18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Legalizacja
Gebofon • 2014-02-18, 12:08
Zastanów się 2 razy!


2014-02-18, 13:21
Dam piwo, niech sie wk***iają na głównej ćpuny co sobie wstrzykują te wyciągi z marihuanów.

_R...........s_
2014-02-18, 13:31
hciaaaałem dać piwoooo ale se wszczyklem se marihuane wszczyklem i se nie moge trafic bo wszczyklem marihuene se ha ha ha ha he he he he he hi hi hi parostatkiem w piekny rejs hi ho ho ho ho ch*j ch*j ch*j ch*j czekajcie okno skocze sklepu se musze kupic gastroooo se skocze

2014-02-18, 13:35
Wyborny ból dupy, o to mi chodziło :szydera:

Da...........id
2014-02-18, 13:47
Drogi autorze tego obrazka... Jak człowiek jest idiotą to i gwoździem się zabije.
Dziękuję.

2014-02-18, 14:30
Tia, wszczykuja marihuanem... Wszystko jest dla ludzi, jak ktoś ma rozum to kontroluje się, jak jest na poziomie pantofelka to dla populacji lepiej jak się wyeliminuje.
Ktoś pisał, że gdyby było legalne to nie byłoby kontroli ile palą- a teraz jest? Pan sprzedający taki towar prowadzi kartotekę i przesyła do ministerstwa zdrowia czy gdzieś?
Wolałabym legalnie spalić się jak dzika świnia niż spic a potem zdychac na kaca. Do tego jakby było legalne przestało by być takie modne wśród gimbazy, nie byłoby czaru zakazanego owocu.
A Magik miał schizofrenię, co ma do tego trawka?

2014-02-18, 14:32
Pomijając już sam fakt, że ten obrazek zrobił jakiś niedoj***ny troll internetowy, to sam Krawczyk mówił, że próbował wszystkich narkotyków z wyjątkiem heroiny.

2014-02-18, 14:52
Jak tam j***ne cpuny glosujace na palikota podczas ostatnich wyborow, zalegalizowali juz wam to scierwo czy biedron z grodzka wyj***li was w dupala? Cpuny to tepe h*je co pokazaly własnie te wybory.

STŻ!

2014-02-18, 15:02
snajperwoknie napisał/a:

Koleś na drugim zdjęciu sobie benzyne wstrzykiwał ? dobrze że nie pił prosto z dystrybutora.


coś za dużo lat sobie dodałeś skoro nawet nie wiesz kto to jest -.-

2014-02-18, 15:06
Nikt nigdy się nie dowie co się wbiło w łeb Magikowi że skoczył. Co powiesz o innych małolatach które nie radzą sobie z codziennością i odbierają sobie życie. I nie mają styczności z narkotykami,wystarczy otoczenie i brak jego zrozumienia doprowadza do destrukcji. Gwałtowne przejście w dorosłość też może być szokiem. A co innego jak ktoś zaczyna szarpać żyły igłą to przeradza się w tragedię, przez pewną część życia patrzyłem jak w ten sposób syn mojej sąsiadki z kolegami przeżywa gehennę. Walenie kompotu wjazdy policji , przymusowe detoksy a za tym ciąg innych wydarzeń. A co do Krawczyka to nie wierzę w jego nieskalane życie. W tym interesie nie da się normalnie żyć .... hektolitry alkoholu to norma !!!

2014-02-18, 15:24
magik był niepołnosprawny umysłowo jak jan paweł drugi

2014-02-18, 15:32
Przecież to trolling =.="
Co do magika, przecież on miał schizofrenie. Taki to i bez blanta mógłby skoczyć. I marihuana jest antydepresantem, więc nie widzę tutaj większego związku.

2014-02-18, 15:34
Przez alkohol ginie o wiele więcej ludzi niż od trawy, ale jakoś nikt nie pali się do prohibicji. Przerabiali to już w USA i wtedy najwięcej zyskały na tym gangi. Alkoholicy byli i będą, tak samo jak ćpuny. Jak ktoś k***a nie umie pić to niech nie pije i to samo tyczy się dragów. A jak ktoś jest leszczem i nie potrafi sobie z tym poradzić to jego wybór, niech robi ze swoim życiem co chce. Jestem za legalizacją, ale nie za j***nym Palikotem i jego pedalską świtą. Wolę, żeby opodatkowali dragi niż mają podnieść acyzę na paliwo. Co k***a, paliwo też zdelegalizować bo w wypadkach giną ludzie?

2014-02-18, 15:41
A właśnie wczoraj zastanawiałem się z kumplem czy Krzysiu jeszcze żyje :D Poza tym nie ma to jak wziąć pierwszego lepszego z brzegu człowieka i dawać takie przykłady :D

2014-02-18, 15:43

2014-02-18, 15:48
@up up up. eksperci, których zrodlem jest TVN. walcie się na cyce. w holandi jest legalna a jaraja tylko Ci co jarali. nawet heroinistow traktują tam inaczej... żeby nie cpac na ulicy helu, to wpuszczają ich nawet do kościoła, żeby nikt nie widział ich upodlenia. zalegalizowanie dragow zniszczyloby popyt na nie, bo to co legalne nie kusi. dlatego politycy z tym walcza... nie dla waszego dobra idioci, tylko dla pieniędzy które wyplacaja im kartele i gangsterzy albo inne scierwa. czy wy naprawdę myślicie, ze rzady państw się o wasze zdrowie troszczą? przecież tu chodzi o ich zarobek, a nie o wasze zdrowie.