18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Lekki szlif na barierkach
~McSadol • 2021-05-12, 22:09
Spoko akcja , się cwaniaczek zdziwił :lol:


2021-05-12, 22:11
Panie sędzio, nic nie było ;-)

Cz...........as
2021-05-12, 22:42
Ha! Jak przykro :-D



2021-05-12, 23:44
Rozumiem że cwaniak popełnił wykroczenie jadąc pasem do skrętu i przez wysepkę, ale brudas z tira nie dość że spowalnia ruch to jeszcze bawi się w szeryfa w momencie gdy srebrny rycerz jedzie już "legalnie". Tiry na lewym pasie to zmora Polskich autostrad, powinni tego zabronić.

2021-05-12, 23:52
C0C0JUMBO napisał/a:

Rozumiem że cwaniak popełnił wykroczenie jadąc pasem do skrętu i przez wysepkę, ale brudas z tira nie dość że spowalnia ruch to jeszcze bawi się w szeryfa w momencie gdy srebrny rycerz jedzie już "legalnie". Tiry na lewym pasie to zmora Polskich autostrad, powinni tego zabronić.



Co ty pie**olisz!!
Dobrze jechal, mial tylko jeden pas do jazdy prosto, jak k***a miał jechać?? Jak juz mogl chcial zmienic na prawy, po prostu nie spodziewal sie ram tego durnia i tyle

2021-05-12, 23:57
kreska90 napisał/a:

Co ty pie**olisz!!
Dobrze jechal, mial tylko jeden pas do jazdy prosto, jak k***a miał jechać?? Jak juz mogl chcial zmienic na prawy, po prostu nie spodziewal sie ram tego durnia i tyle



Równie dobrze srebrny mógł się tam znaleść po włączeniu do ruchu za wysepką. Skoro uważasz że go nie widział to niech wypie**ala do innego zawodu...
P. S. Byłeś kiedyś na jezdni?

2021-05-13, 00:01
C0C0JUMBO napisał/a:

Równie dobrze srebrny mógł się tam znaleść po włączeniu do ruchu za wysepką. Idz spać już lepiej.



Tak k***a, i dlatego ten z tira mial jechać nieistniejącym pasem, przecież napisałem ze przez nieuwagę go przytarl. Lepiej zobacz raz jeszcze ten film i pomyśl co tam sie stalo

2021-05-13, 00:31
kreska90 napisał/a:

Tak k***a, i dlatego ten z tira mial jechać nieistniejącym pasem, przecież napisałem ze przez nieuwagę go przytarl. Lepiej zobacz raz jeszcze ten film i pomyśl co tam sie stalo



Nie chce mi sie.
P.s. nie zesraj się

2021-05-13, 00:52
Dobrze ch*jowi Nauczy się jeździć :-) :-) :-)

2021-05-13, 02:06
C0C0JUMBO napisał/a:

P. S. Byłeś kiedyś na jezdni?



Nom, i dlatego wiem, że pojazd ciężarowy z prawej ma olbrzymi martwy punk, tylko idiota tak wyprzeda.

2021-05-13, 02:31
A co, jeśli to nie był cwaniak, tylko zwykła kobieta?

2021-05-13, 04:13
C0C0JUMBO napisał/a:

Równie dobrze srebrny mógł się tam znaleść po włączeniu do ruchu za wysepką. Skoro uważasz że go nie widział to niech wypie**ala do innego zawodu...
P. S. Byłeś kiedyś na jezdni?



Po pierwsze- jak się tam znalazł po włączeniu do ruchu, to jego j***nym obowiązkiem jest ustąpić jadącemu pasem, do którego się włącza.
Po drugie- nie wyprzedza sie z prawej strony
Po trzecie- to temu debilowi z prawej pas się kończył i powinien zwolnić.
Po czwarte- kierowca TIRa nawet nie musiał patrzeć w prawe lusterko- nic tam nie miało sie prawa znajdować a on normalnie w świecie jechał swoim pasem.

A teraz podaj numer prawa jazdy- sprawdzimy skąd je masz, bo egzaminu to ty raczej nie zdałeś. A potem ić być blondynkom gdzie inciej.


2021-05-13, 06:17
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Po pierwsze- jak się tam znalazł po włączeniu do ruchu, to jego j***nym obowiązkiem jest ustąpić jadącemu pasem, do którego się włącza.
Po drugie- nie wyprzedza sie z prawej strony
Po trzecie- to temu debilowi z prawej pas się kończył i powinien zwolnić.
Po czwarte- kierowca TIRa nawet nie musiał patrzeć w prawe lusterko- nic tam nie miało sie prawa znajdować a on normalnie w świecie jechał swoim pasem.
A teraz podaj numer prawa jazdy- sprawdzimy skąd je masz, bo egzaminu to ty raczej nie zdałeś. A potem ić być blondynkom gdzie inciej.



Trafił tam głupi na głupszego.
Ad 1 nie wiem o którym piszesz aucie. Ja tam widzę 2 pasy do jazdy na wprost. Chyba że na komputerze widać coś na znakach.
Ad2 racja, ale praktyka mówi co innego.
Ad3 akcja dzieje się po tym jak się skończył i pojawił znowu. Tir przejeżdżając zapewne obczail czy nikt z prawej się nie włącza i dlatego srajtka się nie spodziewał z prawej to i w lusterka nie spojrzał
Ad4 nieprawda, patrz w lusterka motocykle są wszędzie ;-)

Podrzucam prawo jazdy :amused:

2021-05-13, 06:35
pro_avenger napisał/a:

Trafił tam głupi na głupszego.
Ad 1 nie wiem o którym piszesz aucie. Ja tam widzę 2 pasy do jazdy na wprost. Chyba że na komputerze widać coś na znakach.
Ad2 racja, ale praktyka mówi co innego.
Ad3 akcja dzieje się po tym jak się skończył i pojawił znowu. Tir przejeżdżając zapewne obczail czy nikt z prawej się nie włącza i dlatego srajtka się nie spodziewał z prawej to i w lusterka nie spojrzał
Ad4 nieprawda, patrz w lusterka motocykle są wszędzie
Podrzucam prawo jazdy



Chyba w 33 roku wyszła ci ważność i musisz odnowić uprawnienia.

2021-05-13, 07:13
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Po pierwsze- jak się tam znalazł po włączeniu do ruchu, to jego j***nym obowiązkiem jest ustąpić jadącemu pasem, do którego się włącza.
Po drugie- nie wyprzedza sie z prawej strony
Po trzecie- to temu debilowi z prawej pas się kończył i powinien zwolnić.
Po czwarte- kierowca TIRa nawet nie musiał patrzeć w prawe lusterko- nic tam nie miało sie prawa znajdować a on normalnie w świecie jechał swoim pasem.
A teraz podaj numer prawa jazdy- sprawdzimy skąd je masz, bo egzaminu to ty raczej nie zdałeś. A potem ić być blondynkom gdzie inciej.



Oddaj prawo jazdy debilu. Wyprzedza się z prawej strony i jest to w Polsce legalne. Właśnie z prawej strony wyprzedza się c**y do Ciebie podobne. Poza tym kierowca TIRa musi spojrzeć w lusterko, czy czasem czegoś 'tam' nie ma, jak w tym przypadku. Wina zestawu ewidentna, osobówka dostałaby osobny mandat za odpie**alanie maniany na drodze. Tak czy inaczej, winny jest zestaw, bo nie upewnił się że może wykonać manewr. Coś jak przy skręcie w lewo i nagle ktoś cię wyprzedza. Czyja wina? Skręcającego.