18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
grisha.kosak 2012-04-10, 0:29 2
odnośnie wiary, krzyża i kościoła...

Ostatnio spotkała mnie taka sytuacja:
Siedzę sobie w kościele, patrzę, siedzi jakiś młodziak i ordynarnie pali papierosa!!!
Szok...byłem tak zdruzgotany, że z wrażenia wypadła mi ręki flaszka...
Zgłoś
Avatar
Jeleń_Daniel 2012-04-10, 0:30 2
Nie wiem jak wy ale ja zglodnialem i ide zrobic sobie kanapki. Zrobic komus??
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-04-10, 0:35
Jeleń_Daniel napisał/a:

Nie wiem jak wy ale ja zglodnialem i ide zrobic sobie kanapki. Zrobic komus??


nie, ale możesz mi zrobić kawe z mlekiem
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2012-04-10, 0:49 3
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

ej kozaki stawiam bilet do iranu każdemu, kto poleci tam i założy na ulicy koszulkę z podobnym obrazkiem, tylko zamiast krzyża będzie półksiężyc...i co dzielne kurwy? kto chętny? katolicy trzymają jednak poziom, bo ja na ich miejscu przypierdoliłbym śmieciowi, który obraża to w co wierzę.



chuj mnie boli co jest w Iranie, żyjemy w Polsce
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-10, 0:57 9
grisha.kosak napisał/a:

Ostatnio spotkała mnie taka sytuacja:
Siedzę sobie w kościele, patrzę, siedzi jakiś młodziak i ordynarnie pali papierosa!!!
Szok...byłem tak zdruzgotany, że z wrażenia wypadła mi ręki flaszka...



to ja dorzucę też coś w ten deseń:



Baphomet napisał/a:

ch*j mnie boli co jest w Iranie, żyjemy w Polsce



więc dziękuj bogu katolików, których jest tu 90%, że są bardziej tolerancyjni wobec ateistozjebów niż muzułmanie
Zgłoś
Avatar
w10t 2012-04-10, 1:03 1
Pytanie do katolików: czego Wy szukacie na tym portalu? Pytam poważnie
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-10, 1:09 6
w10t napisał/a:

