18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
bloodwar 2018-04-29, 21:21 6
Że też ludziom chce się walczyć o takie pierdoły...
Zgłoś
Avatar
overgod 2018-04-29, 21:22 40
@ W imię zasad skurwysynu:)
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2018-04-29, 21:22 9
Wszyscy na tym świecie są równo pierdolnieci.
Zgłoś
Avatar
Arachmit 2018-04-29, 23:00 6
Mógł się na jedyneczce wtoczyć na miejsce i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2018-04-30, 0:27 4
ja pierdole serio to jest problem pierwszego świata? wystarczyło ustąpić i pojechać dalej znalezienie miejsca parkingowego wprawdzie jest trudne w godzinach szczytu (o zgrozo kto musiał zajechać do centrum handlowego przed świętami) jednak wystarczy pojeździć z 5-10 min i będzie nawet w najbardziej zakorkowanych warunkach, a jak ktoś narzeka że to dużo czasu niech spojrzy ile marnuje go na inne głupoty.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-30, 0:44 108
@HatakeIV ustępuj dalej kurwom wszelkiej maści a potem się dziw, że świat schodzi na psy! Świata w ten sposób nie zbawił, ale postawił jedną małą cegiełkę, nawet jak wszystko szlag trafi i razem ze światem spłynie za niedługo w dół ścieku to przynajmniej będzie wiedział, że czynił dobrze (widać, że nie schodzi idiotom z z drogi a nie że jest to jednorazowa sprawa). Proste?! "Głupszemu się ustępuje" debilna "mądrość" wymyślona przez skurwiałych leniwych opiekunów małych dzieci.
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2018-04-30, 0:49 14
Mors_Nigra najmądrzejszy komentarz, jaki tylko można było tu napisać.
A ja bym czekał tak długo, aż tym kurwom się znudzi stanie na tym miejscu, ciekawe kto by wygrał.
Zgłoś
Avatar
r061071 2018-04-30, 1:00
no to kurwa zesralbys sie tym aucie
Zgłoś
Avatar
szpica 2018-04-30, 1:11 1
Nawet jakby poszły, to bałbym się stawać. Jeszcze by mi kurwy ryże fureczkę zarysowały.
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2018-04-30, 1:39 3
Mors_Nigra napisał/a:

@HatakeIV ustępuj dalej kurwom wszelkiej maści a potem się dziw, że świat schodzi na psy! Świata w ten sposób nie zbawił, ale postawił jedną małą cegiełkę, nawet jak wszystko szlag trafi i razem ze światem spłynie za niedługo w dół ścieku to przynajmniej będzie wiedział, że czynił dobrze (widać, że nie schodzi idiotom z z drogi a nie że jest to jednorazowa sprawa). Proste?! "Głupszemu się ustępuje" debilna "mądrość" wymyślona przez skurwiałych leniwych opiekunów małych dzieci.



Jeżeli myślisz że osoba kłócąca się o miejsce parkingowe ma jakikolwiek wpływ na świat to uważam że się mylisz, po co mamy przechodzić przez to życie w gniewie/kłótniach/wyzwiskach jak możemy w spokoju bez podnoszenia kortyzolu, nie wiem jak wy drodzy sadole ale ja wole żyć w spokoju ducha i jeżeli sądzisz że mądrości mają tylko jedno konkretne znaczenie to niestety nie mają dlatego są mądrościami a nie zwykłymi zdaniami.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-30, 1:49 17
@HatakeIV nic nie zrozumiałeś. Poza tym, ja się nie zamierzam kłócić z baranami, po prostu im nie ustępuję i mam bekę jak zaczynają się jak małe dzieci rzucać, bo nie dostali tego czego chcieli. Jak chcesz iść przez życie dając każdemu się jebać w dupsko byle by rozbrajać takie sytuacje, to jest to oczywiście twój wybór.
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-04-30, 6:58 6
@HatakeIV Dzięki Tobie i takim jak Ty ten świat staje się gorszym miejscem, przystosowanym nie dla ludzi kulturalnych, a dla idiotów. Co Cię to obchodzi.. w końcu jak już napisałeś - odnajdziesz się w nim.
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2018-04-30, 7:27
Każdy jest zjebany czy to chinoli, żyd, amerykanin, myśli że może więcej jak sobie zaklepie.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2018-04-30, 9:05 1
ale pierdolicie, babki miały rację były pierwsze. Jak robiłem na budowie i miał przyjechać towar to albo stawialiśmy pachołki, co nie zawsze skutkowało bo były przestawiane, albo właśnie ktoś stał i pilnował miejsca, a jak by tam stał dwu metrowy murzyn a nie mała azjatka to nie było by tematu.
Zgłoś