18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kto zrozumie artystę
Pantilion • 2023-11-16, 18:14

Niestety nie mam lepszego obrazu z tego zajścia, ale to nasze rodzime

Zgłoś
Avatar
kamil75 2023-11-18, 22:08 2
Nienawidzę graficiarzy... To są bezmózgie flety i zwykli wandale. Ha-tfu I'm wszystkim w twarz...
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-11-20, 0:05 1
Dreszczyk emocji, to by był, jakby złapane go artystę przypinali w Warsie łańcuchami i musiałby przez tydzień dawać dupy komu popadnie.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-11-21, 6:42
RobsoN napisał/a:

nie chciał, widocznie wydygany był, że puszką w ryj zarobi i otworzył gębę, żeby artysta zdążył spierdolić.



to słychać że to tylko pyskata dziadzia z ORMO co obsrał zbroje
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2023-11-29, 21:27
Bul_od_bytu napisał/a:

Autorów tych pięknych bohomazów powinni jebać prądem i obciążyć kosztami usunięcia ich "sztuki". Jeden z drugim by pizdeusz nie narzekał na nudę spłacając kilkadziesiąt tysięcy PLN kary. Dziwne, że u starych w dużym pokoju nie zrobią murala artyści jebani
Może zamów sobie ich do chaty to jak właściciel pozwoli to pomalują ci norę na kreatywne wzory.
Przypominam debilom, że z naszych pieniędzy będzie to usuwane, nie tych pizdoartystów. Poza tym te spierdoliny umysłowe nie będą malować na ruderach bo tego nikt nie będzie oglądał. Oni pomalują pociąg aby swoje zjebane malowidła pokazać światu albo chociaż w Radomiu.



No to cie zaskoczę bo ja jestem właścicielem takiej "rudery" i wlasnie miałem taki plan. Gratuluję domyślności

PrawdaJestJedna napisał/a:

Chyba cię powaliło. Malowanie muralu po przetargu/konkursie/czymkolwiek celowo zaplanowym jest super, ale każde inne obsrywanie powierzchni powinno być karane pracami społecznymi w wymiarze kilku lat lub w przypadku odmowy wykonania takiej kary, po prostu więzieniem. Nienawidzę widoku graffiti na przystankach, wiaduktach, panelach dźwiękochłonnych, a już co mówiąc na wagonie pociągu. Takie półmózgi które to robią, najwyraźniej są tacy tępi, że nie mają pojęcia jak ciężko w skali społeczeństwa było wybudować/wyprodukować takie rzeczy.



No tak, tylko że nie. I chyba musze znowu podkreślić, że jest różnica między graffiti a bezmózgimi bazgrołami.
A oto przykład: Były sobie PRLowskie garaże i niszczały. Upierdolone i popękane, pomazane. Miasto miało wyjebane na ich remont. Przyszli graficiarze i pierdolneła malunek na całą ścianę w zajebiste kolory ku pamięci swojego ziomka. Garaże i graf stoją do tej pory i miasto ma wyjebane do tej pory. Nawet pamiętam jak kilkanaście lat temu stare babcie z okolicy ze sobą gadały i taki dialog uchwyciłem:
"-No wie pani co, a tu znowu pomalowali bazgroły po garażach, kto to widział takie rzeczy?
- No ja wiem kochana, ta młodzież to musi się wyżyć, ale za to kolory ładnie dobrali"
Tyle w temacie, nawet w śród starych bab znajdzie się obiektywna opinia, tetryki jebane.



dudus33 napisał/a:

Mi najwiecej na Gdańskiej w nocy machnęli, 6 wagonów w kilku chłopa. Nie wiem ile im zeszło bo spałem xD. Ale jakoś 140m2 graffiti.



Zajebiste, szczególnie przedostatni
Zgłoś