18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Spoiler. Jeden z nich nie przeżył. Akcja końcowa 4:17



Info:
ukryta treść
W kawiarni Galeria w Chabarowsku, w Rosji, Anar Alakh Ziranov, 25-latek z Azerbejdżanu zidentyfikowany jako entuzjasta MMA, wdał się w kłótnię z mistrzem trójboju siłowego i kulturystyki Andreyem Drachevem, lat 32. Rosyjski Tass donosi, że kłótnia dotyczyła tego, czy MMA lub trójbój siłowy są lepsze do prawdziwej walki. Obaj zgodzili się rozstrzygnąć to na zewnątrz, "jak mężczyźni". Kawiarnia, w której obaj się spotkali, jest podobno miejscem częstych pobić, a nawet dźgnięć nożem, a ochrona pozwala na bójki. Uchwycone pod wieloma kątami przez kamery bezpieczeństwa i telefony komórkowe, jest całkowicie jasne, że niezależnie od tego, jak mroczny był impuls do kłótni, to, co nastąpiło później, było wzajemną walką. Zanim doszło do rękoczynów, na nagraniu widać, jak para angażuje się w dłuższą rozmowę. Telefony komórkowe zostały w końcu przekazane, w połowie kłótni obaj zdjęli koszulki, gdy spadł but, dano czas na jego ponowne założenie; nie był to atak znienacka przez żadną ze stron.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2023-08-04, 18:23 16
Dwa pedały się spotkały obaj sciagneli koszulki a potem się macali a że ruskie kurwy to nikogo mi nie szkoda
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-08-04, 18:34 39
Wielcy mi zawodnicy pierdolona patola i tyle typ już dawno K.O. a ten go napierdala aż ktoś go nie odgonił.
Za takie skurwysyństwo nawet z gówno sportu typu FAME MMA by wyleciał na krzywy ryj i to bez dyskusji.

Jak dla mnie sytuacja win-win
Jeden RIP, drugi do celi patus.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-08-04, 18:47 4
Jak mu spadł bucik, to już myślałem, że to ten, bo przecież był już jedną nogą w grobie, no ale upadek na potylicę robi swoje.
Męska walka prawie kulturalna, końcówka trochę zapalczywa, ale czego oczekiwać po Azerskim muslimie.
Zgłoś
Avatar
regal 2023-08-04, 18:48 14
Ten co wygrał chyba dostał dożywocie albo wiele lat łagru z tego co kojarzę. U nas by dostał max 2 lata w zawieszeniu za udział w bójce.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-08-04, 19:24 16
pazuzu napisał/a:

Dwa pedały się spotkały obaj sciagneli koszulki a potem się macali a że ruskie kurwy to nikogo mi nie szkoda



Quassar napisał/a:

Wielcy mi zawodnicy pierdolona patola i tyle typ już dawno K.O. a ten go napierdala aż ktoś go nie odgonił.
Za takie skurwysyństwo nawet z gówno sportu typu FAME MMA by wyleciał na krzywy ryj i to bez dyskusji.
Jak dla mnie sytuacja win-win
Jeden RIP, drugi do celi patus.



Moi koledzy.
Jak świat światem.W każdym społeczeństwie,jak spotkały się Na swojej życiowej drodze dwa "koguty". Każdy z nich chciał udowodnić który z nich ma większe jaja. Testosteronu nie oszukasz.
W powyższej sytuacji nastąpiło właśnie spotkanie takowych "kogutów". Solóweczka bardzo cywilizowana,aczkolwiek zakończona zajebistym niefartem.
Nie wiem jak za "waszych" czasów.Ale za moich,takie solówki,nawet w podstawówce nie były niczym nadzwyczajnym.My tak rozwiązywaliśmy nasze konflikty.A po takiej solóweczce ściepa na oranżadę w ramach zgody.
Opowiadałem kiedyś tutaj,jak mnie gnębili starsi.Bo byłem grubaskiem.Po takiej właśnie solówce,(oczywiście nie z takim zakończeniem) miałem pełen spokój i szacunek starszych klas.
No ale to za moich czasów.
Zgłoś
Avatar
barniak 2023-08-04, 19:24 1
3:20 - sędzia techniczny przeszedł środkiem
Zgłoś
Avatar
marcin93. 2023-08-04, 19:31 2
zwierzak30 napisał/a:

Moi koledzy.
Jak świat światem.W każdym społeczeństwie,jak spotkały się Na swojej życiowej drodze dwa "koguty". Każdy z nich chciał udowodnić który z nich ma większe jaja. Testosteronu nie oszukasz.
W powyższej sytuacji nastąpiło właśnie spotkanie takowych "kogutów". Solóweczka bardzo cywilizowana,aczkolwiek zakończona zajebistym niefartem.
Nie wiem jak za "waszych" czasów.Ale za moich,takie solówki,nawet w podstawówce nie były niczym nadzwyczajnym.My tak rozwiązywaliśmy nasze konflikty.A po takiej solóweczce ściepa na oranżadę w ramach zgody.
Opowiadałem kiedyś tutaj,jak mnie gnębili starsi.Bo byłem grubaskiem.Po takiej właśnie solówce,(oczywiście nie z takim zakończeniem) miałem pełen spokój i szacunek starszych klas.
No ale to za moich czasów.



kiś to byo teraz te młode to nie znajo życia
Zgłoś
Avatar
Mpp2007 2023-08-04, 19:48 1
Tak to jest jak się chlopcy chcieli poprzytulać, ale w Rosji nie wypada.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-08-04, 19:56
Przeczekał aż misiowi zacznie brakować tlenu. No i brakło.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2023-08-04, 20:04 18
regal napisał/a:

Ten co wygrał chyba dostał dożywocie albo wiele lat łagru z tego co kojarzę. U nas by dostał max 2 lata w zawieszeniu za udział w bójce.



18 lat dostał.
dailymail.co.uk/news/article-6519307/MMA-fighter-jailed-18-years-killi...
Zgłoś
Avatar
test4321 2023-08-04, 20:07 2
Tego typu zabawa to prosta droga do pierdla na wiele lat...
Zgłoś
Avatar
zielu75 2023-08-04, 20:18
marcin93. napisał/a:




Wszystko wszystkim ale musze przyznać , że coś w tym jest.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2023-08-04, 20:26 15
Jak mnie wkurwia napierdalanie nieprzytomnego typa. Idiota, a nie sportowiec. Co do reszty też niezłe debile mogli dłużej czekać z odciągnieciem go.
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2023-08-04, 20:27 2
Niech zgadnę, 1 sierpnia? Sanitariuszka szła z tobołkiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie