18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy Wolnych Konopi wystartowała. Od poniedziałku w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju można udzielać poparcia projektowi ustawy, składając pod nim swój podpis. W niektórych punktach projekt pojawi się już w weekend. Aby złoży podpis wymagane jest skończone 18 lat i dowód osobisty.



Źródło i wiecej na temat : http://konopialeczy.pl/news.php

if...........yt
2010-10-03, 10:47
Od wczoraj do 15.10.2010r. w godz. 14.30 - 18.00 są przemarsze we Wrocławiu związane z legalizacją konopi, oraz są zbierane podpisy. Wrocław zaprasza.. :-)

2010-10-03, 11:31
Co to k***a jest?
Wypie**alać z tym, to nie tablica ogłoszeń!

To...........h1
2010-10-03, 11:31
konopialeczy.pl? Ludzie nie pie**olcie, że tacy chorzy i chcecie być zdrowsi, tylko po prostu lubicie sobie zajarać i oglądać durne reklamy na haju :P

Ec...........on
2010-10-03, 13:42
Ale gówno. Zbierajcie też podpisy za tym aby opłaty za leczenie ćpunów nie szły z publicznych pieniędzy.

2010-10-03, 14:32
Echelon napisał/a:

Ale gówno. Zbierajcie też podpisy za tym aby opłaty za leczenie ćpunów nie szły z publicznych pieniędzy.



Nie znasz sie a pie**olisz,nazywaj cpunami ludzi ktorymi rządzą narkotyki,to ze ktoś pije bo lubi nie czyni go alkoholikiem,a to ze zajaram ćpunem.Bolą Cie ubytki publicznych pieniędzy?To chyba bardziej ekonimocznie jest nie wsadzac za kraty,na dołki ludzi którzy ,,ćpają'' gram liści,który jest o wiele mniej szkodliwy od alkoholu i nikotyny,i do wiezienia wsadzac tylko ludzi którzy się tam znalesc powinni.
Jeśli nie jesteś z tych ktorymi zawładneły media,to przeczytaj to i pomyśl.

2010-10-03, 15:26
Leexo napisał/a:

,ćpają'' gram liści,który jest o wiele mniej szkodliwy od alkoholu i nikotyny,


A na jakiej podstawie takie bzdury rozpowiadasz?

Leexo napisał/a:

i do wiezienia wsadzac tylko ludzi którzy się tam znalesc powinni.


Nie no pewnie, takich co sprzedają 13 latkom takiego skuna, powinno się czcić w kościołach.

Leexo napisał/a:

Jeśli nie jesteś z tych ktorymi zawładneły media


Media... a może zdrowy rozsądek... THC podawane jest jako antydepresant i wcale nie w postaci śmierdzącego skuna. Czyżby te wszystkie marsze to były marsze ludzi z depresją?

Ec...........on
2010-10-03, 16:47
Leexo napisał/a:



Nie znasz sie a pie**olisz,nazywaj cpunami ludzi ktorymi rządzą


1. Naucz się pisać z sensem.

Leexo napisał/a:


narkotyki,to ze ktoś pije bo lubi nie czyni go alkoholikiem,a to ze zajaram ćpunem.


2. Jak ktoś pije często bo lubi to jest pijakiem a nie alkoholikiem - alkoholizm to choroba. Więc tak - jesteś ćpunem ;)

Leexo napisał/a:


Bolą Cie ubytki publicznych pieniędzy?To chyba bardziej ekonimocznie jest nie wsadzac za kraty,na dołki ludzi którzy ,,ćpają'' gram liści,który jest o wiele mniej szkodliwy od alkoholu i nikotyny,i do wiezienia wsadzac tylko ludzi którzy się tam znalesc powinni. Jeśli nie jesteś z tych ktorymi zawładneły media,to przeczytaj to i pomyśl.


3. Oczywiście lepiej ich nie zamykać tylko k***a zabijać - taniej wyjdzie i byłby spokój. Mniej szkodliwy od alkoholu i nikotyny? Spytaj jakiegoś lekarza to każdy cię wyśmieje. Słuchaj dalej zakapturzonych idiotów to daleko nie zajdziesz.
4. k***a, interpunkcja koleś i polskie znaki!

2010-10-03, 17:55
Nie slucham zakapurzonych idiotow tylko w wiekszosci ludzi ktorzy chca chociaz cos zmienic w tym kraju gdzie góruje hipokryzja.
Co do hipokryzji to powiedz mi czemu dopalacze ktorymi sie truje coraz wiecej ludzi sa legalne a Marihuana nie,i wlasnie przez takie ,,dopalacze'' inaczej patrza na sprawy zwiazane z zielskiem.
Ktorych lekarzy mam pytac? tych co udowadniaja ciagle jej lecznicze wlasciwosci czy lekarki na przychodni ? :-?
Zreszta po ch*j mam sie tu klocic czy cokolwiek ,ide fuknąć pare lufek ;) peace

2010-10-03, 17:58
Dopalacze jeszcze są legalne, ale kombinują, żeby nie były...

Ec...........on
2010-10-03, 18:10
Leexo napisał/a:

Nie slucham zakapurzonych idiotow tylko w wiekszosci ludzi ktorzy chca chociaz cos zmienic w tym kraju gdzie góruje hipokryzja.
Co do hipokryzji to powiedz mi czemu dopalacze ktorymi sie truje coraz wiecej ludzi sa legalne a Marihuana nie,i wlasnie przez takie ,,dopalacze'' inaczej patrza na sprawy zwiazane z zielskiem.
Ktorych lekarzy mam pytac? tych co udowadniaja ciagle jej lecznicze wlasciwosci czy lekarki na przychodni ? :-?
Zreszta po ch*j mam sie tu klocic czy cokolwiek ,ide fuknąć pare lufek ;) peace



Czemu dopalacze są legalne? Bo stworzono je ze składników które wcześniej prawnie nie były zabronione- ale już to się zmienia - od jutra nowa ustawa wchodzi ;) Więc możesz się obesrać na miętowo.

2010-10-04, 00:17
"debil nie wie tego że jest debil a mądry to wie"
i na tym polega problem w komunikacji między zwolennikami i przeciwnikami legalizacji marihuany

2010-10-04, 05:30
szok jak slysze ludzi ktorzy uwazaja luudzi palacych marichuane za cpunow to az mi sie noz w kieszeni otwiera pale od ladnych 6 lat i jakos nie jestem uzalezniony a substancje typu dopalacze nakarapiane jest jakims gownem chemicznym i ludzie sie przekrecaja tak samo z nikotyna na ktora umiera rocznie okolo 100tys osob na alkochol jakies 30tys osob a na marichuane jeszcze nikt nie umarl udowodnione naukowo jak nie wierzcie wystarczy bejrzec dokument pt. The Union - cala prawda o marichuanie i nie pieprzyc mi ze marichuane idzie przedawkowac bo to smieszne jest

2010-10-04, 07:42
gumstg napisał/a:

szok jak slysze ludzi ktorzy uwazaja luudzi palacych marichuane za cpunow to az mi sie noz w kieszeni otwiera pale od ladnych 6 lat i jakos nie jestem uzalezniony a substancje typu dopalacze nakarapiane jest jakims gownem chemicznym


Oczywiście palisz naturalnie hodowane kwiaty konopii...

gumstg napisał/a:

i ludzie sie przekrecaja tak samo z nikotyna na ktora umiera rocznie okolo 100tys osob na alkochol jakies 30tys osob


Wiesz co nie pie**ol... bezpośrednio na papierosa nikt nie umarł, a co najwyżej na nowotwory (i inne), których ryzyko zwiększa się przy paleniu papierosów (przypominam że marihuane też się pali i też wciąga się wcale nie lepszy dym).


gumstg napisał/a:

a na marichuane jeszcze nikt nie umarl


Bezpośrednio nie, to tak jak na papierosy... tylko jako pośredni czynnik umieralności już częściej się pojawia... zresztą wciąganie dymu do płuc, nie ważne z czego jest dla organizmu tak samo szkodliwe.


gumstg napisał/a:

udowodnione naukowo


Zanim powołasz się na badania "naukowe" zapoznaj się z nimi, bo bzdury wypisujesz.


gumstg napisał/a:

jak nie wierzcie wystarczy bejrzec dokument pt. The Union - cala prawda o marichuanie


Zacząłem oglądać i zaraz go obśmiałem... fajnie się mówi, że farmerzy kiedyś uprawiali konopie...
Pewnie że uprawiali... tylko kolego poczytaj jaka różnica jest między konopiami, a konopiami indyjskimi.

gumstg napisał/a:

i nie pieprzyc mi ze marichuane idzie przedawkowac bo to smieszne jest


Weź nie pie**ol, bo ilu palących tyle opinii (jeden z Twoich kolegów twierdzi, że trzeba 3,5kg spalić), a prawda jest taka, że około 1270mg/kg osobnika męskiego THC, jest śmiertelne (około 100g THC, na 90kg osobnika). Więc formalnie przedawkować się da, a realnie... prędzej człowiek umrze bo się zaczadzi.

Ec...........on
2010-10-04, 08:41
I muszę Was zmartwić - można umrzeć od papierosa (bezpośrednio) - dowodem jest historia 12 latka który tak się zjarał fajką że się przekręcił. Z marychą podobnie - to pie**olenie, że nikt od niej nie zmarł - a k***a przedawkowania nie widziałeś? Co może marychy nie da się przedawkować? :idzwch*j: