18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MDR 2024-07-30, 21:29 4
Akurat właściciela psa możecie sobie obejrzeć na filmiku bo jedzie w kolejnym wagoniku z dwoma innymi psami.
Sprawa zrobiła się głośna i gościu już ma poważne kłopoty.
Obsługa kolejki też będzie miała problem.
Zgłoś
Avatar
Ronin69 2024-07-30, 21:59 4
wklejam post z tatromaniaka na fb:

Relacja świadka:
"Sobota, 27.07, ostatnie kursy kolejki Szymoszkowej. Zjeżdżając w dół turyści zauważyli samotnego psa podróżującego w kolejce krzesełkowej w odwrotnym kierunku, który wyskoczył z wysokości około 4/5 piętra. Właściciel psa podróżował w następnej kolejce z dwoma psami na smyczy.
Wagonik nie był zabezpieczony w żaden sposób. Są dwie opcje zabezpieczenia - zamknięta kopuła lub pałąk zabezpieczający.
Regulamin ośrodka Szymoszkowa pkt 5. "Psy można wprowadzać na teren Ośrodka Narciarskiego Polana Szymoszkowa pod warunkiem stałego nadzoru, a także pod warunkiem stosowania krótkiej smyczy oraz kagańca. Zakazane jest wprowadzania zwierząt na obszar tras narciarskich w tym kolei krzesełkowej."
Oprócz bezmyślnego właściciela winna jest także równie bezmyślna obsługa kolejki, która dopuściła do takiej sytuacji.
Cała sprawa zgłoszona została policji."
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-07-30, 22:06
To mówili o tym w radio. Ponoć pies przeżył a właściciel jechał jeden wcześniej i miał dwa psy które nie zeskoczyły
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-30, 22:08 2
Podobno miał więcej psów, ale zostały mu tylko te, które nie zaskakiwały.
Zgłoś
Avatar
DonaldTusk_Wodz_Niemiec 2024-07-30, 22:45 2
Nagrywającemu to samo się należy
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-30, 22:45
smc napisał/a:

Podobno miał więcej psów, ale zostały mu tylko te, które nie zaskakiwały.



Hm;między"zEskakiwały" a "zAskakiwały" jest mocna,logicznie ,różnica,więc...🥴🥴🥴
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-30, 22:47
Dzięki, Popek nie wiedział i ma to co ma...
Zgłoś
Avatar
hesjanos 2024-07-30, 23:07 9
Kiedyś psy same jeździły koleją, teraz wszystkie pojebane, z depresją, trzeba pilnować jak dzieci z downem.
Zgłoś
Avatar
siewie 2024-07-30, 23:26 2
Ja się pytam co to kurwa jest za zwyczaj z psami jeździć wyciągiem kurwa ja pierdole do tej chwili byłem przekonany że to zabronione a jednak nie kurwa
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-07-30, 23:59
siewie napisał/a:

Ja się pytam co to kurwa jest za zwyczaj z psami jeździć wyciągiem kurwa ja pierdole do tej chwili byłem przekonany że to zabronione a jednak nie kurwa



A co? Miał piechotą na górę zapierdalać?
Zgłoś
Avatar
Adam1908 2024-07-31, 0:31 4
"O psie, który jeździł kolejką"
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-31, 0:45 1
GrubyKleks napisał/a:

fajnie że gówno widać


Kameraman mógł się w bok obejrzeć, ale sam dźwięk jest wystarczająco miodny: zwierz słodko ćwierka.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-31, 1:02 1
majeńka napisał/a:

Kameraman mógł się w bok obejrzeć, ale sam dźwięk jest wystarczająco miodny: zwierz słodko ćwierka.



Chyba nie spadł na cztery łapki sądząc po impakcie
Na dodatek w następnym wagoniku jadą kolejne
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-07-31, 1:35
mrpikkon napisał/a:

szkoda, kto kurwa puscil wyciag z samym psem



Na ostatnim krzesełku jadą dwa i też przymierzająsię do hop bęc, ale tego już nie widać bo film się kończy.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-07-31, 2:30 4
Wszystko wskazuje na to, że ewolucja nie przygotowała kundli do latania. Tylko na smalec się nadają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie