18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Lyttald 2020-04-23, 16:26 79
Pierdolona motopizda.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-04-23, 16:26 5
Szybszy przerucha pierwszy, proste.
Zgłoś
Avatar
Maluzis 2020-04-23, 16:28 2
Pewnie miał Viatoll.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-04-23, 16:42 4
Biorac pod uwage czym sie porusza, dojechal bym skurwegosyna za pareset metrow...
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-04-23, 17:16 32
Jokerd napisał/a:

Biorac pod uwage czym sie porusza, dojechal bym skurwegosyna za pareset metrow...



Po co taki stres?przecież jest nagranie na bramkach i z pojazdu jako dowód na kradzież, jebnąć skurwysynowi odpowiednią karę , tak dla przykładu
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-04-23, 18:03 6
McQurwa napisał/a:

Po co taki stres?przecież jest nagranie na bramkach i z pojazdu jako dowód na kradzież, jebnąć skurwysynowi odpowiednią karę , tak dla przykładu



Dla przykładu to brazylijskie stygmaty, będzie mu się lepiej prowadzić.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2020-04-23, 18:36 3
McQurwa napisał/a:

Po co taki stres?przecież jest nagranie na bramkach i z pojazdu jako dowód na kradzież, jebnąć skurwysynowi odpowiednią karę , tak dla przykładu



buahaha, sorry, ale to tak nie działa. Ty myślisz, że uuu mam nagranie, jest po sprawie. Nic nie jest po sprawie. Wpierw składasz pierdyliard wniosków, wkurwiasz się, przegrywasz nagrania na nośnik, idziesz na policję, wkurwiasz się, spisujesz zeznania, jeśli są tam ogarnięci to szybko Ci pomogą, ale jak nie, to chuj, kasy to nawet i w pół roku nie zobaczysz. A motocyklista w najgorszym wypadku zapłaci za przejazd [ewentualnie tylko i za koszty sądowe].

To pod warunkiem, że akcja w PL i Ty jesteś w PL

Za granicą to już się możesz w dupę pocałować
Zgłoś
Avatar
gnojarz 2020-04-23, 19:06 16
Złodziejstwem to jest kurwa cena w p0lsce za przejazd gównoautostradą...
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-04-23, 19:10 2
Hah hahaahha jaki ból dupy Jebać frajerów!
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval5 2020-04-23, 19:16 1
A płaczą skurwysyny że nie traktuje się ich jako pełnoprawnych uczestników ruchu drogowego...
Zgłoś
Avatar
chico35 2020-04-23, 19:33 3
Lyttald napisał/a:

pie**olona motop*zda.



hahah coś jeszcze kasztanie?
Zgłoś
Avatar
Mez 2020-04-23, 19:43
czyli wychodzi na to ze jak policja sobie nie poradzi lub średnio jest sens się starać bo mała szkodliwość to wychodzi faktycznie dogonić go i hujowi zajebać z bejsbola w łeb tylko trzeba pamiętać żeby jednak go wozić pod ręką.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-04-23, 19:57 3
@chico35
Tak. zamknij dupe
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-04-23, 21:32 1
Policeman napisał/a:

buahaha, sorry, ale to tak nie działa. Ty myślisz, że uuu mam nagranie, jest po sprawie. Nic nie jest po sprawie. Wpierw składasz pierdyliard wniosków, wkurwiasz się, przegrywasz nagrania na nośnik, idziesz na policję, wkurwiasz się, spisujesz zeznania, jeśli są tam ogarnięci to szybko Ci pomogą, ale jak nie, to chuj, kasy to nawet i w pół roku nie zobaczysz. A motocyklista w najgorszym wypadku zapłaci za przejazd [ewentualnie tylko i za koszty sądowe].
To pod warunkiem, że akcja w PL i Ty jesteś w PL
Za granicą to już się możesz w dupę pocałować



Przedstawiłem tylko prawne rozwiązanie, oczywiście że wolałbym opuścić szybę, wyjąć gnata i pierdolnąć serią w śmiecia
Zgłoś