18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy Wolnych Konopi wystartowała. Od poniedziałku w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju można udzielać poparcia projektowi ustawy, składając pod nim swój podpis. W niektórych punktach projekt pojawi się już w weekend. Aby złoży podpis wymagane jest skończone 18 lat i dowód osobisty.

Źródło i wiecej na temat : http://konopialeczy.pl/news.php

2015-04-13, 23:41
@up: odpowiedziałem Ci wyżej edycją posta. I tak potrafię policzyć całki, programuję w 4 językach, ogarniam grafikę komputerową, kieruję firmą i k***a powiem Ci więcej - za gnoja na wszystkie święta czytałem w kościele czytania...

Gówno wiesz, a chciałeś zabłysnąć, a że jesteś tym co wiesz, tak więc jesteś w tym momencie gównem.

ag...........th
2018-12-11, 16:11
Odgrzeje kotleta, a co tam.

Paliłem bardzo dużo w życiu i koniec końców przestałem. Co innego puf puf ze znajomymi, co innego jaranie blanta z jakiegoś cuchnącego skuna w drodze do pracy. Ma to wpływ na czerep, wypala dziury w pamięci, a czasem to ciężko myśli pozbierać.

Nabawiłem się niedawno problemów neurologicznych które były pudrowane przez lekarzy ogromną ilością NSAID i opioidów przez kilka miesięcy, co zaowocowało kolejnymi problemami i w trosce o własne zdrowie zacząłem szukać zamiennika. Niewiele czytając czy oglądając pierdół i wypocin po internetach na ten temat, po prostu kupiłem butelkę CBD na próbę i tak jakoś zostało po dzień dzisiejszy. Padaczki ani niczego hardkorowego nie mam, chodziło o działanie przeciwbólowe, które może nie równa się tramadolowi czy morfinie, ale jak najbardziej wspomaga bez jednoczesnego zapychania wszelkich receptorów, trucia wątroby czy wrzodzienia kiszek. Jeśli ktoś by miał ochotę próbować , niech szuka "full spectrum" i przynajmniej 60mg CBD/ml bo poniżej trzeba dużo więcej oleju dziennie przyjmować by osiągnąć zadowalający efekt.

Ponoć można mieć już zarejestrowaną hodowlę cannabis sativa w Polsce, jakieś przepisy się pojawiły, o ile masz kontrahenta który to od ciebie odkupi. Szczerze, nie śledzę szczegółowo bo powrotu do kraju na razie nie planuję. Sam olej w ekstrakcji nie jest jakiś skomplikowany, youtuberzy uczą jak można tego dokonać przy użyciu szklanej miseczki, pończochy, łyżki i ekspresu do kawy, przy jednoczesnym użyciu spirytusu i suszu jako substratów. Do rozdzielenia THC od CBD, czyli w skrócie legalizacji oleju, (w UE nie może być więcej niż 0,02 czy 0,03 zawartości THC w gotowym produkcie przeznaczonym na handel) potrzeba nieco bardziej profesjonalnego ekwipunku, ale niczego poza zasięgiem ebay czy alibaby.

I na koniec dodam ciekawostkę która mi się przewinęła przed oczami. Paląc zioło, przyjmuje się całą gamę substancji, z czego CBD, hamuje psychoaktywne działanie THC. Prawdopodobnie dlatego w indoorowych skunach z murzyńskiej dealerni proporcje substancji w krzaku bardzo się różnią od konopii siewnej, bo w końcu towar ma j***ć po obwodach żeby się dobrze sprzedał, a to że po kilku latach ktoś będzie miał dziury we łbie nie jest zmartwieniem klienta, handlarza ani tym bardziej hodowcy.

peace :maryska: