18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kulawy manewr kierowcy.
Salieri16000 • 2018-07-15, 12:45
Kierowca samochodu osobowego aby uniknąć kolizji z ciężarówką oraz samochodem stojącym na skrajnym lewym pasie starał się jak mógł...

Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-15, 12:52 37
Hue hue. Fajna krew na szybie hehehe
Zgłoś
Avatar
Miruu 2018-07-15, 12:59 27
Jak to pewien mędrzec kiedyś powiedział : "To nie prędkość zabija, ale nagła jej utrata"

Jak się widzi niepewną ciężarówkę, do tego samochód służb autostradowych na pasie awaryjnym, to od razu hamulec.

Mam nadzieję, że pan już nie będzie mógł prowadzić samochodu. W tle słychać jakiś kobiecy głos, może właśnie z rodzinką jechał. Niestety to było za dużo dla tej jednej samotnej komórki mózgowej wyobrazić sobie "co by było, gdyby..."

Czyż to nie piękne ? No i ta krew na szybie. Jeszcze brakuje tylko szczęki na kierownicy oraz szczątków nieprzypiętego do fotelika dzieciaka wbitego w tył siedzenia pasażera.
Zgłoś
Avatar
k................1 2018-07-15, 13:26 6
dlaczego masz taka nadzieje ? przeciez kierowca z kamerka jechał tak jak powinien... jakis pijak w ciezarowce, i akurat samochod z prawej i z lewej.. to w piątek 13stego pewnie
Zgłoś
Avatar
longlong7 2018-07-15, 14:16 3
Nigdy nie wyprzedza się awaryjnym pasem
Zgłoś
Avatar
Martsia1 2018-07-15, 15:40
Takie filmiki lubię najbardziej
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-07-15, 16:00 30
Ja pierdole zamiast hamować to odpierdala manianę, zajebisty kierowca.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-07-15, 18:58
Dwie zalety tego zdarzenia:
1. Nagrał wszystko
2. Samochód zabezpieczenia autostrady nie musiał dwa razy zużywać paliwa na dojazd do wypadku
Zgłoś
Avatar
Lussy 2018-07-15, 20:19 1
Dlaczego on odbił
W prawo mając masę miejsca z lewej po trawie? Mógł lekko hamować i boczkiem z lewej przejechać, da się wiem pisze.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-07-15, 20:24
@Lussy przecież widać chyba wyraźnie że na lewym poboczu za ciężarówką stoi auto a trawą nie przejechałby bo miał tam miejsca na maks 1/2 szerokości samochodu. Nawet gdyby ten samochód tam nie stał to przy takiej prędkości wjechanie tylko dwoma kołami na trawę mogłoby się skończyć poślizgiem
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2018-07-15, 21:40 5
Nieważne kto gdzie stoi na tym filmie, ważne, że kierowca to debil. W życiu bym nie wpadł na pomysł, żeby próbować tą ciężarówkę z prawej brać gdyż przy tak ostrym manewrze nie na się po prostu odbić w lewo i utrzymać się na awaryjnym. Nawet gdyby tam nie stał ten dostawczak to i tak kolo by się rozjebał o barierki

Dodam tylko, że filmik prima sort i obejrzeć raz się nie da )
Zgłoś
Avatar
r061071 2018-07-15, 21:56
miru co ty cpasz pojebie?
Zgłoś
Avatar
Adae 2018-07-15, 22:30 5
A ja wam napisze, ze jestescie gluchymi, tepymi pizdami. Oto co sie wydarzylo:

Ziom jechal swoim szrotem lewym pasem, z nadzieja, ze ciezarowka mu zjedzie. Jak sie zorientowal, ze nie zjedzie to jebnal w swoim szrocie po hamulcach, a ze w szrocie nie bylo ABSa, to kola sie zblokowaly i go pociagnelo w panice.

Skad wiem? Pisk opon i farba na szybie, co sugeruje przyjebanie w nia ryjem przy zderzeniu, co sugeruje brak poduszki powietrznej dla pasazera.

Kupujcie Passaty, a nie Fiaty.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2018-07-15, 23:14
@Dupaapud Kto kogo jak przezywa, ten się tak sam nazywa. Jak już Adae słusznie zauważył kierowca leciał na zablokowanych kołach, a że nigdy hamulce nie są idealnie równe (plus pochylenie jezdni) to zleciał na drugi pas. Straszny pech - musiał się rozkojarzyć bo miał chwilę na rozpoczęcie hamowania wcześniej (choć pewnie i tak skończyłoby się identycznie).
Zgłoś
Avatar
n................l 2018-07-15, 23:50 3
@sirapacz
Sprawny samochód nigdy nie ściąga w żadną stronę nawet przy bardzo mocnym hamowaniu... Inna rzecz - każda pizda potrafi cisnąć gaz do dechy rzęchem, nie każdy niestety potrafi hamować pulsacyjnie czy po prostu myśleć...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie