18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
DR_DRE 2014-07-22, 21:13
Ja pierdole ale tępaki z Was... to jest kurwa fake, pewnie podnieśli przód albo na lewarek bo bieda... nawet po świetle widać.

Czy naprawdę ktokolwiek wierzy, że przejechałby chociaż 200m bez jakiegokolwiek ruchu kierownicą?
Pewnie po prostu nikt z Was prawo jazdy nie ma barany.
Zgłoś
Avatar
zuraw2011 2014-07-22, 21:55
A hamulce pewnie seryjne,czekam na harda
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-07-22, 22:02
ok teraz pokazcie jak to objeżdża dobre seryjne (wolniejsze) auto na torze...
(wiem ze taki samochod jest robiony tylko po to by zapierdalac po prostej, ale szczerze? nie wiem czy jest sie czym podniecac skoro przy wejsciu w zakret takie auto zachowuje sie gorzej od wozu drabiniastego.)
Zgłoś
Avatar
MartinZR 2014-07-22, 22:14 2
DR_DRE napisał/a:

Ja pierdole ale tępaki z Was... to jest kurwa fake, pewnie podnieśli przód albo na lewarek bo bieda... nawet po świetle widać.

Czy naprawdę ktokolwiek wierzy, że przejechałby chociaż 200m bez jakiegokolwiek ruchu kierownicą?
Pewnie po prostu nikt z Was prawo jazdy nie ma barany.



Sam jesteś fake tępaku i głąbie.
Ten sam Lanos
youtube.com/watch?v=Tb_2z4-SVi0
youtube.com/watch?v=gdTO0zLMQrs
youtube.com/watch?v=JMU_ixTBij8
Mało ? I obsysasz synek....

Piszecie o braku hamulcy i o tym że auto się nie prowadzi hahaha
Skąd wy to ludzie wiecie jak samochodu na oczy nie widzieliście.
Proponuje maść na ból dupy bo ośmieszacie się najzwyczajniej
Zgłoś
Avatar
Loki91 2014-07-22, 22:23
Masz browar za umiejętność wypowiadania się poprawnie po polsku i z sensem. Być może masz rację, jak się przejadę takim lanosem kółko po torze, albo nawet zostanę przewieziony i potwierdzi się Twoja opinia, to stawiam skrzynkę zimnego browaru właścicielowi a później Tobie

Tak czy inaczej ja bym nie mógł takim jeździć

Btw, wiesz może czy próbował się z osławionym ritmo? Niby 4x4 ale może kiedyś się próbowali na ćwiartkę...
Zgłoś
Avatar
masaq 2014-07-22, 22:29 1
MartinZR napisał/a:



Piszecie o braku hamulcy i o tym że auto się nie prowadzi hahaha
Skąd wy to ludzie wiecie jak samochodu na oczy nie widzieliście.
Proponuje maść na ból dupy bo ośmieszacie się najzwyczajniej



Chcesz mi powiedzieć, że ośka która ma +300 km się dobrze prowadzi na torze ? ahahahha bo jebne

wiem jak jeździ octavia III VRS z dieslem - ma jakieś 190 km i już tam zawieszenie ciężko ogarnia na zakrętach

wiem też jak jeździ saab 9-5 2.0t z tak zwanym stage 1+ czyli jakieś 250 km i 390 NM - na zakrętach była masakra ... nawet przy starcie spod świateł przy 2/3 biegu potrafił zerwać przyczepność, a to już jakieś 80/100 km/h

może to ci uświadomi co by się działo w zakrętach przy 350 km
Zgłoś
Avatar
rafallos5 2014-07-22, 22:41
Chyba nie będę oryginalny, jak napiszę, że to wciąż lanos?
Zgłoś
Avatar
Zyb78 2014-07-22, 23:17
po co takie paskudne auto ulepszać... rozumiem tico czy matiz ale to?
Zgłoś
Avatar
MartinZR 2014-07-23, 1:40 4
masaq napisał/a:



Chcesz mi powiedzieć, że ośka która ma +300 km się dobrze prowadzi na torze ? ahahahha bo jebne

wiem jak jeździ octavia III VRS z dieslem - ma jakieś 190 km i już tam zawieszenie ciężko ogarnia na zakrętach

wiem też jak jeździ saab 9-5 2.0t z tak zwanym stage 1+ czyli jakieś 250 km i 390 NM - na zakrętach była masakra ... nawet przy starcie spod świateł przy 2/3 biegu potrafił zerwać przyczepność, a to już jakieś 80/100 km/h

może to ci uświadomi co by się działo w zakrętach przy 350 km



Octavia RS nie jeździ Saab też nie i to nawet 400 konny.........
Szkoda mi czasu naprawdę. Co ma moc do prowadzenia w zeszperowanym samochodzie na torowych oponach. Gdybyś synku miał trochę pojęcia byś się nie wypowiadał a tak piszesz bzdety. Na torze właśnie potrzeba dużej mocy a to jak sobie auto radzi zależy od kierowcy i wielu innych czynników. BTW dlaczego piszesz o torze skoro auto jest zbudowane pod 1/4 mili co nie oznacza że nie potrafi dołożyć na torze lecz to wymaga zmiany specyfikacji samochodu. Ustawienia zawieszenia opon i charakterystki silnika. Zupełnie inna bajka. I nie porównuj Tutaj Octavi w Dieslu do samochodu Dragowego. Kończe szkoda mojego czasu. Zgadza się to tylko Lanos co nie zmienia faktu że ten samochód robi prawdziwy przeciąciąg i mało kto jest mu w stanie dorównać. Najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy nie mają własnych samochodów a jak już mają to takie które nie mają nawet podlotu do tego Lanosa więc o czym rozmowa.
Zgłoś
Avatar
RybsiK 2014-07-23, 14:22 1
Loq14 napisał/a:

Ale na paliwo to już hajsu zabrakło.



Tobie zabrakło hajsu ale na auto. Pochwal się swoim rumakiem.
Daje stówę, że jeździsz furmanką.
Zgłoś
Avatar
rez47 2014-07-23, 14:49
Bo to w gazie jest,wiec bak pusty:D
Zgłoś
Avatar
Pan_mniam_mniam 2014-07-23, 15:18
Lanos jest zajebisty
Zgłoś
Avatar
Loki91 2014-07-23, 15:27
MartinZR napisał/a:


Kończe szkoda mojego czasu. Zgadza się to tylko Lanos co nie zmienia faktu że ten samochód robi prawdziwy przeciąciąg i mało kto jest mu w stanie dorównać. Najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy nie mają własnych samochodów a jak już mają to takie które nie mają nawet podlotu do tego Lanosa więc o czym rozmowa.



Martin, jak sądzę z Twojej wiedzy jest to auto Twoje albo kumpla. Nie jestem pewien czy wiedziałeś co Cię czeka jak wstawisz tu filmik, ale ja Ci wybaczam, bo jesteś tu od wczoraj

Na przyszłość- po lajki i jaranie się takimi projektami wstawiaj materiał na youtuba albo fb, ale tutaj nie licz na to, że ogół to doceni
Zgłoś
Avatar
NightMarePOL 2014-07-23, 15:35 1
Loq14 napisał/a:

Ale na paliwo to już hajsu zabrakło.



Bo masa jest wrogiem przyśpieszenia
Zgłoś
Avatar
SnieżnyPyton 2014-07-23, 15:43
Przepraszam was, wszyscy wielcy znawcy motoryzacji, zauważcie że to fejk bo licznik odległości się nie kręci a jak się jedzie te 200 na godzinę to powinno się chociaż te 500m zrobić czyż nie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie