18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Kto zrozumie artystę
Pantilion • 2023-11-16, 18:14

Niestety nie mam lepszego obrazu z tego zajścia, ale to nasze rodzime

Zgłoś
Avatar
gffdfgdfg 2023-11-16, 18:22 15
kiedyś nie mazali po szybach. poza tym te wrzutki są biedne jak ja pierdole. zero talentu
Zgłoś
Avatar
xv89 2023-11-16, 18:28 2
Coś chyba słaba ta motywacja, poza werbalną, do faktycznego wymalowania debila z dezodorantem, skoro postanowił zakomunikować swoją obecność.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-11-16, 18:43 2
Kiedyś też byłem graficiarzem. Ten dreszczyk emocji, a rano duma z dzieła, które oglądają tysiące ludzi.

Ma to coś w sobie, szkoda że w dobie wszechobecnych kamer ta sztuka zanika...
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2023-11-16, 18:55 163
smc napisał/a:

Kiedyś też byłem graficiarzem. Ten dreszczyk emocji, a rano duma z dzieła, które oglądają tysiące ludzi.
Ma to coś w sobie, szkoda że w dobie wszechobecnych kamer ta sztuka zanika...



Dreszczyk emocji? Bo co? Bo dostaniesz mandat 500 zl? Powinni przy zlapaniu wstawic taki usyfiony bezksztaltnym gównem wagon do mieszkania twojej starej u ktorej mieszkasz do 40 r.ż. a na ciebie nalozyc równoważne zobowiazanie wobec PKP na kwotę nie wiem 3-5 milionow, nie wiem ile taki wagon kosztuje, żebyś cale swoje zycie go spłacał z pensji starej. Wtedy bylby dreszczyk emocji. A jesli nie, to sąd powinen nakazac wytarcie tego syfu twoim ryjem. Ale niestety nie zyjemy w normalnym państwie.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2023-11-16, 18:57 11
Szkoda, że go nie dopadł
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-11-16, 19:01 11
No mógł po cichu przejść i złapać za nogi, ale nie wytrzymał
Zgłoś
Avatar
Romet.Wigry3 2023-11-16, 19:03 22
Skurwysyny z puszką farby niszczą budynki i pociągi. Jakby dopadł gnoja to powinien mu ryja tą farbą wypsikać.
Zgłoś
Avatar
RobsoN 2023-11-16, 19:46 2
woytasw napisał/a:

Szkoda, że go nie dopadł



nie chciał, widocznie wydygany był, że puszką w ryj zarobi i otworzył gębę, żeby artysta zdążył spierdolić.
Zgłoś
Avatar
dudus33 2023-11-16, 20:35 18
Mi najwiecej na Gdańskiej w nocy machnęli, 6 wagonów w kilku chłopa. Nie wiem ile im zeszło bo spałem xD. Ale jakoś 140m2 graffiti.

















Zgłoś
Avatar
N0laan 2023-11-16, 21:08 47
Do gazu z takimi artystami
Sama forma pusta i bezwartosciowa bez zadnego przekazu
Jedyny przekaz jaki prezentuja to patologie z ktorej pochodzą
Zgłoś
Avatar
DannyBazooka 2023-11-16, 21:18
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Dreszczyk emocji? Bo co? Bo dostaniesz mandat 500 zl? Powinni przy zlapaniu wstawic taki usyfiony bezksztaltnym gównem wagon do mieszkania twojej starej u ktorej mieszkasz do 40 r.ż. a na ciebie nalozyc równoważne zobowiazanie wobec PKP na kwotę nie wiem 3-5 milionow, nie wiem ile taki wagon kosztuje, żebyś cale swoje zycie go spłacał z pensji starej. Wtedy bylby dreszczyk emocji. A jesli nie, to sąd powinen nakazac wytarcie tego syfu twoim ryjem. Ale niestety nie zyjemy w normalnym państwie.



Sie nie zeraj zgredek bo wylewu dostaniesz XDDDDD
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-11-16, 21:20 29
To tylko pedały z puszkami
Zgłoś
Avatar
Hege 2023-11-16, 22:03 25
Chuj w dupe tym co smarują te bohomazy
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2023-11-16, 22:04 2
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Dreszczyk emocji? Bo co? Bo dostaniesz mandat 500 zl? Powinni przy zlapaniu wstawic taki usyfiony bezksztaltnym gównem wagon do mieszkania twojej starej u ktorej mieszkasz do 40 r.ż. a na ciebie nalozyc równoważne zobowiazanie wobec PKP na kwotę nie wiem 3-5 milionow, nie wiem ile taki wagon kosztuje, żebyś cale swoje zycie go spłacał z pensji starej. Wtedy bylby dreszczyk emocji. A jesli nie, to sąd powinen nakazac wytarcie tego syfu twoim ryjem. Ale niestety nie zyjemy w normalnym państwie.



A pierdolisz jak stary Janusz przed telewizorem. Jak patrzę na grafiti przechodząc się po mieście to niektóre na prawdę są ładne. Jest różnica między bazgrołami najebanego małolata typu hwdp psy jebać kurwa szmata itp, itd, a artystycznym grafiti. Muszę to przyznać mimo że ja nigdy z tym nie miałem nic wspólnego. Jak dobrze jest wykonane to barwami upiększa szary miejski krajobraz, trzeba tylko być obiektywnym. Dlatego najgorsze jest to jak po oknach / szybach malują. To już jest skurwiałe. Ale gdy widzę na peronie jakiś przejeżdżający i fajnie pomalowany pociąg to aż się kreatywność w człowieku budzi. Tylko te okna kurwa mogli by oszczędzić.
Zgłoś