18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
nelbox 2018-10-21, 23:45 65
Chciałbym być tak opanowanym, jak ten gość. Zamiast tego dostałbym 2 lata w zawieszeniu za pobicie.
Zgłoś
Avatar
r061071 2018-10-21, 23:56 3
up kolejny damski boxer a nie prościej po prostu się ulotnic
Zgłoś
Avatar
o................e 2018-10-22, 0:27
Tak samo jak u mnie po wypłacie z moją.
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2018-10-22, 1:11 29
A moja kobieta to Hiszpanka i dziękuję jej właśnie za takie zachowanie, bo... wierzcie mi 30min ekspresji i jedziemy dalej jak jesteśmy na wyjeździe, śpimy razem jak jesteśmy w domu, jemy kolację. Polecam to Polkom od dawna, bo tygodniowe fochy tylko psują związki. Lepiej wyładować się szybko i mieć spokój. Ile razy ja za Sadola miałem awanturę... ŁOOOOJEZU
Zgłoś
Avatar
s................s 2018-10-22, 1:26 3
jak dlamnie to frajerstwo baba powinna zostac ukarana za takie zachowanie wpierodlem, jak by inne kobviety widziały jak takie coś się kończy to by nawet nie próbowały , a tak traktowane baby sa jak święte krowy
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-10-22, 1:48 2
@pekka satan i tak i nie bo widzisz co w komentarzach piszą i domyślasz się już pewnie jaki był by finał takiej 'ekspresji' w naszym polskim ciemnogrodzie...
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2018-10-22, 5:04
Heydash napisał/a:

@pekka satan i tak i nie bo widzisz co w komentarzach piszą i domyślasz się już pewnie jaki był by finał takiej 'ekspresji' w naszym polskim ciemnogrodzie...



Jestem inżynierem i mam naturę konkretów A one takie są... może wylanie drinka/wody w twarz to już za dużo, ale rzucanie kubkiem jednak jest i dziś znowu dostanę chwilowy wpierdol za siedzenie przed kompem do tej pory ale to będzie brak śniadania (ja mam dzień wolny). Puenta: Kochajcie takie dziewczyny, bo nie marnują czasu
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2018-10-22, 5:16 13
@up
Dodaj, że studiujesz prawo to każda świnia z sadola jest Twoja. Być może włoszkami nie są, ale włochate za pewne tak
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2018-10-22, 5:51
@up

Studiowałem lata temu Mam swoją kobietę i mi z tym dobrze, a że lubię spędzać czas na Sadolu to inna sprawa
Polecam po prostu zachowania dziewczyn z południa.

(i czytaj wszystkie komentarze a nie ostatni)
Zgłoś
Avatar
~_Killa_ 2018-10-22, 8:36 1
Widac ze ja zdradzil i w sumie ma to gleboko gdzies
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-10-22, 8:41 1
nelbox napisał/a:

Chciałbym być tak opanowanym, jak ten gość. Zamiast tego dostałbym 2 lata w zawieszeniu za pobicie.



czy Ty w życiu miałeś dziewczynę? Ale nie tak na 3 miesiące tylko kilka lat? Przecież to norma, że im odpieprza jak się obejrzysz za inną dupą, grunt, że potem godzą się z nami na kolanach
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2018-10-22, 11:40 9
Po pierwsze to ustawka, az bije w oczy, po drugie jak by mi sie tak laska zachowała to bym stwierdził ze jest chora psychicznie i bym się ulotnił jak to ktos wyzej juz wspomniał. A to ze za kilka dni trzaskała by laske juz poza związkiem to inna sprawa. Nie wiem czy wy tez tak macie ale byłe niedlugo po zerwaniu strasznie chcą sie ruchać.
Zgłoś
Avatar
Nufrevi 2018-10-22, 11:57
Jak kobieta ma okres zawsze tak sie zachowuje, daj jej coś do żarcia i od razu spokój, ale po paru minutach dalej to samo
Zgłoś
Avatar
Joystick466 2018-10-22, 11:59 9
Byłem kiedyś w związku z taką pierdolniętą. Najpierw drze ryja huj wie o co, później chce ratować związek oporowym dawaniem dupy i lodem. Na początku fajnie, bo rypanie i obciąganko praktycznie codziennie, ale dłużej jak miesiąc nie wytrzymałem. Później przez prawie dwa lata tak ją trzymałem na dystans, że niby wrócę i dalej dawała.
Zgłoś