Pytanie do katolików: czego Wy szukacie na tym portalu? Pytam poważnie



w interesie właściciela tej strony jest aby była ona jak najpopularniejsza. biorąc pod uwagę fakt, że 90% ludności polskojęzycznej to katolicy to prędzej ty stąd wylecisz. poważnie.
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2012-04-10, 1:09 4
Co kraj to obyczaj, są i tolerancyjni muzułmanie, ale co rusz trafi sie jakiś ekstremalny pojeb, czy u nas czy u nich, który nie broni wiary ani Boga, tylko swojej racji. Bo jakby to bylo "gdyby moje nie było na wierzchu?" i takich ludzi w Polsce nie brak. I spuść troche z tym 90% bo tyle jest statystycznie ludzi ochrzczonych, wierzących juz trochę mniej, a praktykujących - to już całe gówno. Ładnie, że bronisz swojej wiary, szkoda, że tak prostacko.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-10, 1:18 2
bronię chrześcijaństwa, ale nie jest to moja wiara. jeśli jest tak jak mówisz to możesz śmiało pojechać do teheranu obrażać islam, przecież przyczepi się do ciebie ewentualnie jakiś pojeb, a nie całe miasto
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2012-04-10, 1:28
A czy ja kogo(co)kolwiek chce obrażać? Co żeś sie chłopie tak uczepił tego Iranu? To jedź to Chin bronić demokracji... wkurwiaja mnie te teksty w stylu: "jedź tam i powiedz co ty" na podlasiu są bliżej meczety, tylko po chuj mam tam jechać?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-04-10, 1:36 6
Kurwa spodziewałem się większych walk w komentarzach. No ale chuj święta, mnie też nie było.
A ja dziś będę głosem rozsądku, tak dla odmiany. Przytoczę coś co kiedyś ktoś tu już napisał:
"Religia to kwestia intymna i prywatna jak kutas.
Jedni ją mają inni nie, ale zjebane jest łażenie i machanie kutasem po ulicy, a już najgorsze jest gdy ktoś na siłę wkłada go dzieciom do głowy"
Po chuj się kłócić, pierdolić że polska w 90% to kraj katolicki. Teoretycznie nawet taki ja jestem wpisany jako katolik, bo jak byłem mały to jakiś zjeb w sukience polał mnie wodą i wpisał do swojej magicznej książki, byłem zbyt mały by się bronić.
Po chuj pierdolić o tym co by się działo gdyby ktoś coś takiego zrobił w kraju arabskim. A co gdyby takie coś odjebał za czasów inkwizycji? Araby dziś by go albo zabili albo postraszyli, a inkwizycja torturowała by go, wymusiła na nim przyznanie że jest tylko jeden prawdziwy bóg a dopiero potem zamęczyła na śmierć. Więc też argument chujowy. Fanatyzm i głupota to nie cecha religii, tylko debili którzy ślepo podążają za czymś czego nie rozumieją, a co potrafią wykorzystać ich przywódcy którzy na tym zyskują.
Może po prostu bądźmy dobrymi, rozważnymi ludźmi i nie wpierdalajmy się w cudze życie. Nie wmawiajmy im jak mają żyć, sami nie będąc szczęśliwi, tylko powtarzając coś przeczytane w magicznej księdze.
Amen kurwa.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-10, 1:36 4
Baphometto na chuj się czepiasz chrześcijan razem z kolegami. zrobił ci któryś z nich coś złego z powodów religijnych? wiem, że jest moda na jechanie po katolikach, ale jaki ma sens ciśnięcie ludziom, którzy nie bronią się, a nawet jak to robią to jest to tylko skrzeczenie jakiegoś starego mohera. sam system wartości mają zajebisty (no może poza czepianiem się seksu przedmałzeńskiego ), a sam kościół czy ci się to podoba czy nie nie raz ratował dupę naszemu narodowi. i nie boli mnie, że 100 mln rocznie idzie na kościół, bo to tylko 4 km autostrady na przekrętach w wykonaniu obecnego rządu, wolę kilku typów w sutannach niż najazd ciapatych i ich wpływów"kulturowych"

kudlaty1125 napisał/a:

Po ch*j pie**olić o tym co by się działo gdyby ktoś coś takiego zrobił w kraju arabskim. A co gdyby takie coś odj***ł za czasów inkwizycji?



nie obchodzi cię co się dzieje dzisiaj w iranie, a obchodzi cię co się działo 500 lat temu

kudlaty1125 napisał/a:

Może po prostu bądźmy dobrymi, rozważnymi ludźmi i nie wpie**alajmy się w cudze życie. Nie wmawiajmy im jak mają żyć, sami nie będąc szczęśliwi, tylko powtarzając coś przeczytane w magicznej księdze.



i nie wpierdalajmy się do ludzi z hasłami w co mają nie wierzyć, nawet jeśli według niektórych są to tylko zapiski w magicznej księdze
Zgłoś
Avatar
J................z 2012-04-10, 1:39 1
@Baphomet

Jeśli tak bardzo ci zależy - to możesz iść do parafii swego "chrztu" i tam wystosować podanie, że się zrzekasz i nie chcesz być nadal członkiem tej a tej wspólnoty, to samo czynisz w parafii, do której przynależysz oficjalnie, chyba, że to jedna i ta sama. To nie takie trudne i nie polega to na bieganiu z papierami od księży do księży. Ile jeszcze będzie dyskusji i płaczów o tym, że nie chcesz być katolikiem, ale musisz, bo tak Ci rodzice kazali
I nie bierz tego do siebie, po prostu nie rozumiem kolejnej osoby, która jest "katolikiem z przymusu".
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-04-10, 1:40 5
kudlaty1125 napisał/a:

Kurwa spodziewałem się większych walk w komentarzach. No ale chuj święta, mnie też nie było.


bo katolicy pojechali pod pałac prezydencki zająć dobre miejsca na forum zostały tylko niedobitki, których nie stać na bilet do warszawy
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-10, 1:43 3
Pener666 napisał/a:

bo katolicy pojechali pod pałac prezydencki zająć dobre miejsca na forum zostały tylko niedobitki, których nie stać na bilet do warszawy

no i penier999, który lubi wieczorami zwalić sobie do zdjęć kutasów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie