18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Exclip 2020-10-27, 8:35 2
Samozwańczy oddział zaczepno obronny Karyna
Zgłoś
Avatar
Najduch 2020-10-27, 8:51 1
Skad to takie inteligentne Julki? Pewnie trafie, warszawka ?
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2020-10-27, 8:55 2
Najduch napisał/a:

Skad to takie inteligentne Julki? Pewnie trafie, warszawka ?



Nie tylko w Wawie. Wszedzie tego kurestwa pełno.
Zgłoś
Avatar
uFo125 2020-10-27, 10:11 3
Poziom wiedzy w tym kraju na temat aborcji to kurwa dno. Widzę że większość myśli że bierzesz tabletkę i po sprawie. Problem który dotyczy wyrok TK dotyczy płodu w okolicach 11 tygodnia (wtedy dokonuje się badań prenatalnych) człek wygląda jak na zdjęciu a nie kurwa jak zlepek komórek.
Widzę propaganda lewicowa świetnie ogłupia

Zgłoś
Avatar
Pawko1 2020-10-27, 10:13
ooo kurwa!!!!
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-10-27, 10:41 4
uFo125 napisał/a:

Poziom wiedzy w tym kraju na temat aborcji to kurwa dno. Widzę że większość myśli że bierzesz tabletkę i po sprawie. Problem który dotyczy wyrok TK dotyczy płodu w okolicach 11 tygodnia (wtedy dokonuje się badań prenatalnych) człek wygląda jak na zdjęciu a nie kurwa jak zlepek komórek.
Widzę propaganda lewicowa świetnie ogłupia



To co robisz jest propagandą, wrzuciłeś nawet nie zdjęcie a wizualizację przedstawiającą zdrowy płód. Więc wyrok TK w żaden sposób nie odnosi się do takich przypadków a dotyczy czegoś takiego.



Bardziej drastycznych wad tu nie wrzucę bo nadają się na HARDa a nie na główną.
Jeżeli uważasz że powinno się zmuszać kobiety do rodzenia czegoś takiego to jesteś zwykłym psychopatą i srogim pojebem.
Zalecam mniej prawicowo katolickiego pierdolollo a więcej książek.
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-10-27, 10:43 3
Dlatego większość lasek w dzisiejszych czasach to tylko ruchadła, bo do niczego innego się nie nadają. Taka to nawet kanapki nie umie zrobić.
Zgłoś
Avatar
xxbartxx32 2020-10-27, 11:08 2
huncfot130 napisał/a:

Ja pierdole....
Jestem po stronie Księdza....
Świat się kończy....



Widocznie musisz być jego posłusznym ministrantem
Zgłoś
Avatar
Yanush 2020-10-27, 11:40 1
Zwykle blachy, co jakby tosta na mordę wyłapały to by się skończyło.

No zobaczymy, czy Admin znów usunie mój post bo utożsamia się z tym scierwem. Chcesz to mnie zbanuj bo pokazujesz jakie truchło z Ciebie.
Zgłoś
Avatar
mckarmi 2020-10-27, 12:28 2
KebabRemover napisał/a:

ksiądz wyjaśnił durne kurwy prostymi gestami,
"a jak ktoś mnie zgwałci" to nie dopuszczaj kurwo żeby cie ktoś zgwałcił, nie szlajaj się jak dziwka sama po nocy i po problemie



Zgłoś
Avatar
ludekp 2020-10-27, 14:07 2
huncfot130 napisał/a:

Ja pierdole....
Jestem po stronie Księdza....
Świat się kończy....



ministranci tak już mają. Zobaczysz jak będzie, gdy zmienisz rękę na partnerkę i okaże się, że spodziewacie się chorego dziecka i będziecie musieli na głowie stawać, całe życie
Zgłoś
Avatar
fidel007 2020-10-27, 15:03 2
1. Najpierw odbieramy im wiarę
2. Kolejno podważamy ich heteroseksualizm, promując modę bycie homo
3. Uczymy hedonistycznego podejścia do życia
4. Aby następnie wysłać takiego niewolnika bez wartości do pracy w korpo.

Później się dziwić, że taka Julka jest przestraszona wizją macierzyństwa, czegoś co towarzyszyło naszemu gatunkowi od dziesiątek, jeśli nie setek tysięcy lat.
Zgłoś
Avatar
uFo125 2020-10-27, 15:13 2
Niezwyciężony napisał/a:

To co robisz jest propagandą, wrzuciłeś nawet nie zdjęcie a wizualizację przedstawiającą zdrowy płód. Więc wyrok TK w żaden sposób nie odnosi się do takich przypadków a dotyczy czegoś takiego.

Bardziej drastycznych wad tu nie wrzucę bo nadają się na HARDa a nie na główną.
Jeżeli uważasz że powinno się zmuszać kobiety do rodzenia czegoś takiego to jesteś zwykłym psychopatą i srogim pojebem.
Zalecam mniej prawicowo katolickiego pierdolollo a więcej książek.



Ziomek czytaj ze zrozumieniem.
Lewaki myślna że płód wygląda tak jak na zdjęciu na podstawie tego definiują czy ma np gratisowy chromosom



To co ty pokazałeś w pełni się zgadzam z usuwaniem
Zgłoś
Avatar
~KIERR3 2020-10-27, 15:49 3
Typowe julki są typowe
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-10-27, 16:44 3
uFo125 napisał/a:

Ziomek czytaj ze zrozumieniem.



Czytam ze zrozumieniem, ale ty chyba nie bardzo rozumiesz co sam piszesz.

uFo125 napisał/a:

Problem który dotyczy wyrok TK dotyczy płodu w okolicach 11 tygodnia (wtedy dokonuje się badań prenatalnych)



Sam piszesz o wyroku TK a ten wyrok dotyczył wad prenatalnych, więc wszystkich a tylko ok 20-25% aborcji miało związek z zespołem downa którego się tak uczepiłeś.
Reszta dotyczy wad jakie pokazałem powyżej. A wyrok wyjebał wszystko w kosmos. Rozumiesz w końcu w czym problem ?
Tu nie chodzi o downa. Po prostu nie przemyśleli tematu i wyjebali dziecko z kąpielą.

uFo125 napisał/a:

Lewaki myślna że płód wygląda tak jak na zdjęciu na podstawie tego definiują czy ma np gratisowy chromosom



A prawaki myślą że świat ma 6000 lat a jezus patrzy jak walą gruchę. Tez niezłe z was debile

Wyzywając ludzi od lewaków pamiętaj że jesteś na tym samum poziomie zidiocenia jak oni, tyle że po drugiej stronie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie