więc ośmieszali go, robili z niego przygłupa (co w sumie początkowo nie było jakieś trudne, biorąc pod uwagę jego styl bycia). A jak Andrzej nabrał ogłady, zmienił swój image, już mało kto traktował go jak przygłupa, to w końcu trzeba było mu samobójstwo popełnić...
Zgłoś
Avatar
mimik_94 2014-04-26, 18:34 1
Kto interesuje się polityką troszkę dłużej ten wie, że Lepper gadał z sensem ale w mediach pokazywali go częściej w roli debila i wieśniaka, wrzucam parę filmów z p. Andrzejem w akcji.

słaba jakość ale chodzi o słowa.




ktoś wstawił kiedyś temat z filmem z obrad w sejmie na których Lepper zwraca się do Prezydenta, którego nie ma na sali. Odsyłam linkiem bo nie mogłem dodać
sadistic.pl/andrzej-lepper-sluzby-specjalne-politycy-mafia-vt235894.htm2569572
Zgłoś
Avatar
Krakus76 2014-04-26, 18:38
wszystko zaczyna się sprawdzać aż dziw bierze...
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-04-26, 18:39
Korwin i Lepper mają zbliżone poglądy? Facet, ty się znasz na polityce jak przysłowiowa blondynka.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-04-26, 18:44
Ach,och jaki to wspaniały polityk był jaki inteligentny, wiedział o tajnym spisku światowym tak samo jak bóg rapu 2pac. Widać rozchwianie emocjonalne ludzi, wystarczy wykitować i już się zapomina o jego dawniejszych uczynkach.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2014-04-26, 18:49
Jakby on żył to na sadistic.pl jeszcze nadal użytkownicy mieli by ubaw z niego, tak mi się wydaję, że trzeba jeszcze sporo ofiar żeby ludzie zaczęli ogarniać cokolwiek
Zgłoś
Avatar
mimik_94 2014-04-26, 18:52
@up nikt nie mówi że lepper był wspaniały, inteligentny itd. chodzi o to że wiedział co się w Polsce i po za nią dzieje jakie są spiski i umowy obejrzyj sobie któryś z filmów w tym temacie i sam się przekonasz a nie będziesz pierdolił głupot
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-04-26, 18:53
a taki wariat byl...
Zgłoś
Avatar
vass 2014-04-26, 18:59 3
Smutas napisał/a:

Korwin i Lepper mają zbliżone poglądy? Facet, ty się znasz na polityce jak przysłowiowa blondynka.


Poglądy na pewno nie mają takich samych, ale są podobnymi idiotami
Zgłoś
Avatar
Szron 2014-04-26, 19:04
Andrzej wiedział dużo, dużo więcej niż zdążył powiedzieć.
Palcami wskazywał zdrajców i sprzedawczyków, którzy za szekle wyprzedawały Polskę.
Media nie bez powodu dorobiły mu gębę wariata.
Mam nadzieję że nadejdą takie dni że wszystkie sprzedajne, anty-polskie kurwy będą huśtać się na gałęziach po warszawskich parkach.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-04-26, 19:04
mimik_94
co mam sobie puścić, mówił o tym o czym wszyscy dobrze wiedzą, był prostym prymitywnym człowiekiem, jego plusem było to , że działał, był szczery i się nie pierdolił. Dzisiejsza młodzież to niestety w większości debile, co wyniosą na ołtarz każdego nieżyjącego opozycjonistę.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-04-26, 19:12
Troche szkoda Andrzeja, albo i bardzo, poczatkowo intencje mial sluszne, ale wszystko poszlo sie jebac po przystapieniu do koryta razem z pisiakami, dojechali go.
Mial rozeznanie conieco co sie odpierdalalo wtedy w kraju. Pamietam jak byla awantura z wysypywaniem zboza przez niego, zostal skazany za wysypanie 3 czy 4 wagonow, a on na to Ale przeciez tych wagonow bylo 20 (mniejwiecej, nie pamietam dokladnie). Dlaczego skazali go tylko za te 3? bo cala reszta wjechala do polskiej republiki bananowej bez papierow
polskich rolnikow sie jebie w dupe, a zwozi sie zboze zza granicy. i kaska leci na konta panow prezesow i innych dzialaczy
Zgłoś
Avatar
patrax1995p 2014-04-26, 19:12
Przepraszam źle opisałem. Nie podobne poglądy, ale podobnie wytyka zdrajców, chociaż Mikke trochę za bardzo histeryzuje i stara się wszystko naciągnąć do swoich wersji wydarzeń.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-04-26, 19:13
Cytat:

Poglądy na pewno nie mają takich samych, ale są podobnymi idiotami


idiotę widać, gdy do urny idzie z karta do głosowania, na której przy PO albo PiS jest krzyżyk
chociaż ty widzisz go w lustrze
Zgłoś