18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pener 2012-04-10, 1:49 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

no i penier999, który lubi wieczorami zwalić sobie do zdjęć kutasów


no i znowu zaczynasz spamować
zaczepiasz porządnych użytkowników swoimi zaczepkami wyniesionymi z rodzinnej obory
potem będzie płacz, że warna dostał
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-04-10, 1:52
@Ja-ah-qu-ub-el
Może to ty lepiej powinieneś udać się do wc i załatwić to sam ze sobą. Ochłoń chłopie, coś taki nerwowy strasznie. W dziale hard widziałem fajną kolekcę pań z kutasami, może któraś ci się dpodoba
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-10, 1:54 3
Pener666 napisał/a:


no i znowu zaczynasz spamować



nie ja pierwszy:

Pener666 napisał/a:


bo katolicy pojechali pod pałac prezydencki zająć dobre miejsca na forum zostały tylko niedobitki, których nie stać na bilet do warszawy



Pener666 napisał/a:

zaczepiasz porządnych użytkowników swoimi zaczepkami wyniesionymi z rodzinnej obory



tym tekstem to ty zasłużyłeś na warna, z resztą nie raz jedziesz po mnie nawet pod tematami w których nie zająłem głosu

Pener666 napisał/a:

potem będzie płacz, że warna dostał



nie będzie, wiem, że musisz sobie jakoś radzić gdy brak ci argumentów

kudlaty1125 napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el
Może to ty lepiej powinieneś udać się do wc i załatwić to sam ze sobą. Ochłoń chłopie, coś taki nerwowy strasznie. W dziale hard widziałem fajną kolekcę pań z ku*asami, może któraś ci się dpodoba



pewnie każdy kto ma odmienne zdanie jest po prostu kłótliwy i nerwowy, ach ta prymitywna retoryka rodem z tvn-u
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-04-10, 1:59 4
no nic do niego nie dociera, ale nie ma się co dziwić, wyborcy pisu zwłaszcza ci z nizin społecznych tak mają
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-10, 2:01 1
Cytat:

no nic do niego nie dociera, ale nie ma się co dziwić, wyborcy pisu zwłaszcza ci z nizin społecznych tak mają



a kto ci powiedział, że głosuję na pis? i że jestem z nizin społecznych? jakieś głosy w twojej główce?
Zgłoś
Avatar
newpolishscientist 2012-04-10, 2:03
Dlaczego użytkownik który napisał "jebać religię" otrzymał ostrzeżenie a jak ktoś napisze jebać arabów to jest ok?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-04-10, 2:08
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



pewnie każdy kto ma odmienne zdanie jest po prostu kłótliwy i nerwowy, ach ta prymitywna retoryka rodem z tvn-u



Odmienne zdanie powiadasz. Chłopie jest 2 w nocy a ty na siłe starasz się z kimś tu pogadać. Może idź lepiej na jakiś czat, albo na spacer. Zachowujesz się jak pobudzony 15 latek który zobaczył kawałek cycka w tv(n) i teraz nie może zasnąć. Przecież widać po tobie że nie chcesz z sensem rozmawiać, tylko pierdolić głupoty. Nawet mojego pierwszego posta nie zrozumiałeś a pierdolisz o odmiennym zdaniu. Jeśli twoje zdanie to pierdolenie bez sensu to ok, mamy różne zdanie.
Poza tym nie oglądam telewizji bo nawet nie mam telewizora:) Z tego co pamiętam nawet całkiem całkiem mieli tam prezenterki
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-10, 2:24 1
kudlaty1125 napisał/a:

Chłopie jest 2 w nocy a ty na siłe starasz się z kimś tu pogadać. Może idź lepiej na jakiś czat, albo na spacer. Zachowujesz się jak pobudzony 15 latek który zobaczył kawałek cycka w tv(n) i teraz nie może zasnąć.



et vice versa

kudlaty1125 napisał/a:

Nawet mojego pierwszego posta nie zrozumiałeś a pie**olisz o odmiennym zdaniu. Jeśli twoje zdanie to pie**olenie bez sensu to ok, mamy różne zdanie.



już raz wytknąłem ewidentny brak logiki w twojej wypowiedzi, możesz się nie zgadzać z moimi poglądami, ale spróbuj chociaż wykazać ich błędność, lub uszanować moje zdanie i nie obrażać mnie i innych. arbitralne stwierdzenie że "pierdolę bez sensu" donikąd nie prowadzi.

kudlaty1125 napisał/a:

Poza tym nie oglądam telewizji bo nawet nie mam telewizora:) Z tego co pamiętam nawet całkiem całkiem mieli tam prezenterki



muszą jakoś przyciągnąć plebs do swoich programów informacyjnych by móc kłaść papkę do głów
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-04-10, 2:29
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


już raz wytknąłem ewidentny brak logiki w twojej wypowiedzi,


Gdzież to, jakoś sobie nie przypominam. To ten fragment który wyrwałeś na początku, gdzie pisałem żeby ludzie nie wmawiali innym czegoś czego sami nie rozumieją. Chciałem tam podkreślić mój sprzeciw wobec fanatyzmu i zmuszania ludzi do uwierzenia w coś. Myślałem że łatwo to będzie zrozumieć, no ale cóż. Nie wiem komu tu brak logiki. Jeśli czegoś nie zrozumiałeś przeczytaj to jeszcze ze 3 razy, jak nie pomoże to zapytaj się kogoś dorosłego co to znaczy.
Co do telewizji jak już pisałem nie oglądam.
ps. używanie mądrych słów nie czyni twojej wypowiedzi mądrzejszą.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-04-10, 2:36
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
McMenel 2012-04-10, 6:29 1
Każda religia to zło w czystej postaci i wszystkie powinny być zdelegalizowane. A wierzących powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych. Skoro zamykamy ludzi rozmawiających z krasnoludkami to i równie dobrze powinniśmy zamykać ludzi rozmawiających z różnej maści bóstwami. I Chuj mnie obchodzi jakie to wyznanie czy polski prawdziwy katolik czy irański świr czczący Allacha.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-04-10, 7:35 4
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



więc dziękuj bogu katolików, których jest tu 90%, że są bardziej tolerancyjni wobec ateistozjebów niż muzułmanie



Ty naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Jeśli dla Ciebie zdroworozsądkowy sceptycyzm wobec mających kilka tysięcy lat baśni jest przymiotem "zjebów" to zastanawiam się kim do chuja Ty sam jesteś i co Ci naopowiadano w kościółku za małolata. Idę o zakład, że byłeś ofiarą indoktrynacji zdewociałej rodzinki i teraz nie potrafisz myśleć inaczej niż oni.

Wierzysz w cuda, dzieworództwo,wniebowstąpienie, żyjącego w niebiesiech od dwóch tysiącleci Jezusika, transsubstancję, zamianę wody w wino, aniołki i diabełki, kreacjonizm i inne tego typu rzeczy, a masz czelność nazywać ateistów zjebami ?!

Co za kurwa kretyn


Ps
Bez urazy.
Zgłoś
Avatar
jcoob 2012-04-10, 10:36 2
@ Ja-ah-qu-ub-el
jesteś chory, bardzo chory
życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-04-10, 11:51
Wierzę w Boga i jakoś mnie nie rusza "atak" na krzyż. To ludzie wynieśli krzyż na ołtarze.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-04-10, 14:59
kudlaty1125, Ja-ah-qu-ub-el, kolejna wasza przepychanka słowna będzie nagrodzona odpowiednio. albo ostudźcie swój zapał, albo przenieście dalszą wymianę zdań na PW.
pozdrawiam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie