18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Kumoterstwo i nepotyzm+
lesiot • 2017-10-06, 14:52
"Dojna zmiana" jak widać ma się dobrze... by żyło się lepiej establishmentowi.

Jak widać publicznych pieniążków dla córki ministra obrony narodowej czy brata prokuratora generalnego zabraknąć nie może i posadka czy dotacja musi się znaleźć.

wprost.pl/kraj/10079509/Super-Express-Pol-miliona-zlotych-z-budzetu-pa...

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/559774,brat-zbigniewa-ziobry-...

Kiedy w końcu obiecany koniec mitycznego "układu"... a może to najwięksi tropiciele układu, są jego najważniejszym trybem.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-06, 21:32 3
lesiot,

Weź lewaku, co ty piszesz, jakie kumoterstwo? Tusk z sorosem ci płaco szekle komunisto, wrogu ojczyzny, zdradziecka mordo.
Zgłoś
Avatar
T................h 2017-10-07, 14:00 2
AleDlaczego, w szeklach płaci Mossad. Soros płaci w dolarach.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-10-09, 6:07 2
Soros płaci w FORINTach (pętlach na intidżerach) a to sie ociera o bitcoiny... wiec grubo
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-10-09, 12:42 1
Peło kradło więcej a poza tym co to za źródła żydoskie so. One za szekle szkalujo Polskię. Piniondze im ślo prosto od Rothschildów. A piniondze to majo ze złota ukradzionego panu jezusowi z jasnej góry w czasie wojny. A w ogóle teraz to wstajemy z kolan.
Boże błogosław naszego dobrodzieja jarosława co by długo żył.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-09, 21:43 2
Tilg_die_Schmach,

To mnie w chuja robi. Szekle ~2 pln a dolany za ~3,5. Soros złodzieju oddawaj za posty!
Zgłoś
Avatar
T................h 2017-10-09, 22:29 1
AleDlaczego,

Jak prawdziwy Polak - rucha swoich
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-09, 23:09 2
Tilg_die_Schmach,

Aż zapomniałem o tych chrześcijańskich dzieciach w piwnicy... Z czego ja macę teraz zrobię.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-10-10, 6:59 2
Widzę, że pisowcy zagryźli wargi do krwi i milczą.
Nawet żaden z psychofanów PIS "adwokat diabła" nie wejdzie i nie napisze nic na obronę
Nie dziwę się. Tego się nie da obronić. Tutaj nawet najcięższe argumenty "peło też kradło" nic nie pomogą.
Zgłoś