18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Legalizacja
Gebofon • 2014-02-18, 12:08
Zastanów się 2 razy!


is...........ay
2014-02-18, 15:51
rust napisał/a:

coś za dużo lat sobie dodałeś skoro nawet nie wiesz kto to jest -.-

No k***a, też nie wiem kto to. Za ch*j nie kojarzę. :-/ Weź powiedz.

ni...........go
2014-02-18, 15:53
Tak ogólnie to Magik używał nie tylko marihuany ponoć.

2014-02-18, 15:59
Zawsze wiedziałem, że wstrzykiwanie sobie kreski jest najzdrowsze!

2014-02-18, 16:04
Magik wciągnął węża i go tak wyj***ło.

2014-02-18, 16:36
Kolego, marihuanen się nie wstrzykuje. Ale bujda.

2014-02-18, 16:46
Tak właściwie to może nas zabić nawet i zwykły schabowy jeśli przesadzimy z jedzeniem...

2014-02-18, 16:49
nie nawidzę jak słyszę lub czytam opinie o zielsku wydawane przez ludzi, którzy tego k***a nigdy nie spróbowali a są znawcami i wielce są przeciw legalizacji! Gdzieś tam wyczytałem w komentarzach, że jak zalegalizują to strach pomyśleć ile tego pójdzie na "lewo" <- co za Idiota to pisał!? Przecież to cały czas idzie na boku i Państwo nic z tego nie ma. Do tego za małą ilość jak Cię zatrzyma Policja masz przej***ne jak być co najmniej pobił kogoś ostro pod remizą. Wole się upalić i mieć dobry humor niż naj***ć i rzygać wychodząc z taksówki, ale pale rzadko bo to nie "legalne" i mój status społeczny nie pozwala mi na wpadkę, ale chlam co weekend bo na to Państwo Polskie pozwala...Proszę...nie paliłeś....nie pie**ol! I nie będę na ten temat tutaj więcej dyskutować, bo jak wspomniałem...nie pie**ol

2014-02-18, 16:55
Sorry ale mam jedno pytanie.... Wrzuciłeś zdjęcie gościa któremu nie otworzył się spadochron, hipisa i Krawczyka. Z boku dodałeś ch*jo*ą tabelkę a wszystko zwieńczyłeś pytaniem: "Dalej opowiadasz się za legalizacją pie**olony gimbusie?" :homer:

O co do kur*y nędzy chodzi ?!

2014-02-18, 17:13
Nie którzy nie mają kompletnie życia poza komputerem, skoro nie zczaili tak banalnego żartu.

2014-02-18, 17:16
Ja pie**ole :D Na początku czytając te komentarze śmiałęm się, po czym uświadomiłem sobie z jaką bieda umysłową mamy do czynienia... :krejzi:

2014-02-18, 17:18
Wtedy jakoś też była niezalegalizowana i brali, teraz też biorą. Jak już zalegalizują to będą brały osoby które chcą. Szczerze to nic nie zmieni tylko rząd to opodatkuje i będzie zarabiał.

2014-02-18, 17:31
Basajev napisał/a:

Przez alkohol ginie o wiele więcej ludzi niż od trawy, ale jakoś nikt nie pali się do prohibicji. Przerabiali to już w USA i wtedy najwięcej zyskały na tym gangi. Alkoholicy byli i będą, tak samo jak ćpuny. Jak ktoś k***a nie umie pić to niech nie pije i to samo tyczy się dragów. A jak ktoś jest leszczem i nie potrafi sobie z tym poradzić to jego wybór, niech robi ze swoim życiem co chce. Jestem za legalizacją, ale nie za j***nym Palikotem i jego pedalską świtą. Wolę, żeby opodatkowali dragi niż mają podnieść acyzę na paliwo. Co k***a, paliwo też zdelegalizować bo w wypadkach giną ludzie?



Jesteś na etapie, na którym sobie z tym jeszcze radzisz. Ćpaj dalej to w końcu będziesz też leszczem, który przestanie sobie radzić i inaczej będziesz gadał. Poza tym trzeba być kretynem, jeżeli myśli się, że tylko regularne ćpanie w ostrych ilościach skraca życie.

I wiesz co Ci powiem? 100% ćpunów na początku jest święcie przekonane, że wszystko kontroluje ;-)

2014-02-18, 17:57

2014-02-18, 18:05
Tak więc, drodzy gimnazjaliści opanujcie swoją potrzebę wstrzykiwania marihuaen, bo inaczej zostanie wam tylko kilka lat życia.

2014-02-18, 18:11
jefff napisał/a:



Jesteś na etapie, na którym sobie z tym jeszcze radzisz. Ćpaj dalej to w końcu będziesz też leszczem, który przestanie sobie radzić i inaczej będziesz gadał. Poza tym trzeba być kretynem, jeżeli myśli się, że tylko regularne ćpanie w ostrych ilościach skraca życie.

I wiesz co Ci powiem? 100% ćpunów na początku jest święcie przekonane, że wszystko kontroluje ;-)


Zapoznaj się lepiej z wszystkimi argumentami za i przeciw legalizacji. Jeżeli myślisz i wyciągasz wnioski, zmienisz zdanie. Teoretycznie zdrowemu organizmowi sporadyczne ćpanie nie powinno zaszkodzić. Ale to już kazdy sam powinien wiedzieć co może, ile i jak często. Sam jestem zwolennikiem zdrowego trybu życia, ale zakazy i nakazy niczego nie zmienia, wręcz odwrotnie. Poza tym prawo zakazuje narkotyków, a w mediach otwarcie promuje się chlanie, ćpanie i kurestwo, wystarczy sporzjeć na "idoli" młodego pokolenia. Prawdą jest że nielegalne narkotyki są na ręke zarówno rzadzącym jak i mafii. Zadbaja oni żeby były nielegalne, jednak wystarczajaco popularne.